Panpişler

• Konuyu başlatan DeletedUser14084
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
forum kismi oyundan daha zevkli yahu, biz oyunu birakip forumlarda boy gosterelim sadece

ozellikler beni pek baglamiyor aslinda, zaman darligindan 1 hizi belki isime bile gelirdi ancak protestolara elbette destek verme durumundayiz, hatiri sayilir hic bir klanin girmedigi bu serverin rengi, nesesi, efsanesi, favorisi Panpislerde girmeme durumundadir:mad:

Girenlerede beddua ediyoruz insallah 3-4 haftaya kadar server cokerde emekleriniz ve pre hesaplariniz bosa gider....

bu nasıl bi saçma mesajdır böyle şu zmana kadar hiç kimsenin fikrine yada görüşüne saygısızlık etmedim ama sen biraz abartmışsın oyun bu dostum 1x sen beğenmiyorsun fakat oynucak kişi oynar kimsenin emeği hakkıda sana kalmadı bu kadar abartma umarım w11 de karşıma çıkarsın...:mad::mad::mad:

DeletedUser

Ziyaretçi
bu nasıl bi saçma mesajdır böyle şu zmana kadar hiç kimsenin fikrine yada görüşüne saygısızlık etmedim ama sen biraz abartmışsın oyun bu dostum 1x sen beğenmiyorsun fakat oynucak kişi oynar kimsenin emeği hakkıda sana kalmadı bu kadar abartma umarım w11 de karşıma çıkarsın...:mad::mad::mad:

+++++++++++ thumbup

DeletedUser14084

Ziyaretçi

bubiraz espri birazda arkadaşların başlattığı protestoya destek vermek içindi. forumda konuşmalarımızı gören arkadaşlarda zaten son gelişmeler hariç tüm konularda mizahi yönden baktığımızı görmüşlerdir. Server sizlerin değil sözünü tutmayan almanların ve çökmeside en çok onlara zarar verir. Sanırım sen fazla ciddiye alıp içerledin.

Belirttiğim gibi dünyaya giriş yapmıyorum çünkü dost olarak gördüğüm insanların verdiği tepkiye ortak olmak istiyorum sözünü tutamayan insanlara premium hesap alarak para kazandırmak istemiyorum.

Bu oyunu gerçekten oyun gibi algılyorsan serverda karşına çıkmamı neden istiyorsun:)) kin ve intikam kokusumu içeriyor acaba..

DeletedUser

Ziyaretçi
Tanımam etmem seni ne kinim olcak ne şeyim beni bilen bilir sen merak etme:))

bu arada benim bir çok dostum başlamıyor ancak kimsede böyle beddua tarzı felan yorumlar yazmıyo merak etme 1x ise herkese eşit seven oynar sevmeyen gider...

bol şans mizahi insan:))

DeletedUser14084

Ziyaretçi
::::)
Tanımam etmem seni ne kinim olcak ne şeyim beni bilen bilir sen merak etme:))

bu arada benim bir çok dostum başlamıyor ancak kimsede böyle beddua tarzı felan yorumlar yazmıyo merak etme 1x ise herkese eşit seven oynar sevmeyen gider...

bol şans mizahi insan:))

ben oynamıcam şans senden yana olsun güzel dereceler yapın saygılı insan :)