nasıl kapanacak ?

Khaos X

Okçu
şimdi merak edilen bir olay var ..

iki klanda 26 seviye bazen önce yek bazen dejavu diye geciyor

30 varan kapatıyor ...bu üniversite binası icin kac süre gerekiyor..yada hammade tamamlandıgında hızlıca pre ile kısaltma ile seviye mi atlıyor ...herkes listesi yapmış paso ham atıyordur ...sizce nasıl olacak cünkü 30 olan klan direk kapatmıs sayılacak..

Pikacuu37

Hafif Atlı
İki klanda 30. Seviye için emirleri verdi. Yek klanı hiç bir zaman öne geçmedi bir kaç saat fark ile dejavu-sas önce seviye atlıyor. Kısaltma var mı bilmiyorum ama dediğin gibi ilk 30 olan kapatacak. Saçma sapan bir dünya yani

Deleted User - 5484208

Ziyaretçi
kısaltma vs yok depo özellikleri yok sas dejavu önde hatta saat farkı 1-2 saati geçti bundan sonra dünya dejavunun

Dünyayı Dejavu'nun kapatmasındaki en büyük etken, üniversite inşaatı için çok atik davranmalarıydı. Bu nedenle de istediklerine ulaştılar.
Eğer mucizevi şekilde o köyü kaybetmezler ise, şimdiden Dejavu'yu tebrik ediyorum.

DeletedUser69984

Ziyaretçi
Dejavu nun olduğu yerde diğerleri sadece sıralamayı belirler ..

Deleted User - 5415557

Ziyaretçi
Özelliklerde mancınık saldırısında seviye düşer yazıyor. Dejavu-Sas ekibi üniversite köyünü elinde tutan üyenin köyünü minimum puanda tutarak moral olarak avantaj sağlamış. Mancınık saldırısı da işe yaramaz gibi.

Sterilortam

Baltacı
İyi ki üni var dünyada. Üni olduğu için iyi oynayanlar kazanıyor dünyanın diğer 3/4ü değil

DeletedUser69204

Ziyaretçi
Üniversite köyüne sahip olan arkadaşı, para karşılığı anlaşıp hesap sildirsinler.

-Üniversite köyüne sahip olan klandaki oyuncunun yok olması (Üniversite 2 seviye düşer)

Pikacuu37

Hafif Atlı
Üniversite köyüne sahip olan arkadaşı, para karşılığı anlaşıp hesap sildirsinler.

-Üniversite köyüne sahip olan klandaki oyuncunun yok olması (Üniversite 2 seviye düşer)

Valla bugün bahsettim bu yek adamın kanına girer hesap sildirir veya kendi aralarına almaya çalışır falan diye. Yapmadıkları şey kalmadığı için :)