PİLAV Klanları

• Konuyu başlatan DeletedUser614
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser614

Ziyaretçi
Pirinç gibi davranabilirsin :D Biz öyle yapıyoruz :D

Bu arada biz biz deyip duruyorum da benden başka kimse yok klanda :D Gidip sirküler hazırlayayım da hasada çıkayım :AD:DA::DA.D

Bengam

Baltacı
Pirinç gibi davranabilirsin :D Biz öyle yapıyoruz :D

Bu arada biz biz deyip duruyorum da benden başka kimse yok klanda :D Gidip sirküler hazırlayayım da hasada çıkayım :AD:DA::DA.D

Beni yanında saymıyormusun :) PİLAVLI klanı olarak yanındayız ata :) gerçi bende te başımayım :(

DeletedUser614

Ziyaretçi
Rakip olacağını söylemiştin. Beni bırakıp gittiğini düşünmüştüm :p

DeletedUser614

Ziyaretçi
Evet klan özelliklerine yenisini ekliyorum. Ortaçağ oyununda demokrasi getiriyorum. Her klandan üye seçilip oylama yapılacak ve yönetici olacak. Bu da pilav ayrıcalığı :::::cool::::

DeletedUser

Ziyaretçi
her klanda bir baş kurucu olacak seçimle :)
aday olmak için 12 saat süre verilecek 12 saat anket yapıalcak 1 günde klan yöneticisi seçilecek 1000 pirinçe baya klan lazım :)

DeletedUser614

Ziyaretçi
İşte bu ya :D Adamın hası geldi ya :D Sirküler çekeceğim yardım et mesajı düzenleyelim ben çekerim mesajları. Gerekirse tek tek atarım :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Mesaj kotan dolmuş tt2

Fazla hırslı değildim de Erdem'i çağırdık geldi. Şimdi gaza geldim. Yarın sabah kalkınca normale dönerim :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Sen ciddi oynuyorsun genelde diye çağırmadım. Bir de Afyondasın sen. Afyondaki arkadaşlara pek sıcak bakmıyorum :p

DeletedUser51053

Ziyaretçi
Mesaj kotan dolmuş tt2

Fazla hırslı değildim de Erdem'i çağırdık geldi. Şimdi gaza geldim. Yarın sabah kalkınca normale dönerim :D

Hahah gönderilenleride kaydediyormuşz:-D:-D

Tüm dünyaya mesj atacak kadar hırslanman normal değil zaten :-D:-D