Nostra vs Alay & Roh

• Konuyu başlatan Deleted User - 5547793
  • Başlangıç tarihi

Olası senaryolarda hesaplanmayan şu 57.Alay o kadar çabuk düşüyor ki Rohirrim yetişemiyor bile, muhtemelen teoden sarumanın büyüsünden kurtulamamış, aragorn lurtz tarafından öldürülmüş eowyn komutasında ki rohan miğfer dibine çekildiğinde, aragorn öldüğünden gimliyi fırlatacak kimse yok o yüzden gimli köprüye yetişemeden yere yapışıp ölmüş vs

Rhombeus

Baltacı
Önceden alarmcıydın sen anlattılar bize zamanında deli gibi bizi savunuyor bizim oyuncumuzdu ama klandan attık dediler.Yediği kaba pisleyen yola çıktıklarını yolda buldukları işe değişen bir insansın utancından yazmaman lazım buraya ama sizde nerede o yüz ? Tutunacak başka dalın kalmadığı için şimdi de nostracı olmanı anlıyorum
dünya başında gerek alarmcılar gerekse fenacılar bizi uyarmıştı size karşı ama dediğim gibi tek hatamız onları dinlememek olmuştur

Klandan attık mı ahahahahah hiç güleceğim yoktu karşındaki adamın son dünyalarda ki elde ettiği başarılara bir bak istersen alarmdan ayrılma hikayesine gelirsek kimsenin kimseyi attığı yok kendisi klanı xxxxx isimli kişi yönetecekse yine ben yokum dedi bizlerde benzer düşüncedeydik oyunumuza hodor çatısı altında devam etmeye başladık olay bu kadar çokta büyütmeye gerek yok

Rhombeus

Baltacı
Dodge slap dediğin oyuncu ile 1w rakip 2w de birlikte oynadım 1tanesini kapatıyoruz 2.içinde emek veriyoruz. ekibinde ki insanlarda kaliteli muhabbetleri düzgün insanlar kaldı ki önceden yaşadığı muhabbetleri 3. Ağızlardan duyarak burda anlatman ahkam kesmen çok saçma, senin burda süloma yaftaladığın lafları sen şuan alay için yapıyorsun ama farkında değilsin kardeşim yaşın büyüynce anlarsın veya yaşı büyük laftan anlamaz dayının tekisin benim tahminimce 45 yaşında 1meze olamamış sağdan soldan yaranarak öğrendiğin şeyleri burda çok önemli bilgi gibi anlatmanda garip. Neyse hocam umarım özgüvenin biraz yükselir kendi hesabından yazarsın. Bu da sana son cevap verişim 1kulağından girer öbüründen çıkar zaten

65 i de kapatıyor lütfen 3 te 3 yapacak Sülom

sessizask

Okçu
Şimdi bir avukat olarak öncelikle selamün aleyküm njite yani baki benimle iletişime geçti ve gerekli olan tüm işlemlerle ben ilgilenicem gerekli dava açılacak yarın öbür gün gelen bir posta ile şaşırmayın diye şimdiden söylüyorum öncelikle bu fotoğrafı paylaşan ex killer ilk dava sana açılacak dostum izni olmadan özel hayata müdahale ettiğin için ve özel hayatın gizliliğini bozduğun için kişisel mesajları herkese açık platformlarda yaydığın için. senden sonrada mahkemede zaten kimin sana bu fotoğrafı attığını ötersin iyi akşamlar herkese oyunu oyunluktan çıkaranlara ufak bir ders verme zamanı. Bu tarz şeyleri çok basit sanıyorsunuz bakalım herşey bu kadar basit mi görelim. Şimdi kalkıp cevap verenler olacaktır. Abileri ablalarına tek verebileceğim öneri şimdiden para toplamaya başlasın arkadaş

Kral naptın ya, gözyaşlarını silebildin mi ?

PARS Estergon

Ağır Atlı
ROH alt hesaplardan köyü alıp onu da Nostra'ya kaybeden halay ekibine mendil lütfen. Alay ROH'a savaş açmış Nostra'yı bırakıp ondan köy topluyorlar helal

Keşke ROH'cu kardeşler ve alayda şu anda canlanan adamlar oyun oynanırken azıcık millete yardım etseydiniz ? Hem zevkli bir savaş olurdu hemde o kadar pre yakan eş dost emeği heba olmazdı. Bu kul hakkıdır size söyleyeyim. :) Zaten eze eze alıcaz bölgeyi ondan yana sıkıntı yok ama millet çoluk çocuğunun rızkından kesip pre yakıyor. Utanmanız da mı yok o kadar kaminiz definiz vardı kimseye atmadınız tek başınıza takıldınız ? :) Şu oyunu böyle oynamayın lütfen. Bugün alay ekibine denk gelen yarın sizede denk gelebilir.