Nop

• Konuyu başlatan ArnavutSevket*
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu world için söylüyorum
Yazın kenara lazım olur.

1- PUSULA ve UDW dışındaki herhangi bir ekibe gram şans tanımıyorum bu ikisinden bitanesi kapatacaktır word ü.

2-PUSULA klanının bölgesi belli herzaman kuzeybatıda başlarlar eğer UDW klanı bir çılgınlık yapıp kuzeybatıyı bölge olarak seçerse world ü kapatacak klan 1-2 ayda belli olur bitanesi hesap siler bu klanlardan hesap silmeyen rakipsiz kalır.

3- UDW klanı farklı bir bölge seçer iki klanda kendi bölgelerini 1-2 ayda forse eder ve diğerkendi bölgelerinde dağıtmış oldukları klanların belli başlı etkili oyuncularınıda ekiplerine dahil ederlerse işte ozaman WORLD tadından yenmez çok güzell savaşlar sonunda kazanan hakederek kazanır.

4- Sercan ismail yıldırım gibi önemli isimlerinin yokluğunda PUSULA klanı UDW ile şartları eşitler klanlar arasında denge ve güç farkı ortadan kalkar şans %50 olur.
5- bu iki klan bu world de olduğu sürece diğer ekipler sadece köy geliştirir hepsi bu.
SAYGILAR gençler not alın gram şaşmazz tespit...

ahaha bu oyunu ilk kez c3'te oynamış oyuncunun yorumudur. 3 klanın girdiği dünyada son 3e bile kalamayan(UDW) 2 klanın en iyi olduğunu savunmaktadır. İncisi Ker Kaf Kef .

DeletedUser53949

Ziyaretçi
Aslında tam ALARM lık bir world. Neden daha önceki classic serverlere girmediler bilinmez ama ALARM ın,C5 te etkili bir klan olacağını göreceksiniz. Bunuda ss alın :D

Eyvallah abdi, savaştığımız insanlardan böyle yorumlar almak daha güzel, bizim ekipten kalkıp biri bunu söylese benim için bir önemi olmazdı, önemli olan rakiplerden saygı :)

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Bu world için söylüyorum
Yazın kenara lazım olur.

1- PUSULA ve UDW dışındaki herhangi bir ekibe gram şans tanımıyorum bu ikisinden bitanesi kapatacaktır word ü.

2-PUSULA klanının bölgesi belli herzaman kuzeybatıda başlarlar eğer UDW klanı bir çılgınlık yapıp kuzeybatıyı bölge olarak seçerse world ü kapatacak klan 1-2 ayda belli olur bitanesi hesap siler bu klanlardan hesap silmeyen rakipsiz kalır.

3- UDW klanı farklı bir bölge seçer iki klanda kendi bölgelerini 1-2 ayda forse eder ve diğerkendi bölgelerinde dağıtmış oldukları klanların belli başlı etkili oyuncularınıda ekiplerine dahil ederlerse işte ozaman WORLD tadından yenmez çok güzell savaşlar sonunda kazanan hakederek kazanır.

4- Sercan ismail yıldırım gibi önemli isimlerinin yokluğunda PUSULA klanı UDW ile şartları eşitler klanlar arasında denge ve güç farkı ortadan kalkar şans %50 olur.
5- bu iki klan bu world de olduğu sürece diğer ekipler sadece köy geliştirir hepsi bu.
SAYGILAR gençler not alın gram şaşmazz tespit...

diyosunnn :D

DeletedUser

Ziyaretçi
hacı bunların pusulası şaşmış bunlara su terazisi verelim, bizene kim favori kim değil ya bu konu başlığında favori klanı mı tartışıcaz :) İsmail olm sende duruyon duruyon bi yerden fırlıyon pusula diyon :)

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Eyvallah abdi, savaştığımız insanlardan böyle yorumlar almak daha güzel, bizim ekipten kalkıp biri bunu söylese benim için bir önemi olmazdı, önemli olan rakiplerden saygı :)

Eyvallah Özgür abi :) EŞKİYA olarak gelemeyeceğiz, biliyosun bizim ekip normal serverlerde bile pasif ama 8-10 kişi UDW ile gireceğiz davetinize icabet etmek gerek :)

***DAYI***

Ağır Atlı
yav bu magıc kım :D bu adam var ya ne kdaar övmus bızı :D o kdaar degıl

herkese başarılar gaza gelmeyleım