OkcuLar duwardaqi Yerlerine cıkmıyorlar mı?

• Konuyu başlatan KuLßoYy
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
Ne demek istedin anlamadım ..
(Türkçe'ye daha çok özen gösterirsen iyi olur. )

DeletedUser

Ziyaretçi
pardon turkce'ye özen gösterecektik.. alıskanlık olmus neyse

hane okcu cıkartıyosun ya. duwar'a cıkmıyorlar mı yani duwarın tepsindeki yerlerini almıyorlarmı ? anlatabildim mi ? :(

DeletedUser

Ziyaretçi
Anlatabildin de :) şimdi ben nasıl anlatıcam sana cevabını :D

DeletedUser

Ziyaretçi
yha cıkıyor veya cıkmıyo desen yeter... benim duwar 11 okcular cıkmıyo ona taktım kafayı..

DeletedUser

Ziyaretçi
okcunun arastirmasini yap, ayrica bu oyunda hic bir zaman asker göremezsin :) yani duvarda okcu olmaz, sadece text seklinde su kadar okcun var der

DeletedUser

Ziyaretçi
eyvallah.. :D okcu arastıralı cok oldu hani duvarı görüyorsun ya okcu yerleride var dedim cıkıcak galiba ama ordan görünseydi süper görünürdü duvar neyse sağlık olsun.. :D tşq ederm.. ßi sorum daha var konu acıcam ama bulamadım.. profil resmi nasıl ekliyoruz sorcam ama ceza alrıım diye korkuyom :D varmı onn link'i göremedm.. yoksa acayım konu

DeletedUser

Ziyaretçi
ya çıksada çıkmasada fark etmez sonuçta savunma yapıo veya saldırı:D:D:D:D

DeletedUser

Ziyaretçi
mod. arkadas silersen iyi olur... bu kadar super bi soru gormedim...:mad:

DeletedUser

Ziyaretçi
eyvallah.. :D okcu arastıralı cok oldu hani duvarı görüyorsun ya okcu yerleride var dedim cıkıcak galiba ama ordan görünseydi süper görünürdü duvar neyse sağlık olsun.. :D tşq ederm.. ßi sorum daha var konu acıcam ama bulamadım.. profil resmi nasıl ekliyoruz sorcam ama ceza alrıım diye korkuyom :D varmı onn link'i göremedm.. yoksa acayım konu

önemli degil. bir ara moderator arkadaslar gelir verirler dicem cevabi ama neyse ben vereyim. eger oyun icindeki profil resminden bahsediyorsan. oncelikle premuim uyelinin olmasi gerekiyor. eger varsa premuim, oyunda ayarlar sonra profile giriceksin, " kisisel arma " yazan yerde göz at yazar göz at degilse almancasi yazar " Durschsenden" seklinde. oraya tiklarsin bilgisayarindan bir resim secer ok a tiklarsin.

yok eger forum uyeligin icin profil resmini soruyorsan. sana göre ekranin solunda Profiliniz yazar oraya tikla arkasindan alt kisimda Ayarlar & özellikler yazar o bolumde ilk sirada bulunan " üye resmini degistire tiklarsin. ayni sekilde göz at diyip pc den herhangi bir resim secersin.

simdi premuim nedir diye sorarsan, oyuna bazi kolayliklar getiren parali bir sistemdir. ön kayit yapanlara 1 aylik verilmistir. 500 puana ulastiginda ise sanirim 1 haftalik bedava alirsin.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.