PHFS -

• Konuyu başlatan DeletedUser60371
  • Başlangıç tarihi

DiOny SoS

Hafif Atlı
Benim yazılarıma bak seni zaten itham etmiyorum kendi üzerine neyi alınıyorsun ? Ben senin nickini de bilmek istemiyorum bilmek istesem yazar özelden sorardım kimsin diye benim fikrimi etkilicek birisi olsan zaten yazından anlarım kim olduğunu bence dediğimi hala oturtamadın ikisinide bi daha oku

MTK 136

Casus
kardeşim anlatamıyorum galiba, bi yanlışlık olduysa niye bu klanlar bu kadar süre bir birinde müt ekli kaldı? karşı taraf bir 'döneklik' bir 'hainlik' yaptı diyelim, "al sana süre, şu gün şu saat sizle diplomasimiz biter" de. karşı taraf oyuncu değil üç beş ergen ya hani, köy toplayanlar da oyunun en iyi oyuncuları ya hani. bu varsayımlar üzerinden böyle bir olaya ihtiyaç duyulmasını anlayamadım ben. siz diyorsunuz ki phfs yönetimi şöyle böyle, o klanda bu olaylardan habersiz, kendi oyununu oynayan adam hiç mi yok?

@Panşehir kafanı yorma bu yazılanlara köy topla sen.
Kardeş burda devlet yönetilmiyor oyun oynanıyor gereğinden fazla ciddiye alıyosun bak geçen gün pro uskunaya tek attı geçti canı yanan bikaç kişi konuştu konuştu gitti 2 gün sonra pfhs de gidicek çünkü güçleri yeterli değildi soa vururken isyan vurmuşken saslada diplomasi atmayı gözlerine kestiremezlerdi phfs nin içinde soa köyleri vardı biraz güçleri olsa o köyleri boşaltırlardı zaten silinecek olan bi klanın bahanelerini savunmaya çalışıyosun farkında olmadan

DeletedUser66678

Ziyaretçi
@fener ya senin gözünde boş olsam ne yazar dolu olsam ne yazar. klavye delikanlısı

@ultra sen yazdıklarının farkındasın değil mi? "etik savunup etik dışı hareket edenler" "oyun etiğine senden daha çok önem verirdik" filan diye kime yazdın ki acaba? yaşça benden küçüksün, oyunda da muhtemelen benden yenisin, yani 'biz çok gördük bunları, sen buralarda yenisin' galiba kafasından çık bence.

DeletedUser66678

Ziyaretçi
Kardeş burda devlet yönetilmiyor oyun oynanıyor gereğinden fazla ciddiye alıyosun bak geçen gün pro uskunaya tek attı geçti canı yanan bikaç kişi konuştu konuştu gitti 2 gün sonra pfhs de gidicek çünkü güçleri yeterli değildi soa vururken isyan vurmuşken saslada diplomasi atmayı gözlerine kestiremezlerdi phfs nin içinde soa köyleri vardı biraz güçleri olsa o köyleri boşaltırlardı zaten silinecek olan bi klanın bahanelerini savunmaya çalışıyosun farkında olmadan

ya tamam kardeşim ben bi tane yorum atmışım gelen geçen bana cevap yazıyor. siz ciddiye almayın gülün geçin. niye bu kadar kişi seferber olup olayı açıklamaya çalışıyorsunuz madem. ben ilk yorum dışında, cevap haricinde yazı yazmadım buraya. bana bi yazı yazılınca da susamam kusura bakma.

DeletedUser

Ziyaretçi
@fener ya senin gözünde boş olsam ne yazar dolu olsam ne yazar. klavye delikanlısı

@ultra sen yazdıklarının farkındasın değil mi? "etik savunup etik dışı hareket edenler" "oyun etiğine senden daha çok önem verirdik" filan diye kime yazdın ki acaba? yaşça benden küçüksün, oyunda da muhtemelen benden yenisin, yani 'biz çok gördük bunları, sen buralarda yenisin' galiba kafasından çık bence.

Selam,

Konuyu açan arkadaş konuyu açıp gitti, söz sahibi olanlar(soa,panşehir,sentinus vs.) başarılarını dileyip görüşlerini bildirdi. Konunun kapanması gerekirken sürekli alevlendirmeye çalışıyosun. İlk postunun ve hatta sonraki bütün postlarının sadece buraya ait olması, belli bi kuyruk acının olduğunu gösteriyor. Tekrar söylüyorum seni ilgilendiren bir mevzu yok şu konuyu sal bi artık

MTK 136

Casus
ya tamam kardeşim ben bi tane yorum atmışım gelen geçen bana cevap yazıyor. siz ciddiye almayın gülün geçin. niye bu kadar kişi seferber olup olayı açıklamaya çalışıyorsunuz madem. ben ilk yorum dışında, cevap haricinde yazı yazmadım buraya. bana bi yazı yazılınca da susamam kusura bakma.
Ben sus demedim zaten istediğin yorumu yap ben kimse ile birlik olup yorum atmıyorum kendi düşüncelerimi belirtiyorum senin gibi sadece içi boş bir konuyu seslendiriyorsun içi boş oldugu için eko yapıyor normal olarak :D

DeletedUser66678

Ziyaretçi
Selam,

Konuyu açan arkadaş konuyu açıp gitti, söz sahibi olanlar(soa,panşehir,sentinus vs.) başarılarını dileyip görüşlerini bildirdi. Konunun kapanması gerekirken sürekli alevlendirmeye çalışıyosun. İlk postunun ve hatta sonraki bütün postlarının sadece buraya ait olması, belli bi kuyruk acının olduğunu gösteriyor. Tekrar söylüyorum seni ilgilendiren bir mevzu yok şu konuyu sal bi artık

problemli misin kardeş sen? bak bakalım ilk yazı haricinde bana yazılan yorumlara cevap vermekten başka bir şey yapmış mıyım. konuyu kapatmak istiyorsan yazma bu kadar basit. kuyruk acına başlatacaksın sonunda. hayatınız oyun üzerine, köy almak üzerine olmuş herkesi kendinizle karıştırıyorsunuz.

DeletedUser66678

Ziyaretçi
Ben sus demedim zaten istediğin yorumu yap ben kimse ile birlik olup yorum atmıyorum kendi düşüncelerimi belirtiyorum senin gibi sadece içi boş bir konuyu seslendiriyorsun içi boş oldugu için eko yapıyor normal olarak :D

işte bu boş konu sen bana yazmassan eğer son bulacak. ısrarla yazıyorsun ama ben de anlamadım inan ki :D

DiOny SoS

Hafif Atlı
Varsayımlar üzerinden gidiyorsun diye bana suç atıp kendin varsayım yapıyorsun buda ayrı bi ironi olmuş ama benim görüşüm zaman içinde bu şekilde değişti dostum. Katılmaya bilirsin ama sanırım saygı duymak zorundasın ? Umarım anlatmak istediğimi anlamışsındır telefondan bu kadat uzun yazıları boşuna yazmamıs olayım en azından :)

DeletedUser66678

Ziyaretçi
varsayımlar üzerinden hareket etmiyorum. yaşının benden küçük olduğunu biliyorum. "oyunda da benden yenisin muhtemelen" yazmışım, yani benden eski de olabilirsin ben orada hata payı bırakıyorum kendime. ama dediğim şu karşındaki insan oyunda yeni değil öyle bir algı içine girme. ben sana oyunda daha yenisin tarzı bi konuşma yapmadım. sen kendi yazdığını okursan nasıl bir üslupla yazdığını farkedersin bence.

angry zeynep

Hafif Atlı
Panzehiri bilmemde Kronos çöp hile hurda herşey vardır

Ha birde Şu kostok reisimiz Antiyi savunur gibi olmuş acayip acayip cümleler kurmuş bu saatte beyin fırtınası yaşadım sayesinde

Ama Antinin girdigi her worldde nedense düşman klandaki oyuncular birbirlerini misliyor valla çok garip

DeletedUser66678

Ziyaretçi
sağlık olsun anlaşılmak değil derdim

antiyi savunmadım, örnek gösterdim. ama şuan oyunda anti olsa kafaya oynacakları kesin. oyun mentalitesi tamamen onlara yönelik gelişmiş çünkü :)