Okçu Envanteri Rica

Merhaba değerli klan moderatörleri,
Etkinlik envanterlerinde, günlük bonus envanterlerinde genel olarak mızrakçı, kılıç ustası, casus, hafif atlı, ağır atlı ve şahmerdan envanterleri ağırlıklı olarak bizlere sunuluyor. Okçulu dünyada okçulu birlikleri etkileyecek envanterlerin azlığı, okçulu birlik üreten oyuncular açısından dezavantajlı bir duruma düşürüyor.
Bu konuda günlük bonus ve etkinlik envanterlerinde okçuyu birlikleri etkileyecek envanterleri de eklemenizi rica ediyorum.
Oyuncuları düşünen moderatörler olarak bu ricamı kırmayacağınızı düşünüyorum.
Kolay gelsin. İyi çalışmalar.

Soru/GereksinimCevap/Fikir
1.Öneri başlığı:Okçulu Birlik Envanteri
2.Önerinin genel açıklaması:Okçulu dünyalarda okçu envanterlerinin etkinliklerde ve günlük bonuslarda verilmesi gereklidir.
3.Öneri nasıl çalışır?:Etkinliklerde ya da günlük bonusta verilen etkilerle diğer birliklerden farklı olmadan okçulu birliklere de geçici bonus etkiler verilebilir.
4.Artıları ve eksileri:Artıları: Okçulu birlik üreten oyuncular diğer oyunculara karşı dezavantajlı durumda olmaktan kurtulurlar.
Eksileri: Okçulu birlikler için gelecek envanterlerin eksi bir durumu yoktur.
5.Mevcutsa öneriye ait görseller:-

Cyroburn*

Ağır Atlı
Etkinliklerde oluyor zaten okçu bonusları ama günlük bonus olarak da verilebilir dediğin gibi :)

Çünkü zaten mızrak kılıç ekstra şövalyeden de aliyor okçu güçlü olmasına rağmen sönük kalabiliyor.

TiTireTTin

Acemi
Etkinliklerde oluyor zaten okçu bonusları ama günlük bonus olarak da verilebilir dediğin gibi :)

Çünkü zaten mızrak kılıç ekstra şövalyeden de aliyor okçu güçlü olmasına rağmen sönük kalabiliyor.

Kac kes okcu envanteri aldiniz allah aşkına cok dogru bi rica olmus sürekli etkinliklerde ve gunluk bonuslarda savunma alaninda kilic mizrak okculu dunyalar adina es deger bonuslar cikmali

TiTireTTin

Acemi
Mizrak kilic ayni bonus icinde olduğu gibi mizrak okcu kılıç okcu yahut tek okcu şeklinde olup her etkinlikte yer almali ve gunluk bonuslarda da olmalı kesinkikle

Lakin klanlar oyunu sadece w59 dan ibaret değil. W59 eski bir dünya olduğu için arada bir denk gelmen normal.
Diğer dünyalarda pek denk gelmiyor. Çünkü okçulu birlik envanterine pek ağırlık verilmiyor.
Bir şeyi anlamadan dinlemeden muhalefet olmayın lütfen.

FARAZA

Markiz
Merhaba değerli klan moderatörleri,
Etkinlik envanterlerinde, günlük bonus envanterlerinde genel olarak mızrakçı, kılıç ustası, casus, hafif atlı, ağır atlı ve şahmerdan envanterleri ağırlıklı olarak bizlere sunuluyor. Okçulu dünyada okçulu birlikleri etkileyecek envanterlerin azlığı, okçulu birlik üreten oyuncular açısından dezavantajlı bir duruma düşürüyor.
Bu konuda günlük bonus ve etkinlik envanterlerinde okçuyu birlikleri etkileyecek envanterleri de eklemenizi rica ediyorum.
Oyuncuları düşünen moderatörler olarak bu ricamı kırmayacağınızı düşünüyorum.
Kolay gelsin. İyi çalışmalar.
Aslında mantıklı okçu olan dünyada hiç oynamadım lakin sonuç olarak o birime daha az bonus gelmesi o birimin tercih edilmesini azaltır bu konuya bir geliştirme yapılabilir.

Aslında mantıklı okçu olan dünyada hiç oynamadım lakin sonuç olarak o birime daha az bonus gelmesi o birimin tercih edilmesini azaltır bu konuya bir geliştirme yapılabilir.
okçuya değil ama atlı okçuya gelebilir bence sonuç olarak kılıç ve ağır atlının kendi bonusu var fakat saldırıda sadece baltacının kendi bonusu var

TiTireTTin

Acemi
okçuya değil ama atlı okçuya gelebilir bence sonuç olarak kılıç ve ağır atlının kendi bonusu var fakat saldırıda sadece baltacının kendi bonusu var

Saldırıda sadece baltacinin yok hafif atlininda var evet atli okcuyada gelmeli tabiki

Kisaca balta hafif mizrak kılıç nasil ise diger birliklerede ayni oranda eşit sıklıkla olmalidir