Pıtır VS Kan

warlike07

Mızrakçı
Diyorum ya aranızda benim amacımı gayemi anlayan insanlar varmış bana yazdılar sağolsunlar gerisi pekte önemli değil

warlike07

Mızrakçı
Millet dünya kapanmış oynamaya ne gerek var derken ben Eibo ile savaşacağız diye herkesin iyi veya kötü emek vererek bu dünyada oynamasını sağladım klanı birlik içinde tuttum eibo savaşını bekledi herkes fena bittikten sonra herkes bana yüklendi cemin bahsettiği 10 kişi değil diyorum ya iyisiyle kötüsüyle herkes bunun için bekliyordu sonra bir anda en büyük hesapları köylerini bize bıraktı UNUS hesap sildi dendi konu kapatılmaya çalışıldı ne diyim siz bunu göremeyecek kadar acizseniz benim hiç bir sekilde yapmayacağım insanları aşağılamaya devam edin

Morted

Kılıç Ustası
Eiboyla savaş açtığında cem ebionun yanında olucaz dedi peki şuan size savaş açmasak bu kadar yazıcakmıydın.tamam sana söz vermiş fena bitince eiboyla savaş diye onlarda aynısını istemiş sonradan eibo hesapları hesap sil yapmış.şimdi eibo korkup kaçtımı oluyor cem sözünü tutmadımı hayı ikiside değil.Olmayan eibo ile mi savaşmak isteyen üyelerine bunu açıklamadın anlamdımki !yani ebiyola savaşıcaktık hesap silmişler malesef savaşamıyoruz dediğinde ne değişirdi.
Biz kendi bölgelerimizde savaştık zaten baştan sona üstündük ama oyun başı oyun sonu bir olmuyorki niye onca kişinin vakti kaybolsun.Kapansın gitsin ona bakıyoruz.Oyun başında dünya pre harcadık vakit ayırdık falan vs düşman kalmadı bişi kalmadı ee kapansın istiyoruz uzatmanın manası yok ki.Misal arell alper abi her sınırda aktif savaştı sıralamada hep üsteydi düşman kalmadı vs şuan bu dünyada aynı zevkimi yaşıyor yada diiğer pıtır oyuncuları.Dc de 15-20 kişiydik 5 6 kişi anca oluyoruz .Bence hesap silin gidin hiç birbirimizi kırmadan daha fazla yıpratmadan kapansın dünya.

warlike07

Mızrakçı
Birşeyleri inkar ediyor muşum gibi analiz etmeyin Dünya başında da sonunda da eibo ile olan muhabbetleri ben bilirim sizin hiç biriniz haberi olmayan bir ton konuşma geçti aramızda diyorum ya saygıyı bitiren eibo pıtıra karşı bizi yanına davet etti arkanızda şaman ile uğraşırken aslında bir cephe daha açmak istedi bizi oyun başında düşünenen ceme hiç bir zaman ihanet etmedim ve bunları bilmesine rağmen eiboya kapamada yer vermesi ve bana söz verdiği halde eiboyla bizi savaştırmaması benim zoruma gitti eibo ya verilen söz benim üstümde görüldü neyse diyorum ya anlatmak istediğimi anlattım kapalı kapılar arkasında konuşulan her şeyi gün yüzüne çıkardım vicdanım o yüzden rahat hadi iyi oyunlar

Morted

Kılıç Ustası
Eibo ile savaşmana izin verdi işte sadece bizde ebibonun yanında oluruz dedi.Nasıl yani sizle mi deyip sizi küçümseyen eibo size diplomasi mi teklif etti?Birlik olalım ve pıtıra karşı savaşalım diye.?hani eibo sizle diplomasi yapmıyordu.
Yani eibo size gel beraber olalım pıtıra karşı savaşalım diyor sıkıntı yok şaman geliyor gel beraber olalaım diyor sıkıntı yok.galip geldiği dünyada kapanma uzamasın diye cem kendi oyuncularından faraget ederek kendi oyuncularınızı toplama hakkınızda size verererk!!!! gelin kapalatım deyince mi sıkıntı oldu?

warlike07

Mızrakçı
Olayları baştan sona iyice okursan anlarsın eibo dünya başı saygıyı sildikten sonra bizi silmek istedi cem izin vermedi inkar ediyormuyum hayır biz ondan sonra güçlenmeye başlayınca eibo bize cemin önünde pıtırın bela klanı var sizden benim kan klanım olun dedi buraya kadar anlamışsındır umarım bundan sonra şamanla savaşan eiboya vurmayalim diye bizi engelledi bunu yaparken de beni ikna etmesinin tek sebebi fenayı ortak bitirelim hep beraber ondan sonra siz eibo ile savaşırsınız biz de altın ve dlupa doğru gideriz dedi hatta bizim şuan iç içe olduğumuz pıtır oyuncularının da bize eibo savaşında destek olacağını söyledi anlatmak istediklerim daha ne kadar açıklayıcı olabilir bilmiyorum inanmak istemediğiniz için saklama devam edin kaliteliyiz öyle yeneriz böyle yeneriz diye de konuşmadık hiç bir zaman oyunun gereği olan tek şeyi savaşmayı istedik şimdi hala eibo hesap sildi onu yaptı bunu yaptı diye savunma yapıyorsunuz bu konuşulan konu fena sizin arkanızda az da olsa hala dururken gerçekleşti

warlike07

Mızrakçı
Ayrıca eibo ile hiç bir zaman pakt olmadığımızı sadece cemin isteği üzerine toplu opa katıldığımızı bir kere daha söylüyorum Eibo ile dünya başından beridir yaptığımız tek anlaşma 1 aylık Saldırmazlık anlaşması sebebi ise yine cemin isteği üzerine fenanin öncelikli olarak bitmesini sağlamak

warlike07

Mızrakçı
Tek bir sorunun cevabını merak ediyorum DC de eiboya acıdım duygusal adamım ben dediğinde mı eiboya karşı fikirlerin değişti yoksa her zaman tahmin edip şaka ile karışık sana söylediğim gibi eibo ile Dünya başında bizle yaptığın gibi bir anlaşma yapmış mıydın

warlike07

Mızrakçı
Ben yinede oralara kadar gelmişken pıtırı satıp fena veya eibo ile anlaşma yapsam pıtırı yenerdik veya şöyle böyle diyerek pıtır oyuncularını sizin bize şuan yaptığınız gibi aşağılamıyorum veya oyunculuklarına hiç birşey söylemiyorum içinizde gerçekten sadece emek verdiği için degil ortaya karakter koyduğu için sevdiğim insanlar var onlara saygım sonsuz her ne kadar sevmesenizde bu yakıştırmalar böyle oyuncular ile dünya kapatmanin ne kadar anlamsız olduğunu şuan bana öğretti eyvallah

DAĞISTANLI

Yasaklı
Ayrıca eibo ile hiç bir zaman pakt olmadığımızı sadece cemin isteği üzerine toplu opa katıldığımızı bir kere daha söylüyorum Eibo ile dünya başından beridir yaptığımız tek anlaşma 1 aylık Saldırmazlık anlaşması sebebi ise yine cemin isteği üzerine fenanin öncelikli olarak bitmesini sağlamak

burada düzeltme yapayım.Eibo o dönemde sizden güçlü olduğu için siz bireysel hatta benim haberim yok s.a görüşülmüş o dönemde hazır olmadığınızı söylediniz.Sonrasında da sürekli bana sen konuş sen konuş dediniz kırmadım.

Buraya gelip yazan biz değiliz. O yüzden aşağılama falan diye bahsetmeyin. Sana çok değer vermiştim oyun başından beri tek yumruk olduğumuzda da çözemediğimiz problem yoktu. Zaten uzlaşmacı bir insanım.Sana çözüm önerisi sundum sen gerçekten bunu çözmek isteseydin derdinki cem tamam bir şey düşünelim beraber ben tüm imkanları seferber ederdim. Senin bu seferki tutumun ya bunun için mi uykusuz kaldım diyip gidip savaş başlatmaktı.İşleri yokuşa sürdüğünü sen de biliyorsun. Buraya gelip kandırıldık vurulduk şöyle oldu böyle oldu amanin, insanların aklı ile oynamaya gerek yok.

"Durduk yere bayrak kasıyorduk 2 3 kişi eiboya dalalım dedi , oyunu salan arkadaşlara vurduk." demen yeterli.Neyseki burada yatan temel olayı biliyorum. Sen kendi dediğin gibi ilk 1 ay savaşıp keyfini alıp gittiğin için dünya sonunda arkadaşlara nasıl durumu açıklayacağını bilemedin. İnsanları kaybedeceğini düşündün.Bunu yapmaktansa müttefikle aramı bozayım onlar vurdu gidelim derim dedin. Böyle düşündüğüne eminim. Ama keşke gelip bana açıklasaydın durumu yine yanında olur bir çözüm bulurduk. Yazık.

AequitaS*

Okçu
Tek bir sorunun cevabını merak ediyorum DC de eiboya acıdım duygusal adamım ben dediğinde mı eiboya karşı fikirlerin değişti yoksa her zaman tahmin edip şaka ile karışık sana söylediğim gibi eibo ile Dünya başında bizle yaptığın gibi bir anlaşma yapmış mıydın
Yapti ben şahidim w 69 açıldı daha o zamanlar akademiler falan kurulmadi Cem geldi dedi ki EİBO'ya warlike07'yi size sildireceğim o gün bugündür bekliyoruz....
Herhangi anlaşma vs olsaydi ? şuan eibo'nun çoğu oyuncusu hesap sil yaparmıydı. Biz'im de kendimize göre planlarımız vardı PITIR ile savaşmak gibi ama olmadı

warlike07

Mızrakçı
Ben hiç bir yerde savaşmadım cem keyifte almadım sadece sana yardım ettim burada prestijini lekelememek için yaptığın açıklamalarada şaşırmıyorum klanıma açıklama yapamayacağım hiç bir durum yaşamadım şükür. Mevzunun oyunu bırakan adamlara vurmak olmadığını çocuk görse anlar zaten her yazdığın yazıda hep sizi düşündüm birlik olmak istedim derken bunlardan çoğunu kabul ettiğimi de biliyorsun görüyorsun.
O gün DC deki muhabbeti gırgırına yaptığımızı da biliyorsun ama karalamak için burada onu kendi lehine çeviriyorsun devam et.

Sen asıl ben sizi oyun başında benden biri olarak gördüm ama ilerleyen safhalarda kendimi düşünmek zorunda olduğum için iki klanı birbirinden habersiz oyalayıp iki tarafta da ne kadar sevmediğini de söylesen sevdiğim adamlar vardı bunu yapmak zorundaydım deseydin bana gelip adamlara acıdım bilmem ne gibi yalanlar söylemeseydin şuan bambaşka şeyler konuşuyor olabilirdik ne diyim diyorum ya sen kendi prestijin için konuşmaya devam et yazık

sersereM

Kılıç Ustası
Arkdşm oyun bitmiş, klan başkanı hesap silmiş, millet oyunu bırakmış sen robin hood gibi yeldeğirmenlerine karşı neyin savaşını açıyosun onu anlamadım? Bütün yazılanları okudum, hiçbir anlamı yok şu yaptığının. Boşu boşuna dost kaybetmişsin.

AequitaS*

Okçu
Warlike; son 2 3 mesajdır, PITIR'ın EİBOya acıdığı gibi söylemlerin ile bazı şeyleri manipüle etmeye çalışıyorsun özellikle buna vurgu yaparak ama şunu bilmeni isterim. Biz ilk günden beri Şaman(Fena) ile savaş halindeydik. Daha siz ortada bile yokken. İçimizden bazı oyuncuların (TRUVA) fena klanına geçene kadar da hep önde idik bu savaşta.
-KLan başkanının UNUS VSCF EROL olduğu bir klandan söz ediyorum. başka klanın acıma, empati gibi bir duygusuna ihtiyacımız yok, çünkü erolun kimseye Eywallahı olmadı bu oyunda, kendi planını kendi yapan, sonuna kadar pes etmeden savaşan ve yanar döner olmayan bir diplomasi sözü neyse o olan o şekilde yönetti hep.
+ Herşeyi göze alarak fena hesap silince bize savaş açsan bunu anlamlı bulabilirdim. Ama şuan savaş açılmasını anlamsız ve gereksiz buluyorum.

AequitaS*

Okçu
Son olarak; Senin amacın burada ne savaşmak ne de başka bir şey amacı savaşmak olan çoktan savaşırdı. Senin tek amacın var EİBO'yu küçük düşürmek bunun için de bu zamana kadar beklemişsin. Evet Çoğu oyuncumuz hesap sildi, w kapanma aşamasında Fırsat bu fırsat deyip savaş açtın, bunu oyunda yapamayacağınızı fark edince de olayı foruma taşıdın. Çünkü pıtır buna müsaade etmedi.

EbitaF

Milis
@warlike07 Bence burada prestiji (!) için konuşan tek kişi sensin. Sırf kendi klanındaki oyunculara ben size verdiğim sözü tuttum diyebilmek için bitmiş bir dünyada hesap sil yapmış olan bir klana savaş ilan ettiniz. EİBO’da oynayan kim kaldı ki kimle savaşacaksınız? Sorun yaşadığınız insanlar hesap sil yapıp gittikten sonra savaş ilan etmek güzelmiş. Cem onurlu bir duruş sergileyip yaptığın yanlışın karşısında durdu diye kötü kişi ilan ediyorsunuz. Son bir haftadır dc’de şahit olduğum konuşmalarda Cem size birçok öneri sundu ve orta yolu bulmaya çalıştı ancak siz yanaşmadınız. Üstelik böyle bir senaryoda Cem EİBO’nun yanında duracağını da açık açık belirtmişti. Sonuçlarının böyle olacağını bildiğiniz halde böyle bir karar aldınız ancak PITIR size savaş ilan ettikten sonra foruma başlık açıp hem insanları karalamaya çalışıyorsunuz hem de mağdur edebiyatı yapıyorsunuz

aslnkrl2

Yasaklı
Dünyada olmayan biri olarak yazıları baştan sona okudum bir anlam veremedim :) Kan klanı belliki Eibo klanına dünya başından bile bilenmis kendilerini kücük gördükleri icin galiba ki bu konuda haklı olabilirler ama savaş ilanını dünya sonunda hesap sil yaptıktan sonra verilmesi anlamsız :) Sonuçta bitmiş bir dünya adamlar hesap sil yapmış siz verilen sözlerden bahsediyorsunuz bunun tutulmadigindan ama ne fark eder şu aşamada hesap sil yapan bir klanı vurmak.Bu kadar bilenme varsa 71.dünya savasmak icin ideal bir dünya bence kozlarınızı oraya bırakın ortaya daha güzel bir savaş çıkabilir.Yani bu kadar zamandır dost dediğiniz insanlar ile aranız gerilmemis olurdu diye diyorum amacınız listede yer almak değil duruş göstermek ıstiyorsunuz bunuda anlayabiliyorum ama yinede hesap sil yapmış bir klana savaş açmak degisik geldi bana :) yinede herkesin şahsi fikri tabiki kusura bakmayın kendimi tutamayıp yorum yaptım :)

warlike07

Mızrakçı
Bunu anlamak bu kadar mı zor gerçekten beynim almıyor diyorum ki eibonun oyunu şuan oynamadigini başkanın hesap sildiğini biliyorum görüyorum savaş ilan etmemin tek sebebi son DC konuşmamız da cemin eiboya söz verdim demeseydi buna ithafen pıtırın bizi vuracağını bile bile savaş açtım Eiboyu kesinlikle küçük görmüyodum sadece bu oyunun amacı olan savaşmayi istedim isteyen istediği gibi algılıyor sorun yok ben kendimden eminim bu oyunu bir daha uzun süre oynamayacağımıda söylediğim halde çoğu ile bu dünyada tanıştığım üyelerime kendimi kanıtlamak amacıyla değil bu güne kadar tek vücut halinde gözüktüğümüz cemin benden habersiz yaptığı konuşmaları ve oyalamalarını gördüğüm için açtım savaşı istediğiniz yere çekebilirsiniz

EbitaF

Milis
Allah aşkına Cem sizi hangi konuda oyaladı? Cem sizi neden oyalama ihtiyacı hissetsin? Daha iki gün öncesine kadar sohbet ettiğin insanları karalamak bu kadar kolay mı? Hem Cem bize kapatmada üç kişi teklif etti biz kabul etmedik diyorsunuz hem de Cem arkamızdan habersiz iş yaptı ve bizi oyaladı diyorsunuz. Seni oyalayacak insan kapatmaya sizden üç kişiyi neden yazsın? Eğer gerçekten Cem senin dediğin gibi sizi oyalayıp sizden habersiz iş yapsaydı FENA bittikten sonra EİBO ile beraber sizi de silerdi. Kaldı ki PITIR'daki oyuncuların çoğu size vurmak istiyordu, EİBO size vurmak istiyordu... Bugüne kadar Cem engel olduğu için böyle şeyler yaşanmadı. Ben dahil birçok oyuncu defalarca KAN klanına vuralım dediğimizde Cem sizin için kardeş klanımız olmaz öyle şey demiş bir insan... Ancak sen şimdi çıkmışsın Cem'i kötü kişi ilan ediyorsun. Belli ki sen bu oyunda bugüne kadar hiç kazık yememişsin. Dost kazığının ne demek olduğunu bilmiyorsun

Sebebi her ne olursa olsun EİBO'ya açtığınız savaşın hiçbir mantıklı açıklaması yok. Yukarıda da yazdığım gibi tamamen kendi oyuncularına karşı bakın ben verdiğim sözü tuttum demek için yapılmış bir hamle olarak görüyorum. Böyle bir hamle yapmanız durumunda Cem açık açık EİBO'nun yanında olacağını söylemişti. Bütün bunları bizzat yüzünüze karşı söyledi ve böyle olacağını sizde bildiğiniz halde PITIR size savaş ilanı ettikten sonra forumda başlık açıp mağdur edebiyatı yapıp insanları karalamaya çalışıyorsunuz. Savaşı başka yerlere çekmenize gerek yok...

sersereM

Kılıç Ustası
Bunu anlamak bu kadar mı zor gerçekten beynim almıyor diyorum ki eibonun oyunu şuan oynamadigini başkanın hesap sildiğini biliyorum görüyorum savaş ilan etmemin tek sebebi son DC konuşmamız da cemin eiboya söz verdim demeseydi buna ithafen pıtırın bizi vuracağını bile bile savaş açtım Eiboyu kesinlikle küçük görmüyodum sadece bu oyunun amacı olan savaşmayi istedim isteyen istediği gibi algılıyor sorun yok ben kendimden eminim bu oyunu bir daha uzun süre oynamayacağımıda söylediğim halde çoğu ile bu dünyada tanıştığım üyelerime kendimi kanıtlamak amacıyla değil bu güne kadar tek vücut halinde gözüktüğümüz cemin benden habersiz yaptığı konuşmaları ve oyalamalarını gördüğüm için açtım savaşı istediğiniz yere çekebilirsiniz

Tamam arkadaşım hadi madem gönlünüz olcak ben oyuna dönüyorm bana op yapabilirsiniz bak kimseden destekte almıcam söz Pıtıra da geçmicem.