PARS

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Dzpiyade

Yasaklı
63 de müttefik başladıktan sonra arkamızda büyümelerine izin verdiğimiz ama bizi düşman ile anlaşıp "müttefikken" arkadan vuran Halay ekibine, o dünyada "alayını" silmiş olsak da bu dünyada tekrar açıktan meydan okuyoruz.

İsmi daha net olsun,57. Alay klanları size meydan okuyoruz vaktiniz varsa buyurun. Savaş PARS ın düğünüdür.
Burdan meydan okuyacağına orda kacmasaydiniz aslanlar. Enesgile baba klanina verdiniz hesapları gelmiş burda hikaye anlatıyorsun. Anlatırsın tabi nede olsa 66 da oynuyor ALAY Klanı. Çok iyi oyuncuydunuz 63 te koy sayınız bizden iyiydi oyuncu sayınız bizden fazlaydı neredeyse iki katimizdiniz. Orda siz değil istiklal ekibini canı gönülden kutluyorum kaçmadılar hesaplari vermediler babalar gibi savaştılar bizimle.Siz bir kactiniz biz nezaman hesap sildik gittik bizim başında kimse olmayan köyleri topladiniz. Buyrun 66 da sizde varsınız bizde varız çok erkeksiniz BUYUR KARDES HODRİ MEYDAN

PARS Estergon

Ağır Atlı
Burdan meydan okuyacağına orda kacmasaydiniz aslanlar. Enesgile baba klanina verdiniz hesapları gelmiş burda hikaye anlatıyorsun. Anlatırsın tabi nede olsa 66 da oynuyor ALAY Klanı. Çok iyi oyuncuydunuz 63 te koy sayınız bizden iyiydi oyuncu sayınız bizden fazlaydı neredeyse iki katimizdiniz. Orda siz değil istiklal ekibini canı gönülden kutluyorum kaçmadılar hesaplari vermediler babalar gibi savaştılar bizimle.Siz bir kactiniz biz nezaman hesap sildik gittik bizim başında kimse olmayan köyleri topladiniz. Buyrun 66 da sizde varsınız bizde varız çok erkeksiniz BUYUR KARDES HODRİ MEYDAN
Bu çocuk çok komik vallahi ya. w66'da açıldığı tarihten beri oynuyor 1 haftalık hesaplara hodri meydan diyor. Burası açılmamış gelsene buraya. w66 çağırma sebebi de kendine güvenmesi değil ha beyler ittifakı var oraya yaslıyor kendini.
w63'e gelince EZİLDİNİZ. Köy sayısı bizden fazla sorusuna gelince sayısal olarak rakamlarla uğraşmayacağım harita başlığını atıyorum "https://forum.klanlar.org/index.php?threads/w63-haritası.41599/" bu da Calipso123 harita arşivi "https://forum.klanlar.org/index.php?threads/harita-by-calipso123.42050/"

Hiç utanma yok dimi sayısal üstünlük yalanına da at, ya tutarsa =)

PARS Estergon

Ağır Atlı
Bu çocuk çok komik vallahi ya. w66'da açıldığı tarihten beri oynuyor 1 haftalık hesaplara hodri meydan diyor. Burası açılmamış gelsene buraya. w66 çağırma sebebi de kendine güvenmesi değil ha beyler ittifakı var oraya yaslıyor kendini.
w63'e gelince EZİLDİNİZ. Köy sayısı bizden fazla sorusuna gelince sayısal olarak rakamlarla uğraşmayacağım harita başlığını atıyorum "https://forum.klanlar.org/index.php?threads/w63-haritası.41599/" bu da Calipso123 harita arşivi "https://forum.klanlar.org/index.php?threads/harita-by-calipso123.42050/"

Hiç utanma yok dimi sayısal üstünlük yalanına da at, ya tutarsa =)

"Müttefiğimiz" (ehuhueuheuh) Alay, savaştığı fakat sonradan anlaşıp "müttefiğine" yani PARS'a daldığı harita buydu. Arkadaş diyordu ya sayısal üstünlüğü vardı aşağıda görsün diye koydum.
Bu haritada Nirvana'dan kamiler, Osmanlı klanı sıcak sınır hattını unutmayalım. Ha bir de dost bildiğimiz halay ekibinin boş köyleri ansızın misleyip düşürdüğü ve bununla övündüğü sıralar.
Yakında kol bozuktu dersin sen?:D
Başka kendini aklamak için bir şey düşün, kendin söyleyip kendin inanınca haklı olunmuyor.
zcvxz.jpg

onur1408

Kılıç Ustası
"Müttefiğimiz" (ehuhueuheuh) Alay, savaştığı fakat sonradan anlaşıp "müttefiğine" yani PARS'a daldığı harita buydu. Arkadaş diyordu ya sayısal üstünlüğü vardı aşağıda görsün diye koydum.
Bu haritada Nirvana'dan kamiler, Osmanlı klanı sıcak sınır hattını unutmayalım. Ha bir de dost bildiğimiz halay ekibinin boş köyleri ansızın misleyip düşürdüğü ve bununla övündüğü sıralar.
Yakında kol bozuktu dersin sen?:D
Başka kendini aklamak için bir şey düşün, kendin söyleyip kendin inanınca haklı olunmuyor.

Bu sizi ezdikten sonraki harita :) akli selim bu oyunu bilen herkes bilirki pars o haritadan cikamaz, zaten oyle de oldu kankoksunun 3 4 koyu vardi en son silinenleri felan saymiyorum. Hesaplari BABA klanina biraktiniz ve o hesabi alanlar vardiyali sekilde baktilar 61oflii61 hesabina ozellikle. Her neyse elbet yine bir yerde yolumuz duser o gun gorusmek dileğiyle..

PARS Estergon

Ağır Atlı
Bu sizi ezdikten sonraki harita :) akli selim bu oyunu bilen herkes bilirki pars o haritadan cikamaz, zaten oyle de oldu kankoksunun 3 4 koyu vardi en son silinenleri felan saymiyorum. Hesaplari BABA klanina biraktiniz ve o hesabi alanlar vardiyali sekilde baktilar 61oflii61 hesabina ozellikle. Her neyse elbet yine bir yerde yolumuz duser o gun gorusmek dileğiyle..
Bir akşamda size güvenip boş köylere 200 mızrak ile misleyip düşürmek mi? Hala batıyorsunuz, kendinizi avutmak için bir yalan bulmuşsunuz ona sığınıyorsunuz. Kendinizi kandırırsınız, ee sayısal üstünlük yalanı da tutmadı şimdi sırada ne var?
Elbet bir gün yolumuz düşer demişsin buyur yol buyur dünya? İttifakiniz olmadan arkanıza yaslanıp ittifak sırtından oynamazsanız siz girmezsiniz ki. Twstats açık ittifak olmadığınız dünyada 5 köy bile alamıyorsunuz. Almayı boş ver 57.Alay diye klan kurmuyorsunuz. Hadi kendinizi rezil ettiğiniz yeter, teklifi de ağlayarak öteleyen şu klanlarda tek siz varsınız sanırım. =)

PARS Kankoksun

Kılıç Ustası
Girdiği dünyada da kendine abi bulmaya çalışırken rezil olup, ezildiği gerçeğini, "hesapları verdiniz" diye ağlayarak saklamaya çalışırlar. :)

66. Dünyada 10gundur oynuyorum gel orda savaşalım diyor, ben size 7 Eylül günü de bir sonraki dünyada randevulasalim dedim cevap dahi verememediniz. Ssleri de mevcut.

Sizinle horoz dövüşü yapıp kendimi kuçultmeyecegim, işte meydan işte er.
Diyeceğimizi dedik, klavye delikanlısı olup yazacağınıza gelin görelim boyunuzu. Ha , 66 ya başlarken bize meydan okuma cesaretini gosterebilseydiniz, sizi orada keyifle kevgir ederdik. Ama sizde o ciğer nerde...Simdi açıktan meydan okuyabilenlere 'biz 66da oyniyiz' diye ağlamaya lüzum yok. Yemedi demeniz yeterli. Hadi aslanlar kalabalık yapmayın.

Dzpiyade

Yasaklı
Girdiği dünyada da kendine abi bulmaya çalışırken rezil olup, ezildiği gerçeğini, "hesapları verdiniz" diye ağlayarak saklamaya çalışırlar. :)

66. Dünyada 10gundur oynuyorum gel orda savaşalım diyor, ben size 7 Eylül günü de bir sonraki dünyada randevulasalim dedim cevap dahi verememediniz. Ssleri de mevcut.

Sizinle horoz dövüşü yapıp kendimi kuçultmeyecegim, işte meydan işte er.
Diyeceğimizi dedik, klavye delikanlısı olup yazacağınıza gelin görelim boyunuzu. Ha , 66 ya başlarken bize meydan okuma cesaretini gosterebilseydiniz, sizi orada keyifle kevgir ederdik. Ama sizde o ciğer nerde...Simdi açıktan meydan okuyabilenlere 'biz 66da oyniyiz' diye ağlamaya lüzum yok. Yemedi demeniz yeterli. Hadi aslanlar kalabalık yapmayın.

La senin beynin yanmış oğlum aktif olarak oynadığım dünyayı bırakıp 2 farklı dunyada tokatlanan, artık ciddiye almadigimiz klanı kendimize rakip olarak görüp bir emek mi harcayalim sizin işiniz gücünüz yok boş insanlar misiniz oyunla kafayı mı bozdunuz. Kendi watsap grubunda ofli 180 k olmuş ben alaya vurmaya gidiyorum yazdın geldin 66 ya bir hevesle sözde vuracaktın fake dahi atamadan 68 e döndün :) 66 yi kapatırız bir dönem dinlenmeden sonra karar vereceğimiz Bir dünyaya girersek size davet yollariz. Veya sizde girmeyin 68 e biz bitirelim dünyamızı sonraki dunyada bulusalim aslanım.
Estergom a parantez açıyorum

Paylaştığı haritanın tarihine bakın birde kankoksun un o tarihlerde kaç köy verdiğine, verip nasıl kactiklarina bakın zaten alanen nasıl yalan söyledikleri çıkacaktır. Hem beceriksiz hem yalancisiniz Paylaştığıniz harita bizim sizi topladığımız harita hani sessizlige gömülüp hesapları baba klanina verip gittiğiniz harita :) bize müttefik acisindan laf sokarken ayrica kendi muttefiginiz baba ve kamyonu hiç katmiyorsunuz maşallah. Size müttefik serbest bize mi yasak la oğlum basın gidin işinize :)) ha bu arada biz sadece sizi toplamadik orda istiklal ile birleşmiş halinizi topladık şimdi gidin ağlayın :)
Sözüm söz dünyamiz bitince gelirseniz eğer çinko yapmak boynumuzun borcu olsun :)
Hadi diyelim burdaki insanlar da bizi yendiginizi düşünsün. Ula yendiginiz klanı niye tekrar davet ediyorsunuz kendiniz ile niye celisiyorsunuz :) saka misiniz siz ya :))

PARS Estergon

Ağır Atlı
La senin beynin yanmış oğlum aktif olarak oynadığım dünyayı bırakıp 2 farklı dunyada tokatlanan, artık ciddiye almadigimiz klanı kendimize rakip olarak görüp bir emek mi harcayalim sizin işiniz gücünüz yok boş insanlar misiniz oyunla kafayı mı bozdunuz. Kendi watsap grubunda ofli 180 k olmuş ben alaya vurmaya gidiyorum yazdın geldin 66 ya bir hevesle sözde vuracaktın fake dahi atamadan 68 e döndün :) 66 yi kapatırız bir dönem dinlenmeden sonra karar vereceğimiz Bir dünyaya girersek size davet yollariz. Veya sizde girmeyin 68 e biz bitirelim dünyamızı sonraki dunyada bulusalim aslanım.
Estergom a parantez açıyorum

Paylaştığı haritanın tarihine bakın birde kankoksun un o tarihlerde kaç köy verdiğine, verip nasıl kactiklarina bakın zaten alanen nasıl yalan söyledikleri çıkacaktır. Hem beceriksiz hem yalancisiniz Paylaştığıniz harita bizim sizi topladığımız harita hani sessizlige gömülüp hesapları baba klanina verip gittiğiniz harita :) bize müttefik acisindan laf sokarken ayrica kendi muttefiginiz baba ve kamyonu hiç katmiyorsunuz maşallah. Size müttefik serbest bize mi yasak la oğlum basın gidin işinize :)) ha bu arada biz sadece sizi toplamadik orda istiklal ile birleşmiş halinizi topladık şimdi gidin ağlayın :)
Sözüm söz dünyamiz bitince gelirseniz eğer çinko yapmak boynumuzun borcu olsun :)
Hadi diyelim burdaki insanlar da bizi yendiginizi düşünsün. Ula yendiginiz klanı niye tekrar davet ediyorsunuz kendiniz ile niye celisiyorsunuz :) saka misiniz siz ya :))
Bunu ciddiye alınca da kendini bir şey sanıyor. Okuduğunu anlama yok, yazı yazayım da altta kalmayayım diyerekten yine yazdı bir şeyler. Paylaştığım haritada kaç köy verdiğimize bak bence de, bir gece de dönüp boş köyleri düşürmüştünüz 200 mızrak ile mis atıp düşürdüğünüz bununla her zaman övünüyorsunuz biz buna gülüp geçiyoruz. Siz o köyleri düşürürken biz de müttefik ekliydiniz posta güvercini seni. Bizim sizin gibi savaştığımız her klana birlik olma naaraları atıp oyuna başladığımız klana cephe aldırtmaya uğraşmadık. Guardian sabahlara kadar konuşuyor ittifak yapmak için diyen sen miydin onur muydu tam hatırlayamadım.
İnsanlar burada sizi yendiğimizi düşünmüyor merak etme, ezdiğimizi düşünüyor. Nasıl içerlemişsen bir sakız bulmuşsun ağzına çevirip çevirip duruyorsun. Kendi söylediğine kendin bile inanmaya başlıyorsun. Forum orada TWStats orada arşiv varken insanlar sana niye inansın be posta güvercini, at havada taklanı birilerini mutlu et senin yapabileceğin bu ötesi yok. Hadi, iki saat düşünüp acaba ne yazsam diyeceğine "yemiyor" deyip köşene çekil. =)

Dzpiyade

Yasaklı
Estergom seni burda curuteyim de diğer klanlar ciddiye almasın sizi. Yalanlarını senin attığın haritadan cikaracagim.Tarih 30 Mart iken yuvarlak içine aldığım yerde yeşiller sizsiniz pembe olanlar biziz :) tarih 15 Nisan yani sadece 15 gün sonraki haritada kimin kimi topladığı açıkça belli :) Screenshot_2021-10-25-00-37-38-52.jpg ve biz o tarihte harita buyken oyunu bırakıp hesapları siliyoruz :) iken de 2. Resimde kimin kimi topladığı açıkça belli siyah olanlar sizsiniz:)
Ahali bunlar sadece forumda
IMG_20211025_003324.jpg

Dzpiyade

Yasaklı
Haritada yesillerin içinde olan siyahlar var ya :)) isminizi bile yazmamışlar hani 15 Nisan da paylaşılan haritada işte o siyahlar da sizsiniz :) birdaha boş boş konuşmayın yalan atmayın iftira hiç atmayın 68 69 70 71 hangi dünyaya giderseniz gidin kaderinizden kurtulamazsiniz :) ha bu arada alay sizi 2 defa kucaklamış ben 3 general ile de clasikte tokatladik sizi :) neyse size bu dünyada başarılar dilerim ihtiyacınız olacak :))

PARS Estergon

Ağır Atlı
Okuduğunu anlama yok, anca cevap veriyim altta kalmayayım ne kadar doğru olduğunun bir önemi yok.

Bu senin attığın haritada renklendirme; Waca'nın yaptığı.
sdfsdfsdf.JPG

Benim koyduğum harita da Calipso123 haritası burada yeşiller Alay. Sağ olsunlar iki kişi düzenli harita yapıyordu, tekrardan bu vesile ile teşekkür ederim her ikisine.

dfsdfsfd.JPG

Bir şey yapayım da doğru yanlış bir önemi yok diye yaptığınız her şeyi yüzüne gözüne bulaştırmaya devam et. Sizi bu oyun hırsı bitiriyor.
Posta güvercini seni at taklanı sevindirr birilerini böyle işlere girme, tokat gibi yapıştırırlar cevabı.

Dzpiyade

Yasaklı
Okuduğunu anlama yok, anca cevap veriyim altta kalmayayım ne kadar doğru olduğunun bir önemi yok.

Bu senin attığın haritada renklendirme; Waca'nın yaptığı.
29652 adlı eklentiyi görüntüle

Benim koyduğum harita da Calipso123 haritası burada yeşiller Alay. Sağ olsunlar iki kişi düzenli harita yapıyordu, tekrardan bu vesile ile teşekkür ederim her ikisine.

29653 adlı eklentiyi görüntüle

Bir şey yapayım da doğru yanlış bir önemi yok diye yaptığınız her şeyi yüzüne gözüne bulaştırmaya devam et. Sizi bu oyun hırsı bitiriyor.
Posta güvercini seni at taklanı sevindirr birilerini böyle işlere girme, tokat gibi yapıştırırlar cevabı.
Tamam oğlum işte toplamisiz sizi ne konusyon. :)

PARS Estergon

Ağır Atlı
Estergom seni burda curuteyim de diğer klanlar ciddiye almasın sizi. Yalanlarını senin attığın haritadan cikaracagim.Tarih 30 Mart iken yuvarlak içine aldığım yerde yeşiller sizsiniz pembe olanlar biziz :) tarih 15 Nisan yani sadece 15 gün sonraki haritada kimin kimi topladığı açıkça belli :) 29650 adlı eklentiyi görüntüle ve biz o tarihte harita buyken oyunu bırakıp hesapları siliyoruz :) iken de 2. Resimde kimin kimi topladığı açıkça belli siyah olanlar sizsiniz:)
Ahali bunlar sadece forumda
29649 adlı eklentiyi görüntüle

İçim el vermedi, sana duvara anlatır gibi anlatıyorum; okları takip et.
30.03.2021 haritada pembe diyordunuz arkadaş o haritada "2" klanınızı eklemiş sayı ve klan olarak bizden çok çok fazlasınız. Sonrasında düzeltmeye gitmiş bir sonra ki haritada. 15.04.2021'de düzeltme yapmış zaten. Normalde Alay toplam dağılanlar harici 8 klan idi. Konuştukça batıyorsun. =)

Ekran Alıntısı34.JPG

Normalde kaç klan olduğunuz ve bizim savaşta olduğumuz klan ss'i aşağıdadır;

Ekran Alıntısı22.JPG

Durum
Konu yanıtlara kapalı.