Organize

• Konuyu başlatan DeletedUser64804
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60570

Ziyaretçi
ben bu anynkasjdlkj o arkadan vurdukları zamandan 3 saat önce mesaj attım özelden. Dedimdi kalan a saldırıyorlar destek lazım destek atabilirmisin? Hallederiz dedi. 3 saat sonra 4mis attı :D Böylede karakterli biri :D

DeletedUser64804

Ziyaretçi
Hah! Beskaza'yı görüp kalan'ı görmemek nedir? Nedense sadakati de 22de kalmışken ceza yedi yahu :)

DeletedUser61667

Ziyaretçi
delikanlılık konusunda mangalda kül bırakmayız kardeş :) bukalemunlar da kendi çapında delikanlı tabi zemine göre onun hayatı da :D

bi de profil yapmış delikan(?)lı efsane yeni adıyla vizyonda diye :D

xIxSLayeRxIx

Kılıç Ustası
ne başarısı la seviyenin bu kadar aşşağıda olduğu bir klana nasıl başarı dileyeceğim birde burda pişkin pişkin cevap veriyor daha senin içinden geliyormu başarılar dilemek ben bunların yerine düşemem yaptıklarını yapamamda hadi yaptım diyelim bu foruma giremem bile

DeletedUser64719

Ziyaretçi
ben barbaros rica ediyorum arkadaslar yeri burasi degil boşverin

DeletedUser64804

Ziyaretçi
Arkadaşlar derdiniz nedir anlayamadım :) Birincisi destek istediğinizde ben gerçekten destek attırdım barbaros'un köyüne. Ben delikanlılığımı size mi sorgulatıcam? İkincisi ceza konusunda siz daha tecrübelisiniz sadakati 22de olan abinizi koruyamayınca çareyi ceza aldırmakla çözdünüz. Ayrıca benim hiçbiriniz ile bir derdim yok bu bir oyun ve oyun gibi yaşamaya çalışıyorum.Her birinize ayrı ayrı mesaj attım neredeyse numarasını verenler ile tek tek konuştum onlar ile problem yokken sizin kuyruk acınızın sebebi nedir? Gırgır şamatayı sevdiğinizi biliyorum ama sizce yeri burasımıdır? Yada burda yapmaya calıstıklarınızı gösteriş olarak mı algılamak gerekir?

xIxSLayeRxIx

Kılıç Ustası
daha boş yapıyon abinizi koruyamadınız falan klana geliyorsunuz sonra klandan çıkıyorsunuz klan kuruyorsunuz barbarosa soruyoz madem çktılar neden mütler barbarosun cevabı iyi çocuklar bunlar :D ironiye bak sonra biz savaşımızı veriyoruz zaten destek mesajlarınızı falan hiç bahsetmiyorum neyse gecenin bir yarısı diplomasi bozup savaş açıp iki kişiye 4 mis çıkiyorsunuz bunlar normal bizim mis arası yaptığımız ama dönüşüne destek bulamayacağımız abimize ceza aldırmamız anormalmi geldi buna takılmış kalmışsın ?

DeletedUser61667

Ziyaretçi
delikanlılığına laf ettirmeyeceksen delikanlı gibi davranacaksın güzel kardeşim. 27 yaşına geldiğin yazıyordu bi yerde belli ki bir sıkıntın var o yaşta hala küçük hesaplar peşinde koştuğuna göre hele ki oyun için :) oyun demişsin oyunsa eğer oyunun da bi adabı usülü var. oyun için kendine bu kadar rahat laf getirmek de reel hayatında yetersiz kalan kişiliğini burda bişeyler yapmaya çalışarak tamamlamaya çalışmandandır diye görüyorum orda özgür abinin köyünü alarak kendine bişeyleri ispatlayacaktın ama o da olmadı :) utanmadan gelip burda yazı yazıp sonra bi de savunamayıp ceza aldırdın diyorsun. biz senin gibi extra bukalemunları hesaba katmamıştık. savunma istediğimiz kişiye 4-5 saat içinde mis çıktın ya hani onu diyorum anlayamazsın falan :)

xIxSLayeRxIx

Kılıç Ustası
yok bu dediklerimi yapıp işine gelmeyen taraflardan bahsetmeyip işine gelen taraflardan bahsedip bizim buraya nden geldiğimiz sorgulayan ve üstüne barbonun hala iyi niyetini kullanan sen kendini kişi zanneden hala burda pişkin pişkin cevap veriyorsun yerinde olsam foruma hiç girmem :p

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Bide utanmadan gelip yazımı yorsun abi bu oyun bunlara mı kaldı gerçekten komik :D
Bir gece o klanın alt klanından çıkıp onlara savaş açıp köy almak nerede bu oyunun ahalı nerede senin düzgün savaşın gelip bura da birde laf yapıyorsun.

Sonun belli maybe ye köy kasıyorsun farkında değilsin.

DeletedUser64804

Ziyaretçi
İnanırmısınız hiç canımı sıkamadınız.Söylediklerinize baya güldüm özellikle iceword beni gülme krizlerine sokuyor. Düşüncelerinize yazık gerçekten ben sizler gibi düşünmüyordum bugüne kadar. Hem oyunsa bu iş madem oynayarak gösterin sizde neler yapabileceğinizi.Çeneniz çok boş ve gereksiz çalışıyor

DeletedUser60570

Ziyaretçi
Ayy canım :D gülebildiysen ne mutlu :D :D geçen bu anyasdjhgasj 4 mis sallamış ama misin yanına ordu koymayı unutmuş :D Bu adam oyunda kapışak diyor :D Çok tatlı inanılmaz tatlı birisin gerçekten :D

DeletedUser61667

Ziyaretçi
canının sıkılmamasına şaşamadım çünkü azıcık utanman olsa oyun için o yaptıklarını yapmazdın anondfasdsffad :D :D :D

utanmak kişilik ve daha bir sürü şey olsa gelip buraya yazmazdın zaten :D

bizim çenemiz çalışırken senin de bizden eksik yanın yok hele ki 4 kişiye cevap vererek :D bunun bi adı var aynı anda 4 kişiye laf yetiştirmenin ama burda yazamıyorum sonra seni adamdan sayıp ban atacaklar sana söylediğim bişey için :D

xIxSLayeRxIx

Kılıç Ustası
pes doğrusu daha cevap yazıyor ben dedim biraz belki utanmıştır gelip buraya yazı yazmaz artık helal olsun ben utandım böyle birisiyle diyalog kurduğuma ben gidiyom :p

BarBaroSixD

Acemi
ben senden destek istediğimde atmadın adamla konuşam dedin konuşma diye ısrar ettiğim halde

brZm3V.png

adamla konuşup yok yav sana fake atmışlar dedin orduyu yağmaya attım

vbAr16.png

adam geldi kami ile demircimi yıktı peşine arkadaşları köyümü misledi

dPlmgQ.png

sen tutturdun destek atim bu seferde ben yok dedim çünkü 0 olan köyde savunma yapılmaz saldırı ile kilit atılır
adamların destek attı ben daha geri yollayamadan desteği geri çekti istiyorsan onunda resmini atayım misleyen arkadaşa ve saldıran 3 kişiye tektek kilit attım ve attık ordumun çoğunu orda kaybettim ertesi gecede zaten uykusuzum siz müttefikliği bozup geri düşen maybeye bi tekmede biz atak dediniz gece 3te savaş açtınız 3 köyümüze 4er mis attınız 1 köyümüz düştü yalan yok bunun için helal olsun yani gece arkadan vurup nasıl aldınız akıllara zarar yani çok iyi oyuncusunuz saygımı korumaya çalışıyorum kaç gündür lakin en azından

fatih abi yalan söyleme buna tahammülüm yok savaşta hertürlü pisliği yapabilirsin ama üstüme çamur atamazsın

DeletedUser63498

Ziyaretçi
Bak gülüm ben bilerek ceza yedim bunu bil, sadakat 22 ken evet aklıma son anda ceza almak geldi :) yani senin arkadaşların gibi hile yaparak oynamadım bunu anla sonra da buradan dalgana bakarak oynamaya devam et gelip burada lagaluga yapmana hiç gerek yok yaptığınızın ne olduğunu siz daha iyi biliyorsunuz yani boş boş konuşmayın düşmanın bile onurlusu gerekiyor oyunda olsa