NoName

Freaky

Casus
Herkese merhabalar, Eşkiya-Teberistan-Omerta-Scorpion klanları bir bütün olmayı bir çok dünyada kanıtladı ve Aramızda kurulan dostluğun bu karara sebep olduğunu söylemek isterim.

Yönetimlerimizin ortak kararı sonucunda bu klanlar artık Tek isimle diğer World lerde oynacaktır. Bu dünya bu oluşumun ilk World'ü olacak.
Klan ismimiz henüz belli olmadığı için NoName'dir.Belli olduğunda burdan belirteceğiz.
Bölgemiz Kuzey Doğu olacaktır ve katılan bütün klanlara başarılar dileriz.

Sevgi ve saygı çerçevesinde bir World olması dileğiyle..

HeyBizBurdayız

Baltacı
Başarılar, bir şey merak ediyorum eskiden eşkiya köklü bir klanda tek başına girebiliyordu dünyalarda şimdi ne değişti ?
Eskisi gibi Yeterli aktif oyuncuya sahip değiliz aktif olanlarımız da olmayanların hesabıyla ilgilenecek kadar aktif değiliz yani yetemiyoruz bireysel de oynamak istemiyoruz bunun yerine edindiğimiz dostlarla giriyoruz kazansak da kaybetsek de keyif almaya bakıyoruz umarım yeterli bi cevap olmuştur :)

DeletedUser69737

Ziyaretçi
eşkiyada oynamıştım ben bir dünyada ama hangi dünya hatırlamıyorum :)

bir çok köklü klanda bulundum daaha doğrusu :)

oyun çok değişmiş yöneticilerin çoğu fırıldak olmuş eski tadı yok oyunun eski sistem klanlar açılsın bir çok kişi bu oyunu bırakır oraya yönelir.

DeletedUser64783

Ziyaretçi
Başarılar dilerim. Bu yeni birleşerek giren ekipleri genelde savaşarak yıkamayan düşmanlarınız olacaktır. Onlarında yegane taktiği içeriden karıştırmaya çalışmak. Onlara karşı tek fikir çatısında kalırsanız başarı kaçınılmaz olacaktır.

Freaky

Casus
Başarılar dilerim. Bu yeni birleşerek giren ekipleri genelde savaşarak yıkamayan düşmanlarınız olacaktır. Onlarında yegane taktiği içeriden karıştırmaya çalışmak. Onlara karşı tek fikir çatısında kalırsanız başarı kaçınılmaz olacaktır.
Malesef her dünyada içeriden yıkmaya çalıșanlar oluyor.Oyun dıșında bir dostluk var aramızda buna güveniyoruz :) Görüșleriniz için teșekkürler :)

Edit-997395

Yasaklı
Ulen Alican ben kendimi arka planda tutmak istiyordum , sen gitmiş Eşkiya yazmışsın oraya :D

Arkadaşlar bu isimle beraber eskiden husumetim olan hiçkimse ile benim tarafımdan bir husumet kalmamiştir , lütfen Kuzeydoğu'ya gelmeyin :D :D

Başarı dileyen herkese teşekkürler bu arada :)

Başarılar Abdi

Klana isim önerisi olarak SOTE diyesim geldi:)

Teşekkürler Hilal :)

İsim beğenemiyoruz , sanırsam dünyanın 2.ayında felan değişiriz ismi . O yüzden SOTE haricinde ki önerilere de açığız . Aklına isim geldikçe yaz bana :D

Uzun zamandır beraber oynadığımız ve birbirimizi yakınen tanıdığımız 4 ekip . Herhangi bir iç karışıklık olacağını düşünmesekte , öneri ve tavsiyelerini dikkate alacağız üstad . Keleşine sağlık :)

Fenersavar çöpü başarı bile dilememiş kalbim kırıldı :rolleyes: