NOP Savaş Raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser37444
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser37444

Ziyaretçi
vakit buldukça, becerebildiğim kadarıyla elimde bulunan raporları paylaşmaya başlayacağım:)

DeletedUser30366

Ziyaretçi
edit:
yanlış forum hesabından post. moderatörlerden silmesini rica ediyorum.

DeletedUser46601

Ziyaretçi
NOP vs. SIMOSM adında bir başlık altında
karşılıklı raporlar koyarak birbirine üstünlük sağlamayı hedefliyen iki klanın çekişmesini seyretmek çok zevkli olurdu. İki klanı da hırslandırırdı bu ve gerçekten bol raporlu ve seyri keyifli bi savaş olurdu.

ama iki klanın oyuncularının tercihi önemli tabi.

DeletedUser37444

Ziyaretçi
beerebilirsem elimdekiler koyucam da özürlüyüm bu konularda:D

DeletedUser

Ziyaretçi
guzel raporlar amma saldiranlar az asker basmis :) su ana kadar 500 bala 200 hafif en az bence

DeletedUser37444

Ziyaretçi
ben o siyah boyamaları görünmez diye yapmıştım meğerse görebilenler varmış:) şaka bi yana orda bizim saldıranlara ait bir rapor yok, görünen her bir balta, hafif düşmana ait tıpkı bizim de arada yakalattığımız gibi:)

her gün imkanımız oldukça, eğer elimizde rapor varsa gün sonunda bu şekilde bilgilendirme yapacağız, fuat hocam yarın yine gel buyur:)

DeletedUser37444

Ziyaretçi
kendime kıyak yapmışım biraz:), şansım yaver gitmedi kayıp verdik ama basarız daha iyisini:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Ünsal :) daha raporlar var mı şu yeni kesilen sıcak sıcak raporlar :D

DeletedUser37444

Ziyaretçi
teşekkürler alarm, sizin de payınız büyük bunda:)

var ali var da geceden geceye koyalım, görmemiş gibi bütün gün rapor mu paylaşıcaz:)

DeletedUser

Ziyaretçi
millet bir gecede bütün raporları koyuyorlar bizde koyak da iyi gözüksün forum :D

DeletedUser37444

Ziyaretçi
savunmayla saldırı yapılan bir rapor yok orada zaten isa, arkadaş kaydırma yapmış sanırım ne aceminin attığı saldırılarda ne de bizde o yukarıdaki raporlarda öyle bir durum yok, bu sene olmadı seneye kazanırsın inş deyip geçeyim ben de:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Sen şu imzanda ki dayıya çok özenmişsin. Milletin açıklarını bulmayı bırakta tebrik et geç. Yada sen koy rapor da maşallah çekelim.

bir gün karşılaşırsak atarım raporları :) unss dediği gibi yanlış görmüşüm.

Bir de emin ol tebrik de ediyorum.forumu dolaş gör.

DeletedUser

Ziyaretçi
savunmayla saldırı yapılan bir rapor yok orada zaten isa, arkadaş kaydırma yapmış sanırım ne aceminin attığı saldırılarda ne de bizde o yukarıdaki raporlarda öyle bir durum yok, bu sene olmadı seneye kazanırsın inş deyip geçeyim ben de:)

Kusura bakma hocam dediğin gibi kaydırma yapmışım şimdi fark ettim :))