OUT

DeletedUser67606

Ziyaretçi
Klansavaslarından beridir Yıllardır Rest klanı adı dışında pek klanla oynamadım ilk olucak kardeşlerim abilerim çağırdı bende geliyorum. Umarım bu dünya diğerlerinden farklı bir dünya olur güzel ahlaklı ve saygılı gerçek savaşlar olur zevk alırız diplomasilerin gerçek amacı dışına çıkmadan gereğince uygulanacak olan bir dünya olması dileğiyle.
Tüm katılan klanlara ve oyunculara başarılar dilerim :)

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Haklısın seni kimse çağırmadımı abisi:)
Git her baslıgın altına yalakalık cek millete malum gücün yetmicek dunyada kalmaya :)
Birine gelir ağlarsın :)

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Haklısın seni kimse çağırmadımı abisi:)
Git her baslıgın altına yalakalık cek millete malum gücün yetmicek dunyada kalmaya :)
Birine gelir ağlarsın :)

Eyşan, tek isteğin sana böyle ağız dolusu konuşmam için rahatlayacak o zaman çünkü sende hafif bir kişilik bozukluğu var gibi. sen insanların sana laf sokmasını falan seviyorsun mutlu ediyor seni bir şekilde ben bunu biliyorum. Senin istediğini vermeyince delleniyorsun :) Ben hiç bir zaman kurmadığım klan da oynamadım. Oynadıklarıma asılmadım, kasmadım. Bunu herkes biliyorken, seni çağırmadılar mı abisi yazıyorsun ya sana diyorum ki madem o kadar nickinin hakkını verecek bir tipsin. Ekibin kopmamışken gel benim bölgeme çarpışalım :) Ama farmville oynayarak başlamadığınız bir dünya da sizinde çok fazla gelişim göstermeniz pek mümkün olmayacaktır. Bu sana açıklamalı bir şekilde son mesajım. Biri bana sana yazdığım şekilde wp den konuşsaydı benim tavrım çok daha farklı olurdu. Ama dediğim gibi sen ondan hoşlanıyorsun, hoşlandığını vermeyeceğim sana :) kudur. :D

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Niye biz geliyoruz sen bize doğru gel bizim bir derdimiz kalmadı yaşandı ve bitti serhat kabullen artık afghjk

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Niye biz geliyoruz sen bize doğru gel bizim bir derdimiz kalmadı yaşandı ve bitti serhat kabullen artık afghjk

Sizin gelecek bir adresiniz yok ki :) bir gölge olmadan oynayamazsınız siz klasikte biz vardık, burada out klanı var. Şimdiden söylüyorum bu arkadaşlara dikkat edin :)

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Ben alicanın klanında yenilip hesapta sildim adamına göre o işler işte...
Neyse daha fazlası için özelden yazarsın serhat başlığı kirletmeyelim 1 ekip girmiyo bu klanda gördüğün üzere yeri değil

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Sıkıntı yok miğdesine sindiren sizinle de oynar. Benim miğdem almazdı şahsen. Harita da denk geliriz umarım

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Miğde nedir şunları mide diye düzelt allah için okuduğum bölümden utandım şuan :)