NOP-SHELBY

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Ben shelbynin başına geçmeyi düşünüyordum :)
Doğukandan dolayı bi sempati vardı başına değil de yanına geçip dost olabilirdin ama maalesef bu dünyada sizin klanda bulunan kimseyle artık dost olamayız çünkü oyuna bakış açılarımız çok farklı. Hoş size sevindirici bir haberdir bu, bir sonraki world klan kurarsınız şu an bulunduğunuz klandaki ekipler sizin klanınıza gelir aynen devaaaaam

-SanJi-

Milis
Worlde giren bir çok ekibin Nop klanı çatısı altında oynama yada onlarla müttefik olma isteği üzerine bu akıma biz de katılmak istedik ve klanımızın kısaltmasını NOP-S olarak değiştirdik arkadaşlar. Bu birlikteliğin asla bozulmayacağını ve worldü eşit adil bir şekilde beraber kapatacağımızın sözünü sevgili kadim dostum Sanji ile birbirimize verdiğimizi bütün kamuoyuna saygılarımla sunarım. Hepimizin worldde kalan tek rakibi Vuslat klanına bundan sonra kolaylıklar diliyor ve onları da bu akıma davet ediyorum. Herkese hayırlı iftarlar afiyet olsun

BY ORDER OF THE PEAKY BLINDERS

32498 adlı eklentiyi görüntüle

Boşuna uğraşıp yazmışsın :) Herkes nop olurda, bir sen olamazsın sevgili kadim dostum :)

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Boşuna uğraşıp yazmışsın :) Herkes nop olurda, bir sen olamazsın sevgili kadim dostum :)
Niye öyle diyorsun kardeşim söz bak ben de şu kervanda klan kuran kim varsa girip oynayacam siz de ben kurduğumda gelin oynayın altın gününe dahil olayım. Alın beni de aranıza dışlamayın lütfen ben de beleş w kapatmak istiyorum ;((((

Oguz389

Okçu

Sana fikrini soran oldu mu ? Biz nop olacaz dedik mi olucaz, sen artık izin istenecek kıvamı geride bıraktın, bundan sonra isteyen herkes nopta oynayabilir, kimse karışamaz.

Nop ortalık klanıdır. Davet referans vesaire gerektirmez isteyen gelip katılabilir.

Cpt. Price*

Yasaklı
Sana fikrini soran oldu mu ? Biz nop olacaz dedik mi olucaz, sen artık izin istenecek kıvamı geride bıraktın, bundan sonra isteyen herkes nopta oynayabilir, kimse karışamaz.

Nop ortalık klanıdır. Davet referans vesaire gerektirmez isteyen gelip katılabilir.

Aynen öyle Nop klanı artık zümrelere ve şahıslara değil kamuya aittir herkes yararlanabilir