Oyun: Soru Cevap

• Konuyu başlatan FeratCipp
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
Görüş ve öneriler kısmında gerekli açıklamlar yapılmıştır. Lütfen arama yapınız.

Kilise ve inanç olmayanlar dünyalarda oynamaya başlayabilirsiniz veya premium avantajından olan grafik paketi kullanabilirsiniz.

DeletedUser

Ziyaretçi
cep tel

Oyunla iLgili sorularınızı sorunlarınızı bu başlık altında toplayalım. Genel olanları ise özel başlık açalım. Özel kişisel sorular için bu başlık kullanılsın.

cep telefonu ile oyuna girmenin herhangi bir sakınası varmı

DeletedUser

Ziyaretçi
sana saldırı yapabilirler yeterki saldırıya açık konumda ol bunun misyonerle alakası yok :)

DeletedUser

Ziyaretçi
valla ben olsam anında avlardım heralde zaten ben oyuna başladıgım an yanımda kimin usta kimin acemi oldugunu az çok anlarım :)

DeletedUser

Ziyaretçi
mısyonerımı baska koyumde basmak ıcın kendı koyume saldrıp mısyonerımı oldursen ceza alırmıyım bı sorun olurmu

DeletedUser

Ziyaretçi
İyide bastıgın köydeki msiyoner le nie köy almıyon da gibip öldürüyon :)

DeletedUser

Ziyaretçi
alacagım koye daha yakın bı koyden mıs basarak daha kısa zamanda alabılmek ıcın cok uzak kalıyoda ondan

DeletedUser

Ziyaretçi
Kendinize saldırmanız ceza sebebidir. Duvarı yüksek barbar veya bonus köylere göndermeyi deneyebilirsiniz.

DeletedUser

Ziyaretçi
Benim saldirim sağatimde gece 1-6 arsi oluo gece bonusunun mantiğini bende anliyamadim

DeletedUser

Ziyaretçi
Oyuncuların çoğu gece oyun başında olamayacağı için aktif bir savunma yapamayacaklardır. Bu sebeple server saatine göre 00.00 ve 07.00 arasında savunan için gece bonusu uygulanır ve 2 kat savunma yapılır. Bu sürede Uyku modu aktif uyarısı sizi bilgilendirir. Saldırmakta bir sakınca yoktur.

DeletedUser

Ziyaretçi
bir şey sorucam mesela bir adama saldırdık sonra vazgeçtik klana davet ettik ceza alır mıyız

DeletedUser

Ziyaretçi
Saldırdıgınız kişiye sadece saldırı ordusu göndermişseniz arada köy alışverişi olmamışsa klana davet etmenizde sorun yaşamayacaksınızdır fakat klana geldiginden itibaren aranızda saldırı hareketi olmaması gerekmektedir.

DeletedUser

Ziyaretçi
Kurallarda böyle bir durum yok.İsterseniz köy alın adamdan sonra klana davet edin cezayı gerektirecek bir durum yok.. Tam tersi olursa var yani klana alıp sonra köy almak.

DeletedUser

Ziyaretçi
Saldırdıgınız kişiye sadece saldırı ordusu göndermişseniz arada köy alışverişi olmamışsa klana davet etmenizde sorun yaşamayacaksınızdır fakat klana geldiginden itibaren aranızda saldırı hareketi olmaması gerekmektedir.

öyle bir durum yok sadece saldırıyı yolladık sonra klana almak istedik sonra saldır olmıcak zaten cevap için teşekkür ederim :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.