ORDER

Hayırlı günler, hayırlı cumalar, iyi oyunlar arkadaşlar,

Order klanında tanıdığım olmadığı için buradan sormak istediğim bir konu var; Order'ın diplomasisi ne olacak? Herhangi bir görüşme ya da bir karar var mı?

Bu konuda bilgisi olanlar paylaşabilirse güzel olur, haritada baktım da kritik bir klan. Acaba plan, program ve ajandaları nedir? Bunu bilirsek daha iyi bir fikir yürütebiliriz dünya hakkında.

Ajandalarına şöyle bi göz attım da yarın akşam 19:00 da akşam yemeği yiyecekler . Ardından tatlı olarak künefe söyleyip üzerine küp küp kesilmiş sade dondurma isteyecekler.Günün sonunda ise bir nargile kafede çılgınca eğlenip evlerine dönecekler. :D

DeletedUser58672

Ziyaretçi
burachla dün konuşmam da, öncelik kendi içimizdeki pasifler diyordu.
Bir yandan da amerikadan gelecek haberi bekliyolarmış.

DeletedUser60184

Ziyaretçi
Ajandalarına şöyle bi göz attım da yarın akşam 19:00 da akşam yemeği yiyecekler . Ardından tatlı olarak künefe söyleyip üzerine küp küp kesilmiş sade dondurma isteyecekler.Günün sonunda ise bir nargile kafede çılgınca eğlenip evlerine dönecekler. :D

Bu haftaiçi programımız, cumartesi gecesini böyle heba edermiyiz :)

burachla dün konuşmam da, öncelik kendi içimizdeki pasifler diyordu.
Bir yandan da amerikadan gelecek haberi bekliyolarmış.

Çıkaramadım?

DeletedUser63036

Ziyaretçi
Bugün klanca klübe gidicez cumartesini kutlamamız lazım :)

DeletedUser36909

Ziyaretçi
O değil de ziyaret için girdiğim YIK klanının profiline benim test hesabının adını kim yazdı çıksın çabuk sistemden bakmakla uğraştırmasın beni. Bi bakayım dedim hesaba girdim 50 tane diplomasi, klana alım mesajı vs var :) Ciddi ciddi bana diplomasi mesajı atmış adam şart sunmuş bir de :D Haberi yok onun klanı da benim :p

DeletedUser68373

Ziyaretçi
O değil de ziyaret için girdiğim YIK klanının profiline benim test hesabının adını kim yazdı çıksın çabuk sistemden bakmakla uğraştırmasın beni. Bi bakayım dedim hesaba girdim 50 tane diplomasi, klana alım mesajı vs var :) Ciddi ciddi bana diplomasi mesajı atmış adam şart sunmuş bir de :D Haberi yok onun klanı da benim :p
Sen ne dion? Hıa..n. k

salgin

Baltacı

@.BLacKBaRoN. furki yakalandık kaç :D

tamam itiraf ediyorum bendim. üzgünüm yardıma ihtiyacımız vardı cok yalnzdık .s