NARCOS

Bilmedenoldu*

Yasaklı
Hocam şimdi kaale almıyoruz laflarını geçeceksiniz :) bu başlık troll için açıldı bizim udw de başlayacağımızı herkes biliyor. Ben ortaya bi yem attım sağolsun alarmci arkadaşların hepsi bodoslama atladı. Udw nin arkasına yay atmayacaksanız eğer benim nerede başlayacağım nereye yay atacağım sizi ne ilgilendiriyor ? Koooskooocaaaa :) alarm klanı daha genel forumda bölgesini söyleyemiyor sonra gelmiş kaale almıyoruz diyor :) Çekindiğinizi bu kadar belli etmeyin çaktırmamaya çalışıyorsunuz ama belli oluyor ve millet size gülüyor :))
Madem değmeyecek bir klanız niye bu kadar tatava yaptınız ? Gülün geçin kaale almayın oyununuzu oynayın. O kadar zorunuza gitmiş ki klanınızdan yazmayan adam kalmadı :))
Ben forumda tartışmayı sevmem foruma pek girmem hatta bilen bilir. Troll için bi başlık açtık ne kadar da büyüttünüz
Tamam yay atmiycam bu kadar sorun etmenize gerek yok :) kaale almıyoruz havalarını bırakın çok belli ediyorsunuz ;)

Neyse konuyu daha fazla uzatmak istemiyorum alarmda sevdiğim kardeşlerim arkadaşlarım var. Kuzeybatıya gelirseniz savaşırız gelmezseniz diplomasi nasıl ilerlerse uyarız sıkıntı yok.

Bizim bölgemiz her zaman güneydoğu, soranlara kuzeybatı dedik ki sizin gibi heyecanlı arkadaşlar atlasın diye. atladın da nitekim. sana ve arkadaşlarına udw çatısında başarılar, umarım başarılı olursunuz. yay işlerini de bırak artık, beceremiyorsan yay atana yay atacağız falan deme:)

DeletedUser52052

Ziyaretçi
Sevgili yayci arkadaşım bizim bölgemiz sabit sadece sevdiğimiz 1 2 klana ayak uydurmak için bekledik onlarda baslamayacaklarini belirttiler

Ama yay atmanızı bekleriz

By Jopcu*

Mızrakçı
Bizim bölgemiz her zaman güneydoğu, soranlara kuzeybatı dedik ki sizin gibi heyecanlı arkadaşlar atlasın diye. atladın da nitekim. sana ve arkadaşlarına udw çatısında başarılar, umarım başarılı olursunuz. yay işlerini de bırak artık, beceremiyorsan yay atana yay atacağız falan deme:)

Becerememekle ne alakası var :) biz 51 e gireceğiz zaten, 50 ye udw de takılmaya pas atmaya giriyoruz. Atlanılacak bir durum da yok dediğim gibi troll için açılmış bi başlık ama atlayan sizler oldunuz :)) herkes oyununu oynasın savaşına baksın, size de başarılar

Bilmedenoldu*

Yasaklı
Becerememekle ne alakası var :) biz 51 e gireceğiz zaten, 50 ye udw de takılmaya pas atmaya giriyoruz. Atlanılacak bir durum da yok dediğim gibi troll için açılmış bi başlık ama atlayan sizler oldunuz :)) herkes oyununu oynasın savaşına baksın, size de başarılar
En güzel mesajın bu oldu, size de başarılar.

DeletedUser56474

Ziyaretçi
ee o zaman bu udw nin kıtasında udw den başka klan yok mu? o kadar mesaj yazdınız bizi yıkmaya geliyorlar diye???

DeletedUser63016

Ziyaretçi
Narcos basligina girdim, narcos haric her telden konusuluyor. Demek ki, konusulmaya degecek bir klan degiller. Bosuna yay atmaya falan ugrasmayin, bu saaatteeeen sonra sizi kimse kaale almaz.

Biz, KIRMIZI ALARM ekibi olarak sizi tanimiyoruz, sizi taniyani da tanimiyoruz.
Sayın kırmızı alarm ekibi şahsen biz şu an üzüntüden napıcağımızı bilemedik yarımız perişan diğer yarımız hayatı sorgular oldu. Hatta arkadaşların çoğu sayenizde oyunu bıraktı. Farkettik ki sizin bizi tanımamış olmanız büyük eksiklikmiş..

**Küvet**

Yasaklı

kalsa bile ben sana vurmadan silip gitme bu dünyadan. senin bulunduğun klana savaş açan herkese kırmızı yakacağım, destek kami falan gerekirse bi alo de yığarım ne lazımsa, aman seni başkaları hiç etmesin.

Deme öyle Şimdi aşireti arıyordum adam toplayacaktım o zaman boşuna kalabalık gelmeyelim

narcos baslıgındayız. sizi kastederek bir cümle kurmamısım, narcos’un bölgesini kastetmisim.

Bilmedenoldu*

Yasaklı
Sayın kırmızı alarm ekibi şahsen biz şu an üzüntüden napıcağımızı bilemedik yarımız perişan diğer yarımız hayatı sorgular oldu. Hatta arkadaşların çoğu sayenizde oyunu bıraktı. Farkettik ki sizin bizi tanımamış olmanız büyük eksiklikmiş..
Hnmm, tanışırız.

DeletedUser65860

Ziyaretçi
bunlar şey değil mi ya düşmanın en aktif oyuncularını kendine çekmeye çalışan kandırdıkları erkekler ile de kaypakça arkadaş uyuya kalmış misin önüne kami atın dedirtenler.
Kaminin girdiği köyde 11 şovalyenin beklediği sözde uyuya kalanların ertesi gün narcos' a geçtiği klan buydu sanırım. Ses kayıtlarını dinlerken çok şaşırmıştık lakin yaptığınıza değil de performansınıza :)

Şimdi şöyle yazıcaklar.. Sen kimsin bilmem ne ? :D

DeletedUser63016

Ziyaretçi
bunlar şey değil mi ya düşmanın en aktif oyuncularını kendine çekmeye çalışan kandırdıkları erkekler ile de kaypakça arkadaş uyuya kalmış misin önüne kami atın dedirtenler.
Kaminin girdiği köyde 11 şovalyenin beklediği sözde uyuya kalanların ertesi gün narcos' a geçtiği klan buydu sanırım. Ses kayıtlarını dinlerken çok şaşırmıştık lakin yaptığınıza değil de performansınıza :)

Şimdi şöyle yazıcaklar.. Sen kimsin bilmem ne ? :D
Ya sen ne kadar güzel özetlemişsin öyle. Daha hayran kalıcağın çok şey var merak etme

TyPHonE

Yasaklı
Narcos basligina girdim, narcos haric her telden konusuluyor. Demek ki, konusulmaya degecek bir klan degiller. Bosuna yay atmaya falan ugrasmayin, bu saaatteeeen sonra sizi kimse kaale almaz.

Biz, KIRMIZI ALARM ekibi olarak sizi tanimiyoruz, sizi taniyani da tanimiyoruz.

Bir klan hatta birşey hakkında atıp tutmadan önce azıcık bilgi sahibi ol. Şahin K. yla 43 te savaştık sorarsınız kaale alınacak bir klan mı değil mi diye...