Performans Dünyası 2

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser69958

Ziyaretçi
klan kurucusunu kim belirleyecek :) o konuda hala çelişkilerim var

Seçmenler, o klana mensup oyuncular.

klan klan içi saldırı açık mı ?
2. Bir konu oyun saliselerle oynanmakta diyelim ki A ve B klanın kurucularına aynı saliseye mis çıktı iki klanda aynı anda mı dağıtılacak :) binde bir ihtimal ama olmama ihtimali yok :)
klan kurucusunun köyü alındıktan sonra köy fethi ile otomatik mi gerçekleşecek yoksa biz bildirimde mi bulunacağız ince detaylar ama önemli bilgiler bunlar

Klan içi saldırı açık.

Binde bir ihtimalden daha düşük bir ihtimal ve tabiki fetih de garanti değil ama klan dağıtımını etkileyen bir durum da değil, çünkü dağıtımı biz elle yapacağız.

Dağıtma olayı elle yapılacak, ekstra bildirimde bulunmanıza gerek yok, sıfırlananlar kimse onları dağıtacağız.

**All is Well**

Baltacı
Seçmenler, o klana mensup oyuncular.

Klan içi saldırı açık.

Binde bir ihtimalden daha düşük bir ihtimal ve tabiki fetih de garanti değil ama klan dağıtımını etkileyen bir durum da değil, çünkü dağıtımı biz elle yapacağız.

Dağıtma olayı elle yapılacak, ekstra bildirimde bulunmanıza gerek yok, sıfırlananlar kimse onları dağıtacağız.

dağıtım derken pay etme anlamında sormak istemedim , klan kurucusunu fethedildiği klanın dünyadan uzaklaştırılmasını durumunu sormak istemiştim

DeletedUser69958

Ziyaretçi
dağıtım derken pay etme anlamında sormak istemedim , klan kurucusunu fethedildiği klanın dünyadan uzaklaştırılmasını durumunu sormak istemiştim

Köyleri barbara dönüştürülecek. Lütfen dünya duyurusunu bir kez daha dikkatli bir şekilde okuyunuz.

"Liderinin köyleri ele geçirilen klan tarafımızdan dağıtılacak ve tekrar toplanamayacak. Mevcut köyler barbar konumuna çevrilerek oyuncular dünyadan men edilecek. "

OrjınalKahraman

Yasaklı
Aklıma güzel bir fikir geldi klan içi saldırı açık olduğu için biri klan başkanının köyünü ele geçirdiğinde klan başkanlığı o kişinin eline geçsin hem klan için diploması hem klan dışı diploması harika olabilir böylece kendi içinde birleşemeyen klanlar yok olmaya mecbur kalır

honey badger

Okçu
Aklıma güzel bir fikir geldi klan içi saldırı açık olduğu için biri klan başkanının köyünü ele geçirdiğinde klan başkanlığı o kişinin eline geçsin hem klan için diploması hem klan dışı diploması harika olabilir böylece kendi içinde birleşemeyen klanlar yok olmaya mecbur kalır
Zaten oyla seçilmeyecek mi o ne darbe gibi öyle adfhjkl
bence başkana saldırı olmamalı ki klanda casus falan varsa hata kaza başkanın köyü alıp 500 kişinin oyununu bitirmesin

ErencanErdoğan

Yasaklı
Hocam zaten 499 tane üye var onlar seçimini yapacak. Ona göre düzgün başkan seçsinler :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.