Pıtır VS. Yargıç

doncakkalos

Acemi
Savaş ilan ettiğinizden o kadar haberimiz yok ki sanki kendi kendinize etmiş gibisiniz. :) Pardon Bölgeden Fallback klanı kaybolmuş bizle onu karıştırmış olabilirsiniz. :)

doncakkalos

Acemi
Arkadaşlar siz etraftaki klanları (oyuncuları) bünyenize katarak büyüyorsunuz. Yani evet böyle bakınca küçük klan davranıyorsunuz :)

LOFA Sifteri

Okçu
Arkadaşlar siz etraftaki klanları (oyuncuları) bünyenize katarak büyüyorsunuz. Yani evet böyle bakınca küçük klan davranıyorsunuz :)
Kendi haritasında, klanına, ekibine faydası olacağını düşündüğü oyuncuları klanına almayan klanlar küçüktür ve küçük kalmaya da mahkumdurlar. Büyük klanlar böyle böyle büyüyorlar...

doncakkalos

Acemi
Canlar valla biz köy kaybettik bunu saklamıyoruz :) ama biz 10-15 kişi ile mücadele ederken karşımızda 100-150 kişi var ne yapalım kardaş sen söyle yine de iyi mis gömdük :)

Kaldı ki ben zaten oyunu bırakmışım halen de alınmadı köy ona şaşıyorum :)))

Sanırım beni en sona bırakıyorsunuz bak diplomasinin sonucunu gör gibi valla göremem kusura bakmayın gidiyorum :)

ByRevolution

Yasaklı
Canlar valla biz köy kaybettik bunu saklamıyoruz :) ama biz 10-15 kişi ile mücadele ederken karşımızda 100-150 kişi var ne yapalım kardaş sen söyle yine de iyi mis gömdük :)

Sanırım beni en sona bırakıyorsunuz bak diplomasinin sonucunu gör gibi valla göremem kusura bakmayın gidiyorum :)
Senin köye 20kat puan sınırından saldıramadılar sanırım

gelen

Yasaklı

Sen klan lideri değil misin? Savaşın ortasında niye oyunu bırakıyorsun arkadaşım. Yanında savaşan arkadaşlarına saygısızlık bir kere. Bırakacaksan niye peşinden bir sürü insanı sürükledin? Utanmadan gelip yazıyorsun bir de.

İki tarafa da başarılar.

Yiğit10

Mızrakçı
Sen klan lideri değil misin? Savaşın ortasında niye oyunu bırakıyorsun arkadaşım. Yanında savaşan arkadaşlarına saygısızlık bir kere. Bırakacaksan niye peşinden bir sürü insanı sürükledin? Utanmadan gelip yazıyorsun bir de.

İki tarafa da başarılar.
1.8k lık diplomat ne bekliyorsun ki bundan