MyrmidoN's

• Konuyu başlatan DeletedUser631
  • Başlangıç tarihi

PRO VAKATOR

Çaylak
Yav sende ki bu acı ne ya :) ciddi ciddi acınacak halde olduğunu halen bilmiyorsun.

Pisula pisula pisicikler diye orta da geziniyordun zamanında,şimdi ne zaman pusulali oldunda bizim klan demeye basladin :) simdi senden ricam ya basarilar dilersin ya da burayi terk edersin. :))

Ayrıca tesekkurler arkadaslar.

Benı ozel olarak telefonla arayıp gel bızımle savaşa gırın dıyen SERCANDI YAVRUM BENIM...

ANTİ Yİ YIKAN EKIP DE UDW DEN GELEN EKIPTIR BUNU UNUTMA...

EFKARLI. hesabını sana bakıcı verıp hesaba bakmayıp koca bı hesabın mahvolmasına neden olanda sendın :)))

ben pusula oyuncusu degılım UDW oyuncusuyum yavrum simdi 2le :)

DeletedUser631

Ziyaretçi
Benı ozel olarak telefonla arayıp gel bızımle savaşa gırın dıyen SERCANDI YAVRUM BENIM...

ANTİ Yİ YIKAN EKIP DE UDW DEN GELEN EKIPTIR BUNU UNUTMA...

EFKARLI. hesabını sana bakıcı verıp hesaba bakmayıp koca bı hesabın mahvolmasına neden olanda sendın :)))

ben pusula oyuncusu degılım UDW oyuncusuyum yavrum simdi 2le :)

Birincisi sen pisula dersin sonra pusulaya katılırsın bu senin karakterini belli ediyor.

2.si anti yıkılmış yıkılmamış beni ilgilendirmiyor worldü kapatan klan kim ona dayanarak konuş?.

EFKARLI. hesabına olanları halen o küçük beynin kavriyamadı galiba,benim dediklerimi sen çarpıtırsan bana garezin olduğu çok açık diğer konu mahvederim veya da etmem bu seni ilgilendiriyor mu? özentiden başka birşey değilsin.

Pusulalı olduğunu söylemedim farkındaysan direktmen bizim klan lafını senin ağzından duydum yasir bey,şimdi neycisin nelisin beni ilgilendirmez de burası benim konum şimdi senin diilinle sen 2le.

DeletedUser55733

Ziyaretçi
Bunun bir oyun oldugunu hatırlatır biraz sakin derim arkadaşlar Yakışmıyor bu kelimeler .) Yasirim birazdaha sakin .)

Başarılar bu arada .)

DeletedUser631

Ziyaretçi
Bunun bir oyun oldugunu hatırlatır biraz sakin derim arkadaşlar Yakışmıyor bu kelimeler .) Yasirim birazdaha sakin .)

Başarılar bu arada .)

Teşekkürler.Oyun olduğunun farkındayız ama farkındaysanız da benim açtığım konuya zıplayıp benim de içlerinde bulunduğum bu aile hakkında küçümseyici tavırlar sergilerse ben de lafımı esirgemem bu konu da.

PRO VAKATOR

Çaylak
Birincisi sen pisula dersin sonra pusulaya katılırsın bu senin karakterini belli ediyor.

2.si anti yıkılmış yıkılmamış beni ilgilendirmiyor worldü kapatan klan kim ona dayanarak konuş?.

EFKARLI. hesabına olanları halen o küçük beynin kavriyamadı galiba,benim dediklerimi sen çarpıtırsan bana garezin olduğu çok açık diğer konu mahvederim veya da etmem bu seni ilgilendiriyor mu? özentiden başka birşey değilsin.

Pusulalı olduğunu söylemedim farkındaysan direktmen bizim klan lafını senin ağzından duydum yasir bey,şimdi neycisin nelisin beni ilgilendirmez de burası benim konum şimdi senin diilinle sen 2le.

İçinde bulundugum klan dan bahsederken ne dıyeceydım :D bizim klan işte :D

Biz antiyi yıkmaya oynadık senın o aklın bunlara calısmaz :D

Ozenti derken neyden ozentıymısım merak ettım :D :D :D haaa ismimi kastedıyorsan bılmıyorum askan.orcum abiye soylemek lazım :D

ismi o koymustu D: benım elimin ulaştıgı yerlere senın hayallerin yetmez guzelim :D

kucumseyıcı laflar etmedık espri yapmıstık ama ona da beyın basmıor napalım :D

baska bırısıyle konuscam artık :D

PRO VAKATOR

Çaylak
Teşekkürler.Oyun olduğunun farkındayız ama farkındaysanız da benim açtığım konuya zıplayıp benim de içlerinde bulunduğum bu aile hakkında küçümseyici tavırlar sergilerse ben de lafımı esirgemem bu konu da.

Oyunu oyuncular oynar bana gore sen oyuncu degılsın :)

bolubjk*

Baltacı
Kadronuzu çok merak ediyorum, aylardır hazırlık yaptınız iddialı olduğunuzu gösterdiniz, bu kadar hazırlık süresinde bakalım nasıl bir kadro çıkmış ortaya.

Başarılar.

DeletedUser631

Ziyaretçi
İçinde bulundugum klan dan bahsederken ne dıyeceydım :D bizim klan işte :D

Biz antiyi yıkmaya oynadık senın o aklın bunlara calısmaz :D

Ozenti derken neyden ozentıymısım merak ettım :D :D :D haaa ismimi kastedıyorsan bılmıyorum askan.orcum abiye soylemek lazım :D

ismi o koymustu D: benım elimin ulaştıgı yerlere senın hayallerin yetmez guzelim :D

kucumseyıcı laflar etmedık espri yapmıstık ama ona da beyın basmıor napalım :D

baska bırısıyle konuscam artık :D

Yav saçmaladın sen de iyiden iyi :D o klanda olduğum için demişim lafları sen bir karakterin kadar konuş...:D

Antiyi yıkmak için oyna veya oynamaya beni ilgilendirmiyor.

Pusula forumunda çok açık osmanım kankam falan filan ancak çapında gezinen birisin diğer yandan EFKARLI.1.sıraya oturduğunda forumda konu açıp sıra efkarsız da falandı filandı her neyse.

Benim elimin ulaştığı yerlere senin hayallerin ulaşamaz bla bla bla bla kestik.Film mi oynatıyoruz burada :D laflara bak hele :p resmen kahkaha attım asdfgfdsaasdfgh :D :D Beynim nedense senle konuşurken biraz basmıyor doğru çünki karşımdakin de azıcık beyin olsa anlardım her halde.

Başka biriyle konuş veya konuşma ama benim açtığım konuya atlama bana yeter.

@probiyotik:Oyunu oyuncular oynar bana gore sen oyuncu degılsın

Barbar toplamakla sende oyuncuysan hadi paşam kafana göre yaşa derim.

DeletedUser631

Ziyaretçi
Kadronuzu çok merak ediyorum, aylardır hazırlık yaptınız iddialı olduğunuzu gösterdiniz, bu kadar hazırlık süresinde bakalım nasıl bir kadro çıkmış ortaya.

Başarılar.

Teşekkürler.Umarım beklentilerinizin üstünde olacaktır :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Gelen görür . Uzatmaya gerek yok . Dusman i bol muttefigi en fazla 1 oda en fazla Diplomasili bir oyun oynayacagiz. Herkese kolay gelsin

DeletedUser38905

Ziyaretçi
bittiniz oğlum siz sizin bölgede başlıyoruz yüklü miktarda avans aldık :p