Olmpos

• Konuyu başlatan DeletedUser8618
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
özer hatırlarsın belki w11 de veya w12 de pek hatırlamıyorum çok güvendeğin kişiler seni toplamadımı,, ??
delaret napalm biglion abraksas game of thornes muzo09* veee taa oyunun ilk gününden beri sende yeri ayrı olan *ceren* :D ama kıza helal olsun güzel tekme attı,, kıtanın şeklini değiştirdi :)

DeletedUser32540

Ziyaretçi
w11 di onder ama ozamanlar biglion ozerin klanindaydi olympostaydi..

DeletedUser28727

Ziyaretçi
olmpos yanı 5 sene oncekı 13 cuma yanı klandakıler ayyıldıza 3-5 aylıgına gecmıs olabılırler sende 3-5 ay ıcınde ayyıldızda bu kısılerı tanımıs olabılırsın

bılgı sahıbı olmadan fıkır sahıbı olmak cok acız bır duruma dusurmus senı yorumunda ....

bız ne ayagız .?

6INCI AYAGIZ SON AYAK

özer burada bir espri var ama sen alınmışsın sanırım.yapmayın böyle lütfen,kimsede ard niyet yok.

DeletedUser

Ziyaretçi
Vay vay vay :D kimler gelmiş

Ben Özeri görünce nedense yüzümde bir gülümseme beliriyor. Sanırım seviyorum bu adamı :D

Başarılar iyi oldu geldiğiniz.

Ama bu sefer Pusula yok oyundan zevk alabilecek misiniz

DeletedUser8618

Ziyaretçi
= ) ilk ne ayaksınız diyen sensin sonrada konusmalarına dıkkat et dıyen sensın ? benım klanımın uyelerı dedıgın kısıler benım ablam enıstem aile dostlarım vede defalarca ortamda aynı masada yıyıp ıctıgım sabahladıgım kısıler mumkunse forumu kırletme yazını bı oku yasına yakısır sekılde yaz . tekrardan tum klanlara basarılar dılıyorum burası klan tanıtım sayfası gecmısı yargılama veya prım yapma sayfası degıl . show sayfası hıc degıl oyun daha acılmadan tadını kacırmaya calısmayın ..

DeletedUser8618

Ziyaretçi
basarılar dıleyenlerın hepsıne tesekkur ederım konu dısına cıkmıs mesajları okumadım bıle .sevıye farkı hıssettım oyunda paylasınız kozlarınızı burda bos lafa gerek yok