Olga

• Konuyu başlatan DieYoung
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Olga klanı olarak w24e giriş yapacaz.

Pusulanın kemik oyuncularından bir takımı olarak giriş yapmayı planlıyoruz.

Bölge olarak Kuzeybatıyı düşünüyoruz ama değişebilirde ön kayıtla girdik bakalım belki güzel bir yere atar orda sabitte kalabiliriz net değil.

PUSULA klanı Klasikte serüvenini tamamlamıştır gereken süre tamamlayıp oraya kilit attıktan sonra başka dünyalarda PUSULA olarak bulunmayacaktır.

Kafamızı dağıtmak amaçlı bu tarz klanlarla kısa ömürlü bulunacaz.

Oynayacak klanlara başarılar dileriz.

DeletedUser39894

Ziyaretçi
PUSULA ile karşılıklı oynamak isterdim. Yine de tercih sizin , başarılar :)

DeletedUser40128

Ziyaretçi
Bilmem kaç dünyadır PUSULA vardı elbet denk gelmişsindir bize :)

DeletedUser39894

Ziyaretçi
Bilmem kaç dünyadır w14den başımı çıkarmadım ben yav :) 21 , 22 oynadım orda da yoktu pusula :)

DeletedUser21873

Ziyaretçi
Onganın çakması bunlar iş yapmaz :p

Başarılar...

Tiny Caterpillar

Mızrakçı
Olga klanı olarak w24e giriş yapacaz.

Pusulanın kemik oyuncularından bir takımı olarak giriş yapmayı planlıyoruz.

Bölge olarak Kuzeybatıyı düşünüyoruz ama değişebilirde ön kayıtla girdik bakalım belki güzel bir yere atar orda sabitte kalabiliriz net değil.

PUSULA klanı Klasikte serüvenini tamamlamıştır gereken süre tamamlayıp oraya kilit attıktan sonra başka dünyalarda PUSULA olarak bulunmayacaktır.

Kafamızı dağıtmak amaçlı bu tarz klanlarla kısa ömürlü bulunacaz.

Oynayacak klanlara başarılar dileriz.

oyuna renk katan klanlar reel hayat geregı oyunu bır bır komple bırakıyor..w17'de bu kararı almıstınız dıye bılıyorum ama sonra clasıce gıttınız..ınsallah komple bırakmazsınız..sızın oldugunuz dunyalara dusmanlarınız gelıyor ve o dunyaların renklendıgını goruyorduk...

bu komple bırakmayı cok dıle getırıyorsunuz ama ınsallah cogu oyun hastası gıbı bırakamazsını...

DeletedUser

Ziyaretçi
oyuna renk katan klanlar reel hayat geregı oyunu bır bır komple bırakıyor..w17'de bu kararı almıstınız dıye bılıyorum ama sonra clasıce gıttınız..ınsallah komple bırakmazsınız..sızın oldugunuz dunyalara dusmanlarınız gelıyor ve o dunyaların renklendıgını goruyorduk...

bu komple bırakmayı cok dıle getırıyorsunuz ama ınsallah cogu oyun hastası gıbı bırakamazsını...

inan bana bıraktık, klasikte çok olaya şahit olduk daha tahminen oynamaz pusula oyuncuları. oynarlarsa aha böyle geyik dünyalarda geyik klanlarda 1 ay kasıp bırakır

Tiny Caterpillar

Mızrakçı
inan bana bıraktık, klasikte çok olaya şahit olduk daha tahminen oynamaz pusula oyuncuları. oynarlarsa aha böyle geyik dünyalarda geyik klanlarda 1 ay kasıp bırakır

boyle boyle gıdıyor klanlar ıste..zaten bu yasananlar ve reel hayattan ekıpler dagılıyor..klanlar oyunu genel olarak cok paraya dayalı bır hal almaya baslıyor..ne olacak bılmıyorum boyle ustad..dunyalar eskısı kadar renklı gecmıyor artık...

hakkınızda hayırlısı olsun..bırakırsanızda Allah'a emanet olun...

DeletedUser43475

Ziyaretçi
boyle boyle gıdıyor klanlar ıste..zaten bu yasananlar ve reel hayattan ekıpler dagılıyor..klanlar oyunu genel olarak cok paraya dayalı bır hal almaya baslıyor..ne olacak bılmıyorum boyle ustad..dunyalar eskısı kadar renklı gecmıyor artık...

hakkınızda hayırlısı olsun..bırakırsanızda Allah'a emanet olun...

emrah naber ya :D yaşıyomuydun sen :p

DeletedUser

Ziyaretçi
ben ciddi manada bırakmaya uğraşıyorum, tek sorunum boş vakitlerimde pc başındayken uğraşacak bir şey bulmam. tahminen ekitap takılacağım :D

DeletedUser

Ziyaretçi

Klasik kaçırılcak bir dünya değildi hız bakımından harikaydı bi de bahanemiz vardı w17den kalan hesabımızı kapattık diyelim.
Bundan sonra oyun bazında gerçekten Pusula klanı çok büyük bir sürpriz olmazsa kurulmayacak.

Zaten premiumların olduğu dünyalarda adil yarış olacağını düşünmüyorum.Biz öğrenci tayfasıyız yarın okulda kantinde tost mu alsam yoksa yemekhaneden 1tlye yemek yeyim hesabı güderken premium yarışına girecek kapasitede değiliz :)