Pıtır klanı gelsinde biz adamız diye dolaşsın

Kraköy

Acemi
Sizler anca kendi klanınızdaki adamlara saldırıp köylerini alırsınız birde adamız diye ortada dolaşırsınız

*Who* kontra

Baltacı
Sizler anca kendi klanınızdaki adamlara saldırıp köylerini alırsınız birde adamız diye ortada dolaşırsınız
Pıtır klanı hiç bir zaman içindeki ADAMLARA saldırmaz. Pıtır klanı saldırdıysa saldırı alan OYUNCUNUN pasif olma vb. gibi durumları vardır . Bu tür durumlarda burayı ağlama duvarına çevirmeyiniz rica olunur .

Kraköy

Acemi
Altı üstü bir oyun be dostum herkes ufakta olsa bir emek veriyor zaman geçsin eğlencek bir şey olsun diye oyuna giriyoruz böyle saçma bir şey varmı kimsenin ağladığı falanda yok ayıp bu sadece hala klandayım şuan müttefik olarak saldırı yiyorum alsınlar köyü hiç önemli değil ama ayıp terbiyesizlik bu dediğim gibi altı üstü OYUN

*Who* kontra

Baltacı
Altı üstü bir oyun be dostum herkes ufakta olsa bir emek veriyor zaman geçsin eğlencek bir şey olsun diye oyuna giriyoruz böyle saçma bir şey varmı kimsenin ağladığı falanda yok ayıp bu sadece hala klandayım şuan müttefik olarak saldırı yiyorum alsınlar köyü hiç önemli değil ama ayıp terbiyesizlik bu dediğim gibi altı üstü OYUN
1. Mutten saldırı yiyorsan bu senin dediğin gibi pıtır klanı kendi oyuncusunu toplamış olmuyor gider yönetimle konuşursun olayı açıklarlar sana
2. Senin emek dediğin girip iki kademe basıp çıkıyım oluyor ama öyle bir dünya yok emek dediğin yeri geldiğinde uykusuz kalırsın gece alarm kurar uyanır bir ara atarsın kami atarsın gerektiği yerde maddi durumun el veriyorsa para yatıracaksın ki emek verdim olacak yoksa herkes girip iki kademe basıp çıkar ve kusura bakma bu oyunun yazılı olmayan bazı kuralları vardır öyle eğlenim diye girip 2 sn kademe basıp çıkan oyuncu pasiftir ve pasif oyuncu düşmandan daha zararlıdır .
3. Evet bu bir oyundur size katılıyorum ama biri gece gündüz uğraşacak biri de yattığı yerden puan kasıp kafasına göre haraket edecek diye birşey yok .

Art Of War*

Hafif Atlı
Altı üstü oyun kardeşim ne cazz yaptın. Git kolay dünya'da oyna demek ki w69 sana göre değil :)

arifmusa

Acemi
Hepsini geçtim de oyunda 1. Sıraya kadar çıkmış bir oyuncuyu kapama listesine almamak ağır olmuş. Ama beklediğim hareket