Nostra vs Artiz

• Konuyu başlatan Deleted User - 5547793
  • Başlangıç tarihi

Ersingltkn

Okçu
68'de oyununu çok beğenmiştim, şu an 70'de RM'de güzel işler yapıyorsun tebrik ediyorum kaliteli oyuncusun. 68 için de seni ve klanını tebrik ederim.

Ama klanında bence sağlam gözüken çok boş oyuncu var. Mesela LV janissary. 20 mızrakla 10 balta ile mislerini kesiyordum. Bence LV Canatar'da iyi gözüken ama boş oyunculardan. Çok rahat oyundan düşürürüm. Güzel presi vardı, güzel kastı. Ama düz oyuncu. Bu arada iyi oyuncu kriterlerimi de vereyim. İyi oyuncu kriterim 54'te bir iki pusula oyuncusu. 60'ta Device ile Shall We Begin. Dodge Slap.

Peki nasıl kazandınız?

Dediğim gibi, karşınızda inanılmaz bir kötü yönetim vardı. Güzel bir oyuncu kitlesi ama aşırı kötü yönetim. Çok boş müttefikler. Ortak hareket edemeyen bir kütle var gibi düşün. Zaten zar zor dayanan iyi bir oyuncu ekibi de bir noktadan sonra düşüyor. Geliyor müttefik klan yöneticisi discordda öyle böyle şöyle şov yapıyor, içindeki adamları tanımıyor patlıyor. Bunu gören klan oyuncuları da ne için uğraşıyoruz diye düşünüp bırakıyor.

Oyuna sonradan katılan ekipler de dünyanın kaderini belirledi. Yukarıda zaten 3-4 oyuncu vardı. Sonradan katılımlar zorladı o oyuncuları bitirdi. Aşağı bölgede Shelby klanı kamileri attı, köyleri iyi oyunculara bıraktı gitti.

Yani o dünyada oynayan asıl vegas ekibi ile yüz kere karşı karşıya gelelim, belki 10'unun kazanırlar. Ondan birini kazandılar.

Tebrikler. İnş hatalarından ders çıkarmıştır birileri.
bunu birtek yönetime bağlaman komik olmuş ama sonuçta senin fikrin yinede saygı duyuyorum

honey badger

Okçu
Sizin bizim z-t ile savaşımızı bitirdiğiniz gibi mi hocam :) umarım bir an önce familyle de savaşımızı bitirirsiniz