NWA (NEVER WALK ALONE)

• Konuyu başlatan Deleted User - 5317999
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Emre uzun zamandır beklediğin dünyada sana ve ekibine en içten dileklerimle başarılar dilerim :)

Jubile demen beni üzüyor.. Ama çok önceden verilmiş net bir karar olduğu için bir şey diyemiyorum..

Keyif alman, keyif vermen dileği ile :) kolay gelsin.

Deleted User - 5317999

Ziyaretçi
Böyle iki güzel dostun ardarda yazması kadar güzel bişey olabilir mi :)

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Bir dünyaya iki Sakarya kökenli klan fazla olduğu için, biz de haykocu lehine dünyadan çekilme kararı aldık. Bana bunu yapmayacaktın Emre, geleyim pre kasayım da gör.

DeletedUser36620

Ziyaretçi
Bu

Bunu burdan alın kabilenin çöplüğüne bırakın klanlar bizim çöplüğümüz :p :)
Bak bizi tam bu saatlerde kaldırmıştın operasyon var diye. Sonra iki saat seni beklemiştik saat beşe gelirken gelmiştin hala hatırlıyorum. :D Ne güzel günlerdi yalnız. Görünen o ki bu dünyaya acayip güçlü ekipler giriyor. Yine de kalbim sizinle bol şans <3

DeletedUser56070

Ziyaretçi
(S)(H)aykocu54. ' ün ömründe canı acımamıştır canının acimamasinin sebebi beni tanımamış olmasıdır. Hodrimeydan89 olarak SAKARyalilara haddini bildirmeye geliyoruz..

DeletedUser69352

Ziyaretçi
Bak bizi tam bu saatlerde kaldırmıştın operasyon var diye. Sonra iki saat seni beklemiştik saat beşe gelirken gelmiştin hala hatırlıyorum. :D Ne güzel günlerdi yalnız. Görünen o ki bu dünyaya acayip güçlü ekipler giriyor. Yine de kalbim sizinle bol şans <3

Haykocu bizde kankam o bi yolunu bulur :)

Dediğim saatte kimse yoktu bende uyudum baktım herkes sonra kalmış :)