PITIRCIK TİYATROSU :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Shinigami*

Acemi
IMG_0926.jpeg
Sözde kendi klan üyelerini(!) belki de multilerini toplayan Pıttırcıktan güzel bir tiyatro izliyoruz bu arkadaşımızın köyü alınmış ve sözde profiline de intikam metni eklemiş ama gelin görün ki savunmacı olarak yendiği birim 48 2.5k lık bir köyden bahsediyoruz neyse arkadaşlar ben lafı uzatmayayım güzel bir tiyatro “Pıtır alt klanlarını topluyorr” yersen dikkat çekmemek adına güzel bir taktik olmuş multilerini toplamaya başlayan pıtır kalanını tebrik ediyorum bunun hakkında gerekli işlemler yapılmazsa bu oyunun adaletine de güvenim kalmayacaktır iyi günler.

Eklentiler

• IMG_0927.jpeg
    IMG_0927.jpeg
    228,3 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_0928.jpeg
    IMG_0928.jpeg
    357,3 KB · Görüntüleme: 22

Shinigami*

Acemi
Ya size zahmet bir de 20 bin köyü yagmalayan ama ceza almayan bot script ya da her neyse onu paylaşabilir misiniz :)
illa bizim paylaşmamız lazım hatta paylaşsak bile ticket açmamız lazım yoksa asla ban yemezler hatta ticket açsak bile yiyecekleri muallak sonra da azar işitiyoruz moderatörlerimizden :)

Shinigami*

Acemi
IMG_0929.jpeg
devam ediyoruz bu da 3klık köyü olan bir arkadaşımız :D

Eklentiler

• IMG_0930.jpeg
    IMG_0930.jpeg
    50,1 KB · Görüntüleme: 2

Shinigami*

Acemi
umarım böyle 1.5k-3k arası köyler bize de hiç zorluk cıkartmadan köylerini verirler çünkü biz alırken genelde sağdan soldan savunma bulup en kötü bi kilit denemesiyle karşılaşıyoruz:)

al işte bak klanın ismi değişti senin konu başlığı yalan oldu .

PITIR oyuncuları her yere yazıyorsunuz gelin kendinizi savunun ben mi savunayım .

Bence masumlar ceza almıyorlar cunku hersey kuralına uygun .

NiGLE

Acemi
şakamısınız siz en yakın klan kesimine neredeyse 1.5 kat fark atılmış. az daha fazla ağlayın belki olur.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.