NRA Savaş Raporları

Mr.Badger

Ağır Atlı
Geçmiş arkada tek işi rastgele kami atmak, vik vik konuşuyor :D bahaneside hazır garibimin, 100 saldırı görse klavyeyi duvara fırlatıp kaçacak :Dd

-SouLFly52-

Kılıç Ustası
24588 adlı eklentiyi görüntüle

Not: Savunmacıyım, saldırı oynuyorum.

24591 adlı eklentiyi görüntüle
24589 adlı eklentiyi görüntüle
24590 adlı eklentiyi görüntüle

Keşke çeneniz kadar ordularınız da çalışsa yavru ceylanlar. 25 mancolu köyümle, 1k balta 500 hafifle sizden çok kesimim var :D Neyse ağlamaya devam edebilirsiniz, en azından onu iyi yapıyonuz :D

Ne büyük oyuncusun falcon kardeşim maşallah ,klanlar camiası olarak sana hayranız.Yıllardır oynuyorum bu oyun seviyesine bi türlü gelemedim.
Müsayit olduğunda bi ara rahat bolgeden kami atmanın inceliklerini anlatırmısın.

Falcon 06

Baltacı
Ne büyük oyuncusun falcon kardeşim maşallah ,klanlar camiası olarak sana hayranız.Yıllardır oynuyorum bu oyun seviyesine bi türlü gelemedim.
Müsayit olduğunda bi ara rahat bolgeden kami atmanın inceliklerini anlatırmısın.
Herhangi bir iddam yok. Bana b*k atmaya çalışanlara cevap veriyorum sadece :) oyunun inceliklerini semt çocuğu(!) fener savar anlatsın sana :D

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi

-SouLFly52-

Kılıç Ustası
Herhangi bir iddam yok. Bana b*k atmaya çalışanlara cevap veriyorum sadece :) oyunun inceliklerini semt çocuğu(!) fener savar anlatsın sana :D

Dostum yanlıs anlama ,1.5milyon puan olmussun iddam yok diyorsun . Hala klanda pasif topluyorsun. Bırak bari iddası olan emek veren arkadaşlar toplasın :)
Milletin hakkını gasp petme :)

Falcon 06

Baltacı
peki kaç köy alabildin düşmandan yada aldırabildin
Saçma bi soru be kanka ne alaka şimdi :confused: köy alamayan oynamıyor mu sayılıyor
Dostum yanlıs anlama ,1.5milyon puan olmussun iddam yok diyorsun . Hala klanda pasif topluyorsun. Bırak bari iddası olan emek veren arkadaşlar toplasın :)
Milletin hakkını gasp petme :)
Senin bahsettiğim gibi iyi oyuncu olmakla ilgili bir iddaam yok diyorum. Oyunu bırakıyorlar topluyorum, barbara düşürüp öyle bırakayım mı yani ne yapalım istiyosun :D

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Saçma bi soru be kanka ne alaka şimdi :confused: köy alamayan oynamıyor mu sayılıyor
köy alamayan veya aldırmaya yardım etmeyen oynamıyor demedim ki ben. Ama bir gerçek var ki bu tarz oynayanlar klana sadece yük olur ve bununla sürekli övünmen bir garibime gitti