PITIR Klanı Hk.

OrjınalKahraman

Yasaklı
Hahahahahahahahahah olum kudurmayin lan bu kadar sakın olun söz maaşınızı 2 kemikten 3 kemiğe yükseldicem haftalık

Mc3efsanesi

Acemi
Ya sen değilmisin durmadan bana pasif verin diye yönetime ağlayan bunu abilerin söylüyordu ağlıyor ağlaması sussun demişlerdi ne oldu
Kardeşim pasif olarak tüm klanınızı topladım. Öyle komiksiniz ki saldırmaya korktunuz yazanlar oldu ya nolmuş böyle klan değişmiş falan ayaklar ha bu oyunda çizgimizi hiç bozmadık ben ve ekibim EFENDİ klanları olarak yine bozmayacağız . Ucuz oyunlarınızın da son bulacağı noktada sizlerle görüşmek üzere .

Mc3efsanesi

Acemi
He bak puanda topladın ölüm sizi orda Tokyo ile maymun ettik askersizdik köy vermedim lan size adamlarınla dalga geçiyordum resmen oyun dersi verdim orda hepinize :)
Saldırı ordusu ile at çek ara attım sana üstüne köy aldım ara atamadın nasıl rezil ettin anlayamadım. Zaten konuşmanda hayır yok ki kendini ifade etmekte zorlanıyorsun

real59

Çaylak
Kardeşim pasif olarak tüm klanınızı topladım. Öyle komiksiniz ki saldırmaya korktunuz yazanlar oldu ya nolmuş böyle klan değişmiş falan ayaklar ha bu oyunda çizgimizi hiç bozmadık ben ve ekibim EFENDİ klanları olarak yine bozmayacağız . Ucuz oyunlarınızın da son bulacağı noktada sizlerle görüşmek üzere .
Sana daha önceden bir teklifim vardı cevap veremediniz hanımefendi :)

Mc3efsanesi

Acemi
Sana daha önceden bir teklifim vardı cevap veremediniz hanımefendi :)
Kaça attırdın beleş barbarları yanına ? Birini sosyete59 diğerini bayramispro dimi ? Hala ne konuşuyosun sen bak ben oyunumdayım. Savaş raporlarını sis klanından isteyebilirsin. Sen köy topla morali eşitleyelim sıra sizede gelecek