OMK - HODOR VS HELL -LOADİNG

Jackopst

Mızrakçı
Hangi hesapta kim var yetişmek zor oluyor. Şifreyi alıp mı koltuga geçiyorsunuz kolay yoldan :))

Modu Chanyu

Acemi
Güncel savaş istatistiği paylaşayım , maksat boş geçmeyelim.İnş rakip arkadaşlarımız köy alımlarında , herhangi bir gün pozitif skora geçerler.

43603 adlı eklentiyi görüntüle
Güzel istatistik tebrik ederim ama dhavolos dahil edilirken saldıray ve Garez klanları dahil edilmemiş. Savaş omk, hodor ile hell klanları arasındaysa güncel durum bu. Bence hodoru da aradan çıkararak iyi bir istatistik çıkarabilirsiniz :))

Eklentiler

• Screenshot_2023-10-11-05-51-54-274_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-10-11-05-51-54-274_com.android.chrome.jpg
    513,6 KB · Görüntüleme: 32

Bengam

Ağır Atlı
Güzel istatistik tebrik ederim ama dhavolos dahil edilirken saldıray ve Garez klanları dahil edilmemiş. Savaş omk, hodor ile hell klanları arasındaysa güncel durum bu. Bence hodoru da aradan çıkararak iyi bir istatistik çıkarabilirsiniz :))
Ben Türkçe konuştuğum halde anlasilamiyorum.
Konunuzla alakam yoktur ki seviyenize inip herhangibir köyü savunmadim bile

tunahan5566

Casus

Aynen kanka Phobia Fellas Cart Curt buraya 85 tane klan sayarım sana Hodor Omk vs All yapıyoruz zaten dünya başından beri bütün dünyaya savaş ilanını vereli 40 gün felan oluyor galiba yani sizin arkada uyuduğunuz zamanlar

-SouLFly52-

Kılıç Ustası

Dostum haritada her savaştığınız klanı isterseni istatistik olarak sayalım.Arkada başka klanlarıda toplamıssınız onlarıda unuttunuz galiba :D

Jackopst

Mızrakçı
Dostum şu laflarınla aradaki oyun farkını gösteriyorsun zaten .) Neden 2 kişi oynasınlar hesaplarda, bize ağır geldiniz desen zaten kimse seni yargılamaz korkma :)
Ben karsımdakı adamlarla ılk defa savasmıyorum ve her defasında savası kazandım. Mesele o değil arkadaşlara iyilik yapıyoruz savas verecekleri asıl klanlar burada degılken en azından savasarak bir dünya kazanılsın diye amaçlıyoruz yoksa o kazanmış ben kazanmışım pek de bir önemi yok önemli olan keyif alalım kafasındayız. Buradaki oyuncuların çoğunu burada tanıdım ve keyif almaya çalışıyoruz.

tunahan5566

Casus
Ben karsımdakı adamlarla ılk defa savasmıyorum ve her defasında savası kazandım. Mesele o değil arkadaşlara iyilik yapıyoruz savas verecekleri asıl klanlar burada degılken en azından savasarak bir dünya kazanılsın diye amaçlıyoruz yoksa o kazanmış ben kazanmışım pek de bir önemi yok önemli olan keyif alalım kafasındayız. Buradaki oyuncuların çoğunu burada tanıdım ve keyif almaya çalışıyoruz.

Sen mi kazandın kaksjdjdjjddjej :) kskdkdkdkdkskskskksjsksjsjsjsjs :) Şurdan 6-7 satır daha gülerim de tanımasam kssjjejwjwjwjwj :)

-SouLFly52-

Kılıç Ustası

Reis sagolya valla .Seni yenerek bizi kanıtlama fırsatı verdiğin için. Sizin klanla savaşmadan dünya kapatsaydık , kimse iyi klan oldugumuzu düşünmezdi sadjsakjfasf Yav telefonla senle 30 dakika konuştum. 30 dakika sana vaaz verdim hala birşey ögrenemedin ya .Azıcık şu aklını büyüt