Nostra gelmezse biz gideriz;)

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
1656756253964.png

İyi alıştı millet modlar modlar diye ağlamaya. Kafana vura vura topladık modlar nostraya yardım etti yazıyorsun. İyi niyet gösterip muhabbet edip tebrik etmiş arkadaşlar hemen bi şımarma, kendini bir şey sanma durumu oluşmuş. Sonra egolusunuz öylesiniz böylesiniz diyorsunuz hadi yallah w72 ye.

sessizask

Okçu
Oyunun güzel yanı da bu işte. geçmiş dünyalarda tokat manyağı yapılan adamlar bu dünyada başkalarını tokat manyağı yapıp üstten konuşuyor. başka bir dünyada da tokat manyağı olup yine suspus moduna geçerler :) Savaşı kazananlar daima konuşur ve haklıdır. :):)

Tam bir sancakcı yorumu maşallah, Tebrikler dayı emekliliğinde bol bol klanlar oynayıp ilerisinin dedesi olarak tarihe geçebilirsin:D

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi
Oyunun güzel yanı da bu işte. geçmiş dünyalarda tokat manyağı yapılan adamlar bu dünyada başkalarını tokat manyağı yapıp üstten konuşuyor. başka bir dünyada da tokat manyağı olup yine suspus moduna geçerler :) Savaşı kazananlar daima konuşur ve haklıdır. :):)

Bağlı olduğun klanı 2 kere tokat manyağı ettik doğrudur. Daha karşımızda hiç konuşma şansınız olmadı :)

purchead

Mızrakçı
34462 adlı eklentiyi görüntüle

İyi alıştı millet modlar modlar diye ağlamaya. Kafana vura vura topladık modlar nostraya yardım etti yazıyorsun. İyi niyet gösterip muhabbet edip tebrik etmiş arkadaşlar hemen bi şımarma, kendini bir şey sanma durumu oluşmuş. Sonra egolusunuz öylesiniz böylesiniz diyorsunuz hadi yallah w72 ye.
Sizin klandan herkese saygı duyduk ve tebrik ettik. Doğru bir söylemde bulunduk diye neden bu agresiflik. Sizin klandan çok arkadaşla iyi muhabbet içerisinde oldum ve güzel eğlendik. Ama klanınızdaki bazı arkadaşlar 3 kişilik klana diplomasi yalanları atmaya başladılar. Klanınızdaki arkadaşla oyun içinden muhabbet ettik güzel güzel 50 mesaj neredeyse. Argo kelimemi gidip admine şikayet etmiş. Multi yapmadığım halde etrafımda bir yigin multi oldugu halde ban yedim suresiz. Neyse anlatacak çok sey var ama bazı arkadaşlara karşı saygım var .o yuzden uzun lafın kısası ben şahsım adına tebrik ederim hepinizi 5 kişilik klanı sıfırlayıp topladınız.

Hanedan23

Acemi
Şimdiye kadar kibrinden tek kelam etmemiş insanların, 20 kişi girerek tek kişiyi patlaya patlaya sıfırlamaları büyük başarı, tebrik ederim bende...
Oyun başından beri itimat edip diplomasi çabası sarfetmemiz ki onu da ben teklif etmedim, eden arkadaşa seviyeli yaklaşarak dostluk kurdum, gidene de hiç ağlamadım, çünkü ben ve arkadaşlarım kadar kimse sil baştan çaba göstermedi gösteremez, sırf sizin multilerinizi bile keserken bunu eğlenceye vurduk umursamadik, sizden multileri toplayanlari da tek tek sayarım, saydım da artık utanmadan ceza vermeyen yöneticiler vede multilerle milislerle bizi geriye atanlar düşünsün biz mi dogruyuz bunlar mı diye...

JohnWick.

Casus
Şimdiye kadar kibrinden tek kelam etmemiş insanların, 20 kişi girerek tek kişiyi patlaya patlaya sıfırlamaları büyük başarı, tebrik ederim bende...
Oyun başından beri itimat edip diplomasi çabası sarfetmemiz ki onu da ben teklif etmedim, eden arkadaşa seviyeli yaklaşarak dostluk kurdum, gidene de hiç ağlamadım, çünkü ben ve arkadaşlarım kadar kimse sil baştan çaba göstermedi gösteremez, sırf sizin multilerinizi bile keserken bunu eğlenceye vurduk umursamadik, sizden multileri toplayanlari da tek tek sayarım, saydım da artık utanmadan ceza vermeyen yöneticiler vede multilerle milislerle bizi geriye atanlar düşünsün biz mi dogruyuz bunlar mı diye...
say la

Hanedan23

Acemi
Mertcannguvensen54 kimin köyünü aldı bu eleman kendisine casus raporu atıp sabah köyüme girdi mi, o anonim onun yada siz gibi belescilerin

Hanedan23

Acemi
Yağma köylerinden eren nick'li eleman saldırınca nostra diye gülücük atacak kadar ukela, yine japon nick'li türevler ki klanina ve yöneticilere bak bu nicklerin yeterince çeşitli türevleri mevcut, etrafta sırf milisle zarar verme ve on süresini ölçme pesindeler, daha saysam da bunu şimdi 8 adama karşı stratejik ve diplomatik bir zafer sayacak kadar düşmüşsünüz, o diplomatik hileleriniz bir kere savaş dahiligi değil gereksiz boş muhabbetler. Ben o hileleriniz sayesinde oyunda en az 25 gün kazanıp toparlanıp sizden defalarca köy aldım;)

RusskyStandart

Mızrakçı
Yahu dayılar dedik güldük eğlendik ama yeter sanki be dayılar he? Yok yağma köyü Nostra demişte saldırma :):) demiş. Bak Allahım tam bir Nostra multi hareketi yeminle hemen tüm Nostra ban yemeli eyyy yönetim.
Bizden defalarca aldığın köyler nerede dayı? Hepsi bizde şu an içimizde biraz gülün eğlenin diye dokunmadık biz gidip 50 saate kami mis attık. Köyleriniz beleş köy diye dokunmadık. Yani burada bir başarı öyküsü yaratmaya çalışmalar falan anca kendinizi kandırırsınız. Siz Nostra klanı bizi kesemiyor eyyyy ahali derken Nostra 150 200 köylük op yapıyordu :)

F E A R

Acemi
Maalesef bir tek bizim destek taleplerimize sessiz kalan yöneticiler, bizi şikayet eden NOSTRA nin çağrısına hemen olumlu dönüş yaptılar, bu dünya istediğini şikayetle dağıtıp kapatanlarin dünyası bizim değil, inşaallah tarafsız bir yönetim görürüz ileride....
Ağzına sağlık

Yahu dayılar dedik güldük eğlendik ama yeter sanki be dayılar he? Yok yağma köyü Nostra demişte saldırma :):) demiş. Bak Allahım tam bir Nostra multi hareketi yeminle hemen tüm Nostra ban yemeli eyyy yönetim.
Bizden defalarca aldığın köyler nerede dayı? Hepsi bizde şu an içimizde biraz gülün eğlenin diye dokunmadık biz gidip 50 saate kami mis attık. Köyleriniz beleş köy diye dokunmadık. Yani burada bir başarı öyküsü yaratmaya çalışmalar falan anca kendinizi kandırırsınız. Siz Nostra klanı bizi kesemiyor eyyyy ahali derken Nostra 150 200 köylük op yapıyordu :)

Bazen gerçekleri yüzlerine vurmak lazım. :D :D

-CyberEagles-

Yasaklı
Tam bir sancakcı yorumu maşallah, Tebrikler dayı emekliliğinde bol bol klanlar oynayıp ilerisinin dedesi olarak tarihe geçebilirsin:D

Durumun SANCAK ile ne ilgisi var. Dalga geçtiğin yaşlı dedeler sizden daha kültürlü ve sosyaldir. Bütün klan bir dünya para harcayıp pre yakıp gününüzün her saatini burda geçiren asosyal tiplersiniz. saatlerce oyun hakkında discordlarda orada burada boş muhabbetler yapıyorsunuz sonra yok emekliliğinde bol bol oynarsın ilerisisin dedesi olursun. Farkında değil gençliğini oyunda harcıyor. Görün işte arkadaşlar bunlardaki seviye bu. Oyunculuğunuza laf eden olmadı. Gaza gelip birşeyler yazmak için yazan bu tiplere fazla takılmayın. Karşımıza onlarca klan rakip gelmesinin sebebi sizin iyi oyunculuğunuz değil ego ve kendini bilmemiş tavırlarınız. Geçmiş dünyalarda 1 e 2 - 1 e 3 savaşlarda gösterdiğiniz başarı da ortada hesap silip kaçtığınız dünyalarda. Boş boş egolara girmeyin.

Emirhan 'a hiç lafım yok. Geçmişte kalitesiz adamın tekiydi ama kendini baya geliştirdi. O yüzden saygı duyulmalı. :)

Lebr0n*

Yasaklı
Saatlerce oyun hakkında discord da konuşmuyoruz bu arada.Gün,hafta,ay yıl şeklinde sıralanıyor orada bi düzeltme yapalım reisim.

purchead

Mızrakçı
Gölgesinde kaldığın insanlara iyi davran. Açıkta kalırsan sıkıntı yaşarsın dayı tavsiyesi