Pazar Durumu

Deleted User - 5547864

Ziyaretçi

Kuzey batı da ham çekmek o kadar zor ki 1 saat uğraştım 1 k çekemedim en son kardeşimi işe aldım ben f5 ve mause u kontrol ettim o da rakamlari girip enter a bastı 30 dk da bu kadar hizli bir sistemle 1 2 m den fazla ham satilmasina ragmen 30 k anca cekebildik :D artık kim nasıl çekiyorsa bilemiyorum artık bize ham kalmıyor :D

O.K.D.

Milis

Kuzey batı da ham çekmek o kadar zor ki 1 saat uğraştım 1 k çekemedim en son kardeşimi işe aldım ben f5 ve mause u kontrol ettim o da rakamlari girip enter a bastı 30 dk da bu kadar hizli bir sistemle 1 2 m den fazla ham satilmasina ragmen 30 k anca cekebildik :D artık kim nasıl çekiyorsa bilemiyorum artık bize ham kalmıyor :D
İşçi ücretleri nasıl acaba?

Pantürkizm*

Çaylak

sen bu dünya için fazla iyisin paşam harcarlar seni :D

Se7eN

Mızrakçı
O kadar uğraşıyorum nafile çeken iyi çekiyor vallaha. Helal olsun. İftira da atmak istemiyorum. Ama o hızda ham çeken arkadaşa sesleniyorum. Bravo kardeşim. :)

Deleted User - 848900587

Ziyaretçi
Kıta 35 te presi olan harcayamıyor arz çok kısıtlı :(