NOP VEDA

• Konuyu başlatan DeletedUser70189
  • Başlangıç tarihi

**crixus**

Casus
nmvXVs.jpg

DeletedUser70189

Ziyaretçi
Ekibimi bu harita da daha fazla yıpratmamak adına dünyadan çekiyorum.Bu harita da dayanabilirdik bunu herkes gördü, Fakat bu bir oyun platformu ve hepimizin bir özel hayatı var. Arkadaşlarımızın daha fazla özel hayatından zamanını çalmak istemediğimiz için worldten çekiliyoruz.

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
Kardeş, yaşıtlarınla muhattap ol lütfen.
Her büyük olanın lafına eyvallah çekmemenin ne kadar doğru olduğunu burada da gördük.Zoruna gitti sanırım,boyundan büyük laflar edip insanların emeklerini hiç ettin. Basiretsiz bir adamsın,seni umursadığımdan değil hala yazmaya nasıl yüzün var merak ettiğimden soruyorum. Senin yaşına gelince utanma duygusundan arınılıyor mu ?

DeletedUser70189

Ziyaretçi
Her büyük olanın lafına eyvallah çekmemenin ne kadar doğru olduğunu burada da gördük.Zoruna gitti sanırım,boyundan büyük laflar edip insanların emeklerini hiç ettin. Basiretsiz bir adamsın,seni umursadığımdan değil hala yazmaya nasıl yüzün var merak ettiğimden soruyorum. Senin yaşına gelince utanma duygusundan arınılıyor mu ?
gebzeli klanımızın abilerinden biridir ömer , dedikleri zoruna gitmesin .

MKaçar

Mızrakçı
Nasıl b

Ne zirvaliyorsun gözüm sen? Kafana vura vura topluyorlardi seni, beni bahane ederek hesap silip kactiniz.

Kimin emeğini hiç etmişim? Zoruna giden belli, öyle bir oturmuş ki sildiginiz beri çıkartamıyorsunuz içinizden.

Arkadaşlarının seviyesine inmemek için yazmıyorum, siz bunu herhalde "Yüzü yok, cevap yazamiyor" olarak algılıyorsunuz.

Hadi gözüm, başka kapıda ağla. NOP un iç işleri ne seni nede arkadaslarini alakadar etmez.