Onmylove ve multileri

• Konuyu başlatan DeletedUser46998
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser46998

Ziyaretçi
gerçekten stratejisi çok iyi arkadasın tüm köyleri saldırı ama her koyun de 30 k savunma var herhalde oyun başı multi gelişimini çok iyi yapmış bu dadaş klanı falan sadece ona çalışıyor:) herkes yorum yapsın bekliyorumm:)

DeletedUser14924

Ziyaretçi
3x Günün saldırganı
Saldırgan olarak bu dünyada en çok birimi sen yen.
En iyi sonuç: dün (62.891 birim)
96.236 / 96.236
96.236 / 96.236
Lidersin! Bir sonraki oyuncu 39.950. Bu başarıyı kazanmak için bu rekoru gece yarısına kadar elinde tut! » tümünü göster

Günün savunmacısı
Savunmacı olarak bu dünyadaki en çok birimi sen yen.
26.506 / 84.216

Bu bugün sizin sınır ekibiniz ve benim aramdaki kesim mevzuları. Ben 100k birim kestim ne kadar savunma olduğunu sen düşün. Siz ne kadar kestirdiniz savunmada 26k. Bende multi varsa sen ohoo :D 2 gündür uykusuz savaşıyorum ben o cephede. Emeğe saygın olsun biraz. Ha dadaş klanından tek savunma almadım şu ana kadar.

Askere Alma Dürtüsü (Gümüş - Seviye 3)
50.000 birim topla!
Sonraki seviye: 1.000.000 birim topla!
944.237 / 1.000.000
944.237 / 1.000.000

Bak benim bastığım asker. Sen ne kadar bastın bakalım ?
Daha da laçkalaştırmayacağım mevzuyu. sanırım bu yeter. Ha yok diyorsan özelden rapora boğabilirim.

DeletedUser46998

Ziyaretçi
Askere Alma Dürtüsü (Gümüş - Seviye 3)
50.000 birim topla!
Sonraki seviye: 1.000.000 birim topla!
454.678 / 1.000.000
454.678 / 1.000.000

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Opda köy alamadın diye emeğe saygısızlık etme dostum, tahminlerle yazdıkların iftiradan öteye geçmez

Luciferr

Dük
Neden reel olmuyum:)

Hayır yani bide ciddi ciddi paylaşıyorsun ya. Hani akıl var mantık var tamam mı. Sen adamın yarısı kadar asker basmıssın, adam senden 3 kat daha fazla kesim yapmış. Bu adam ya bırak multi falan klandan adam toplamamış hepsini dagıtmıs gitmiş kendisi 50-100 puanlı barbar toplamıs, sen gitmişsin en az 5-6-7-8k lık köyler toplamışsın.

Bak yeri gelir eleştiri yaparsın, tutarlı acıklamalarını yazarsın buraya bizde ona göre konusuruz ama şu yaptığın sadece bosbogazlılık. İnsanların emeklerine nasıl b.k atarız kafasındasınız.

Klasiği hatırla, ben gölgedeyken sizi o kadar kestim kestim bi daha kestim, sonra tarla yaptınız beni multi dedim ama savasın sonunda iyi tebrik ettik. Multide olsa başka bir şey de olsa yendınız mı yendınız. Bu kadar. Birazcık duyarlılık ve azıcık saygı lütfen.

DeletedUser

Ziyaretçi
madem multin var benden niye destek istiyon lan. 100 casusumu geri çekiyom.

DeletedUser

Ziyaretçi
Eğer kural ihlali yaptığını düşündüğünüz bir oyuncu varsa bu konu hakkında destek sistemi ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun yeri forum değildir.

İyi oyunlar dilerim. :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.