pes 2012

• Konuyu başlatan DeletedUser13641
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser13641

Ziyaretçi
arkadaşlar bu oyunu dünyada herkes oynuo oyunun özellikleri ellime geçti hemen anlatım

+ Artılar

- Yapay zeka eskiye nazaran geliştirilmiş.Özelliklede ai atak yaparken.
- Defans oyuncuları eskisi gibi bugatti moduna sahip değil.Ara paslara kaçan rakip oyuncuya arkadan hemen yetişme olayı kalkmış.
- Fizik motoruda geliştirilmiş gözüküyor, topa basma-sürme,paslar-şutlar ve oyuncu animasyonlarında gelişme söz konusu.
- Saha içi atmosfer olarak kameralar,teknik direktörler hareketli.Ses olarakta geliştirmeler var.

- Eksiler

- Yapay zeka geliştirilmiş olsada özellikle kalecilerde halen sıkıntı var.
- Maç detayları eski oyunlardaki gibi basit, ayrıntılı istatik yine koymamışlar.
- Ai geliştirilmiş ama bazı abartılar var.En yüksek zorluk seviyesinde karşı takımdan top almak neredeyse imkansız.Bildiğiniz kuş kafesi taktiği uyguluyor rakip.
- Atmosfer geliştirilmiş iyi hoşta tribünler malesef halen epic fail, bunu yanı sıra kale ağları ile alakalı bir sıkıntıda eklenmiş.Ağlar gözükmüyor.

Pes 2011'den sonra farklı bir his yaratabilir Pes 12.Özelliklede 5 level olan pas yardım desteğini 0 yapıp oynarsanız.Uzaktan şutlar eskisi gibi rahat gol olmuyor.Zaten oyunda topa düzgün vurmak en büyük zorluk gibi görünüyor.Eski bir oyuncu olarak şunu belirtebilirimki bu oyun diğer pes'lere göre çok farklı.Ya seversiniz yada nefret edersiniz.Ortası olmaz.Fifa 12'de çıktıktan sonra kimin daha iyi olduğu anlışılacak.Fakat Konami Pes 11 le kaybettiği tahtı bu senede geri alamıyacak gibi gözüküyor.Turnuva manyağı bir Pes oyuncusu olarak görüşlerim budur.

DeletedUser24203

Ziyaretçi
2012 i nerde herkes oynuyor ben hiç görmedim :)

DeletedUser

Ziyaretçi
bende bugün sabah yükledim daha güzel sayılır.

DeletedUser

Ziyaretçi
çıktı çıktı ama ben karşıyım bi sonraki yılın oyununun 6 ay önceden çıkmasına pes 11,5 çıktı diyelim biz :D

DeletedUser

Ziyaretçi
orjinal olsa iyi sürümlerini yükleyince çalıştıramıyom bir daha geçen fifa ilk çıktı seviniyodum sonradan transfer yaması yapmak zorunda kaldım güncellemeyle çalışmıyor yoksa

DeletedUser

Ziyaretçi
2008 2007'nin yaması gibi birşey olmuş.1-2 şey eklemişer 1-2 şey bozmuşlar :/.

DeletedUser

Ziyaretçi
bütün hepsini oynadım neredeyse ama en sevdiğim fifa 2005

DeletedUser

Ziyaretçi
en güzeli 1998 ya :D.Alıyom adamı kayıyom kaleciye ahahaha

DeletedUser6063

Ziyaretçi
pes 2012 tam sürümü mü şuan ki yoksa demosu mu ? tam sürümü ise nereden indirebilirim ?

DeletedUser

Ziyaretçi
Resmi yayın tarihi Türkiye için 29 Eylül. Ama Almanya'da birkaç kişi tarafından internete sızdırıldığı için şuan bir çok kişi korsan oyundan faydalanıyor. Yani resmi olarak yayınlanmasına 2 gün var.

DeletedUser

Ziyaretçi
arkadaşlar bu oyunu dünyada herkes oynuo oyunun özellikleri ellime geçti hemen anlatım

+ Artılar

- Yapay zeka eskiye nazaran geliştirilmiş.Özelliklede ai atak yaparken. - Katılıyorum.
- Defans oyuncuları eskisi gibi bugatti moduna sahip değil.Ara paslara kaçan rakip oyuncuya arkadan hemen yetişme olayı kalkmış. - Şimdi de siz kolay geçemiyorsunuz. Bir omuz atıyor savunma topu alıyor. Bence olması gerektiği gibi. güzel yani.
- Fizik motoruda geliştirilmiş gözüküyor, topa basma-sürme,paslar-şutlar ve oyuncu animasyonlarında gelişme söz konusu. - Katılıyorum.
- Saha içi atmosfer olarak kameralar,teknik direktörler hareketli.Ses olarakta geliştirmeler var. - Katılıyorum. Hatta atmosfer sanki FIFA dan daha iyi oldu.

- Eksiler

- Yapay zeka geliştirilmiş olsada özellikle kalecilerde halen sıkıntı var. - Kaleciler de sorun yok. Gayet iyiler. Hata yapıyorlar ama gerçek hayatta olması gerektiği gibi.
- Maç detayları eski oyunlardaki gibi basit, ayrıntılı istatik yine koymamışlar. - Gerek yok bence. Menejerlik oyunu oynamıyoruz sonuçta.
- Ai geliştirilmiş ama bazı abartılar var.En yüksek zorluk seviyesinde karşı takımdan top almak neredeyse imkansız.Bildiğiniz kuş kafesi taktiği uyguluyor rakip. - Orta ayarda da çok kolay değil. Hoş bu bir eksi değil bence. 8-10 gol attığınız günleri unutun.
- Atmosfer geliştirilmiş iyi hoşta tribünler malesef halen epic fail, bunu yanı sıra kale ağları ile alakalı bir sıkıntıda eklenmiş.Ağlar gözükmüyor. - Kale ağları görünüyor. Bunu kim uydurdu? Tribünler maalesef hem FIFA da hem PES te hala photoshop ta aynı resmin çoğaltılmış hali gibi görünüyor. Ama daha iyi tabi ki.

Pes 2011'den sonra farklı bir his yaratabilir Pes 12.Özelliklede 5 level olan pas yardım desteğini 0 yapıp oynarsanız.Uzaktan şutlar eskisi gibi rahat gol olmuyor.Zaten oyunda topa düzgün vurmak en büyük zorluk gibi görünüyor.Eski bir oyuncu olarak şunu belirtebilirimki bu oyun diğer pes'lere göre çok farklı.Ya seversiniz yada nefret edersiniz.Ortası olmaz.Fifa 12'de çıktıktan sonra kimin daha iyi olduğu anlışılacak.Fakat Konami Pes 11 le kaybettiği tahtı bu senede geri alamıyacak gibi gözüküyor.Turnuva manyağı bir Pes oyuncusu olarak görüşlerim budur. - Katılıyorum

Zevkli oyunlar...

DeletedUser

Ziyaretçi
Resmi yayın tarihi Türkiye için 29 Eylül. Ama Almanya'da birkaç kişi tarafından internete sızdırıldığı için şuan bir çok kişi korsan oyundan faydalanıyor. Yani resmi olarak yayınlanmasına 2 gün var.

Zaten herkes zamundadan almış.