Omg!

• Konuyu başlatan DeletedUser57132
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57132

Ziyaretçi
Bölge güneydoğu ekip belli geç giriyoruz buda sizin avantajınız olsun :))

DeletedUser48222

Ziyaretçi
Başarılar güney doğuda şenlik var zaten :::D

DeletedUser59476

Ziyaretçi
güney batıda herkes pre kasıyor crying crying

DeletedUser61060

Ziyaretçi
güneydoğu çok kalabalık hocam bu tarafa gelmeyin bence: )

DeletedUser39108

Ziyaretçi
güneydoğu çok kalabalık hocam bu tarafa gelmeyin bence: )

Ahaha :)

Alyeska bey, oyunu zevklendirecek ,entrikalar yerine oyunculuguni konusturacak bir ekipseniz gelin eglence olur :) ama bizim
Isimiz entrika ,milleti oyundan sogutmaya geliyoruz diyorsaniz gelmeyin :)

DeletedUser45265

Ziyaretçi

Alyeska bey, oyunu zevklendirecek ,entrikalar yerine oyunculuguni konusturacak bir ekipseniz gelin eglence olur :) ama bizim

sen yaşıyon mu daha :D

haktan sınavın yokmu olum senin ne işin var oyunda :D

DeletedUser57132

Ziyaretçi
Tam bir sene sonra foruma üç sene sonra oyuna dönüyorum olum tabi duygusallaşır :)))))

Ekip sokucak olsam size de haber verirdim olum şuraya bi başlık açtık 10 küsür kişi arayıp neden haber vermedin diye küfür etti, sınavım geçsin sokucam ekibi ilk açılan dünyaya :)))

DeletedUser57132

Ziyaretçi

Valla benim ekipte herkes 2.hafta ceza yer zaten komple kapatırlar klanı :)))) oyuna bayadır girmiyorum kimler kalmış diye açtım başlığı, gelen ekip yok kısaca

Tam bir sene sonra foruma üç sene sonra oyuna dönüyorum olum tabi duygusallaşır :)))))

Ekip sokucak olsam size de haber verirdim olum şuraya bi başlık açtık 10 küsür kişi arayıp neden haber vermedin diye küfür etti, sınavım geçsin sokucam ekibi ilk açılan dünyaya :)))

sokucam falan deme yine ban yersin dikkat et :D

DeletedUser57132

Ziyaretçi
Gel falan diyosunuz da ekibi görseniz siz başka yerde başlayın biz oyunumuzu oynayalım derdiniz :(