Para Tuzağı?

• Konuyu başlatan DeletedUser57867
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57867

Ziyaretçi
Speed Roundlara ilginin fazla olduğu göz ardı edilemez ancak üye limitinin 50 olması sizlere de bu durumun preium almaya zorlayan bir para tuzağı oyunu olduğunu düşündürmüyor mu?

Speed round oynamak istiyorsanız üye limitinin dolma süresi max 1.5-2 dk kadardır ancak yinede oynamak istiyorsanız ya para basıcaksınız yada yeni açılan worldlerde pre kasmak zorundasınız!!!

DeletedUser57867

Ziyaretçi
Gördüğüm kadarıyla TR klanlar yönetimi para kazanmak için bir yol bulmuş burada da bizleri sömürmek çabalıyorlar diyorum.

DeletedUser57867

Ziyaretçi
Birçok ülkenin speed roundlarına bakıyorum ancak üye limiti 50 kişi ortalamasıyla devam eden server bizim ve diğer serverlarda rounda girme konusunda bu kadar sıkıntı yaşamıyorsun.

DeletedUser57867

Ziyaretçi
bir dünya açılması genelde 2-3 ay kadar sonra oluyor yeni başlayan birisinin speed rounda girmesi için para yatırmaktan başka ne seçeneği kalıyor?

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Yıllardır speed serverlar da ara ara oynarım çeşitli ülke serverları dahil, burası ile tamami ile aynı. Speedlere ilgi daha az, daha çoktur. Ama klanlar ekibi oyuncu sömürme amacı güdecek olsa farklı şeyler yapardı. Diğer ülkelerle aynı şartlarda olmazdı :)

Ortalama Biri

Misyoner
Kesinlikle para tuzağı. 1 aylık hesap yöneticisi açtım. Speed yok ortada. Mayıs 200 preme göz dikmiş anlaşılan. Bizde daha ne 200ler var bunu da hatırlatırım @Mayis :p Ayrıca 100000 pre borcunu da öde lütfen. Kendimi ifşa ettim o kadar :D

DeletedUser56891

Ziyaretçi
boş konuşma speed dünyaların hangi gün hangi saat açılacağı belli. Takip edersen pre harcamadan katılabilirsin hem de oyunun ortasında başlamayacağın için başlarda oynayıp şansın artar

DeletedUser58440

Ziyaretçi
Kesinlikle para tuzağı. 1 aylık hesap yöneticisi açtım. Speed yok ortada. Mayıs 200 preme göz dikmiş anlaşılan. Bizde daha ne 200ler var bunu da hatırlatırım @Mayis :p Ayrıca 100000 pre borcunu da öde lütfen. Kendimi ifşa ettim o kadar :D
Evet ortada speed yok yine belli bir süre ara verdiler galiba :) 03.12