PARANORMAL & Sky + Tunga

• Konuyu başlatan DeletedUser67275
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66489

Ziyaretçi
her neyse bu dakikadan sonra savaş ile ilgili olmayan bir yorum yapmayacağım bize karşı söz saldırısında bulunulmadığı sürece.

DeletedUser62519

Ziyaretçi
arkadaşlar susalım ve askerlerimiz konuşsun bu bir oyun kimse kimsenin düşmanı değil sadece bir mücadele veriyoruz karşılıklı saygı çerçevesinde oyunumuzu oynayalım zevk almaya bakalım.

Arada sinirlendirici mesajlar atılabilir bu da oyunun doğasında var bunu da olgunlukla karşılamak lazım.Kimsenin kimseyle özel olarak bir husumeti yok o yüzden gerekli cevapları oyun içerisinde verelim.

DeletedUser58852

Ziyaretçi
Videolara şimdi baktımda yani izahatı mümkün değil.Yani gerçekten inanılır gibi değil. Nasıl toparlıcaz bunu şimdi onuda bilmiyorum.Neden böyle birşey yapma gereği duydum onuda bilmiyorum hatırlamıyorumda...

DeletedUser58852

Ziyaretçi
Ben herşeye kosamam diyerek klana isyan etme bölümü çok hoş olmuş :)
onlar dert değil video çekimindeki acemiliğim vs bir yana ne yaptığımda belli değil yani bilmeyen adam zaten izlemesin.. Ama demek o ara nasıl bir yokluksa cidden insanın yanında yoldaşının olması böyle zamanlarda belli oluyo

DeletedUser58852

Ziyaretçi
Bence ortada verilmiş bir emek var neden yadırganıyor anlamadım biraz uzun olmuş okadar daha kısa ve öz yapılabilirmiş sadece
çok teşekkür ediyorum çok sağol. Uzatmışım saçmalamışım gereksiz eklemeler yapmışım kısaca olmamış olmadığı halde birde yayınlamışım yani hiçmi izlememişim acaba bu olmuşmu diye vallahi hatırlamıyorumda nasıl çektiğimide bilmiyorumda şimdi izlerken gerçekten zoruma giden bu acemilik..

MTK 136

Casus
çok teşekkür ediyorum çok sağol. Uzatmışım saçmalamışım gereksiz eklemeler yapmışım kısaca olmamış olmadığı halde birde yayınlamışım yani hiçmi izlememişim acaba bu olmuşmu diye vallahi hatırlamıyorumda nasıl çektiğimide bilmiyorumda şimdi izlerken gerçekten zoruma giden bu acemilik..
Bence videoyu degerli klanda bu dogal olmasi :) ayni video 3dk da olabilirdi ama kazandigimiz 5 dk da dunyayi kurtarmicaz baska bir eylemde bos yaparak gecicek :D o yuzden sorun yok bence

DeletedUser62759

Ziyaretçi
sende iflah olursun kardeşim.İnan bana.Ve kendine bu kadar haksızlık etme.Bir gün sende bunun bir oyun olduğunu iyi muhabbetin baki düşmanlığın geçici olduğunu anlarsın.Ama çok fırın ekmek yiyeceksin belliki.

Sanırım kişisel eğitim verip öğrettikten sonra Tunga klanları olarak Para'ya katıldınız :D