Never back down..!

• Konuyu başlatan DeletedUser211
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser211

Ziyaretçi
Türklr
VUSLAT
AkCLAR
VizyoN

klanları ile Müttefik olunmuştur..

:cool:

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser212

Ziyaretçi
yemediniz içmediniz diplomasi mi yaptınız arkadaş bu ne :D kusura bkma tepki ilginç biraz ama yani bu kadar kısa sürede bu kadar klanla müttefiklik

ne diyelim hayırlısı olsun...

ama fazla diplomasi iyi deil deneyerek ögrendim :)

DeletedUser211

Ziyaretçi
bunlar tanıdık klanlar zaten :) müttefik deil , dost klanlarımız

kafaya göre diplomasi yapmıyoruz , bu klanlarda ki üyeleri tanıyoruz :)

DeletedUser

Ziyaretçi
yemediniz içmediniz diplomasi mi yaptınız arkadaş bu ne :D kusura bkma tepki ilginç biraz ama yani bu kadar kısa sürede bu kadar klanla müttefiklik

ne diyelim hayırlısı olsun...

ama fazla diplomasi iyi deil deneyerek ögrendim :)

Fazla diplomasi iyi değil diyorsun, hangisi? "AAY" ? "Müttefik" ? "Düşman" ? "Müttefik" dediğiniz şey birbirine yardım eden beraber ve benzer yolda giden yani "Kardeş" klandır."Müttefik"in fazla olması dostunun fazla olması demektir.Şimdiden diplomasi diyorsun, baştan halledeceksin ki sonradan gelenlerle uğraşma :).

DeletedUser212

Ziyaretçi
bunlar tanıdık klanlar zaten :) müttefik deil , dost klanlarımız

kafaya göre diplomasi yapmıyoruz , bu klanlarda ki üyeleri tanıyoruz :)

kafaya göre diplomasi yapıyosunuz demedim ki sadece biraz daha bekleseydiniz dedim o kadar :)

DeletedUser212

Ziyaretçi
Fazla diplomasi iyi değil diyorsun, hangisi? "AAY" ? "Müttefik" ? "Düşman" ? "Müttefik" dediğiniz şey birbirine yardım eden beraber ve benzer yolda giden yani "Kardeş" klandır."Müttefik"in fazla olması dostunun fazla olması demektir.Şimdiden diplomasi diyorsun, baştan halledeceksin ki sonradan gelenlerle uğraşma :).

farklı bi yaklaşım güzel bi bakış acısı

ama kasteddigim fazla müttefikle daha çok sorun yaşarsın daha şimdiden böyle çok olursa müttefik herkes aynı ayrıcalıktan yararlanmak ister bunu kasteddim benlik bişey yok klan sizin karar sizin :D burda belirtmişin düşüncemi söyledim :D

DeletedUser

Ziyaretçi
farklı bi yaklaşım güzel bi bakış acısı

ama kasteddigim fazla müttefikle daha çok sorun yaşarsın daha şimdiden böyle çok olursa müttefik herkes aynı ayrıcalıktan yararlanmak ister bunu kasteddim benlik bişey yok klan sizin karar sizin :D burda belirtmişin düşüncemi söyledim :D

Her konuda farklı bakış açıları keşfet bence... Her neyse, "dost"ların sana hiçbir zaman sorun çıkartmaz.Tabii gerçek bir "dost" ise, müttefik dediğin şey "dost" olduğuna göre ve her insan gerçek "dost"u bulabileceğine göre hiçbir şekilde sorun çıkmaz :).

DeletedUser212

Ziyaretçi
Orasından emin olma her insan yanılabiliyor... başıma bu dedigin konuda çok şey geldi DOST a da KARDEŞ e de güvenmiyceksin bunu anladım ben...Hele sanal bi maratonda ....

neyse ben yaşadıklarımdan dolayı önyargılı davranıyorum...

fazla uzatmıycam

hayırlısı olur umarım!