NİLFGAARD vs DIABLO

Ersingltkn

Okçu
Hayati inanç dinleyen birisin nasıl bu hale gelmişsin şaşırıyorum izlediklerini sadece izleme dinle ders çıkar, birde arada oyuna girde arkadaşların köy vermesin emeklerine yazık:)
Sende bilirsin söylemek le yapmak arasında okyanuslar var. Bu arada ayyıldız ve duru 'yu tebrik ederim gerçekten güzel mücadele veriyorlar

Ersingltkn

Okçu
Ne bu yeni taktik mi duru78 kamiler atıldı ve mislenicek arkadaş bir anda saldırıya kapalı ban yiyor oyunu Oğlan gibi değil adam gibi oynayın adam yerine koyupta tebrik edende kabahat. Dahada kimse saygı beklemesin ağır söverim

Despi*

Casus
Bilerek ban yeme muhabbetleri kadar gereksiz bir konu yok
Bilerek ban yiyen hesaplara çokça saldırıya açık ceza veriliyor

bujuteri

Milis
yav git ya nicikini söyle yada kimin emrindesin
gereksiz saçmasapan gaza getirmelerle milleti hakaret ettirmeye uğraşmayın.
hadi çocuklar neyse 30-40 yaşında adamlar var biraz sağduyu alttan alttan nedir bu.
saçmalığa gidiyor yazılanlar .

akifS*

Hafif Atlı
Ne bu yeni taktik mi duru78 kamiler atıldı ve mislenicek arkadaş bir anda saldırıya kapalı ban yiyor oyunu Oğlan gibi değil adam gibi oynayın adam yerine koyupta tebrik edende kabahat. Dahada kimse saygı beklemesin ağır söverim
Herkese tamam da duru'ya laf söyletmem. Bir kez illegal/ahlak dışı iş yaptığını görmedim. Ban yediyse kasıtlı olarak değil de saygısızlık yaptığı için yemiştir. Multidir, truvadır, casusluktur kovalayan biri değil. Dümdüz sağlam oyuncu.

bujuteri

Milis
duru birde bu dünyada ilk defa başlayan birisi hatta doydoy vardı birde bazıları nasıl bilmem 10 dk da çözüyor işi.yetenek farklı olaylarda ortaya çıkıyor.

secoo35.

Kılıç Ustası
Herkese tamam da duru'ya laf söyletmem. Bir kez illegal/ahlak dışı iş yaptığını görmedim. Ban yediyse kasıtlı olarak değil de saygısızlık yaptığı için yemiştir. Multidir, truvadır, casusluktur kovalayan biri değil. Dümdüz sağlam oyuncu.

Adama mis atılmış
Sonra ceza yemiş
Köyleri patır patır düşüyor
Arkadaşta burda zırvalıyor.belliki bu işte bir bit yeneği var.

secoo35.

Kılıç Ustası
duru birde bu dünyada ilk defa başlayan birisi hatta doydoy vardı birde bazıları nasıl bilmem 10 dk da çözüyor işi.yetenek farklı olaylarda ortaya çıkıyor.

Kime neyi anlatıyorsun abi
Oyun ve oyunculuk adına sıfır olanlar burda gevezelik yaparak isim yapmaya çalışıyor

DarkMagic

Acemi
Adama mis atılmış
Sonra ceza yemiş
Köyleri patır patır düşüyor
Arkadaşta burda zırvalıyor.belliki bu işte bir bit yeneği var.
Evet arkadaşa mis atıldı, daha da atılacaktı ban yedi saldırıya kapalı
Zaten açılana kadar o misler de ara yedi.
Aynı olay Aleyna Tilki de de yaşandığı için arkadaşlarımız tarafından ticket açıldı
Modlar durum incelemesinden sonra saldırya açık hale çevirdiler sanırım. sanırım diyorum çünkü açılınca saldırılar karşılanmayınca bunu anladık.
Eğer arkadaş tertemiz oynuyorsa ben de öyle düşünüyorum temiz ve güzel bir oyun stili var. Bizim herhangi bir arkadaşımıza da hakaret küfür vb de olmadığına göre insan sorar değil mi bu arkadaş neden ceza aldı, hem de bu anda.

Köyler ise durum çözüldükten sonra düşmeye başlamıştır.

bujuteri

Milis
ilginç şeyler dönüyor eğer aklımızdaki olaylar varsa iğrenç bir olay.klanlar arası casus filan neyse diyoruz da
düşünmek bile istemiyorum başka bir olay şu an keşke küfür edip yemiştir cezayı diyorum o haldeyim de bu insan küfürün k sini etmez kendi halinde oynar.

uyznlar

Ağır Atlı
Daha önce aleyna tilki adlı oyuncu op vakti bilerek hesabına ban yedirdiği için duru hesabı da tam op vakti kamiler misler çıkılmış en kilit nokta sadakate takılacak köyleri ayarlama(köyler boş) - mis arası vs. kalan köylere hazırlık yaparken olaya bak :) şikayet etmeyip ne yapacaktık ? şikayet edildi destek ekibi incelemiş karara varmış.

uyznlar

Ağır Atlı
köyleri de artık içeride kalmıştı yapılmayacak bir durum yok çünkü önceden yaptığınız için normal olarak kuşkulanıyoruz

Hergün mis kesen op yiyen 2 oyuncu olarak sizce op yerken ceza aldılar muhabbeti size mantıklı mı geliyor? Ben fakeler bile çıkılmadan ban yemiştim. Durunun bütün aralarını yaptık köy vermicek duruma getirdik ceza alması bizim için kötü oldu. Op yiyolardı ceza aldılar damgası biraz saçma. Kesimler ve online süremiz ortada kanıtlanıcakve konuşulacak çok bir şey yok. Ceza sonrası tekrar görüşürüz :)