PARANORMAL & Sky + Tunga

• Konuyu başlatan DeletedUser67275
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66871

Ziyaretçi
Aa bu arkadaş presi olupta yanında olan 6 klana güvenen ve kendini bu şartlarda pro sanan arkadaş o arkadaş değil mi :D
Sana da iyi geceler :)
aslında bu dunyadakı butun klanlar benım ıcın oynuyor dogru soyluyon bosa ugrasıyorsunuz profılımde bıraz gezınırsen anlarsın sızde çene var bızde pre var :)

DeletedUser66871

Ziyaretçi
48 e baktım hesabı yok Healer'ın ama başka hesapla oynuyorsa bilmem :D
Eğer oynuyorsa güzel cevabım var.
Bak aldın :D
Neyse bıraz oyuna doneyım sızın gıbılerın koyunu alıyom hatırlatın bı ara cevaplara bakarım kolay gelsın :) preye degıl oyunculuguma guvenıyorum yakın zamanda zıyaretınıze gelıcem

Cutorq

Baltacı
ulan değişik ortada baslamısım 3-4 kısıyle yurek dıyor hala ya komık olmayın cidden bilen biliyor
Önce hitabına dikkat et.
6 klandan desteği al köyünde saldırı kas sağa sola vur pre ile akademi bas mis kas sonra köy al ben oyuncuyum de yanlış.
Sen prosun kardeş pro :D
Alkışlar :)

DeletedUser66871

Ziyaretçi
Önce hitabına dikkat et.
6 klandan desteği al köyünde saldırı kas sağa sola vur pre ile akademi bas mis kas sonra köy al ben oyuncuyum de yanlış.
Sen prosun kardeş pro :D
Alkışlar :)
6 Dan Fazla Yanlısın Var Sende yurek varsa sende ortada basla bızde atalım :)... Yakında butun dunyadan dusunuyorum bana destek atarmısınız aa dur ama sızı mekan bitirmişti :)

DeletedUser1080

Ziyaretçi
keşke böyle Show yapana kadar bu raporlar arasındaki 7 patlayan ordu raporuda paylaşılsaydı

maalesef dıgerlerı sılındıgı için atamıyorum.

ama yamacım seni gerçekten tebrık ederım. daha klandan 1 adamı bitiremeyip ozellıkle sizin saldırılarınızdan sonra bu adamın 3 köy alıp sizim suan 512 fake ve kamınıze karşılık sana gelen 1 orduya tum klan destegını cekıp hala burada Show yapmaya kalkman tarıhe geçecek bır ayrıntıdır.

egon senı yakar dıkkat et :)

DeletedUser67482

Ziyaretçi
Abimmm canımm abimmm :) 3 k dan fazla orduyu kırıp geçtik savunma da 1. yaptık övmen lazımken ağlanıyorsunuz ağlama kıyamam ben. :) Saldırı ordusu patlayınca onun acısı ile buraya gelip yazmış bulunmaktadır :) :D :D patlayacaksan öyle patlayacaksın aşağıda ki gibi değil aşağıda ki gibi patlarsan böyle foruma koşarsın :D :D Canım abim benim 26 puanlık köy bile size fazla ben buradayım.

8zXWkQ.jpg

DeletedUser67482

Ziyaretçi
Bizimkinler kamileri atarken klan için feda olsun asker patlamak için var diye atıyor dahil etmediğim zaman oyuna küsüyorlar. Kesim yapıyorlar daha ne kesim yapıyorsunuz daha ne zevkini alın sonuçta oyun bu bu dünya olmazsa w49 olur izin verirsem öpüyorum seni ben yatıyorum yarın gece senin saldırını kesim raporunu atıcam sow değil bunlar savaş raporları. Başlıkta yazıyor bak klan üyelerinden kimseler yok çağırayım sow yapalım mı biraz sow nasıl yapılır göstereyim he ?

Senin adamın immortal 2 veya 3 klandan destek aldı ? Biz kestik attık raporu buraya bende iki üç dostumdan destek aldım çok mu ?