MyrmidoNs Raporlar

T0qi

Baltacı
haktan sen ne zamn köy alıyon en son 2 gün önce 2 misim vardı diyon 4 yapmışsındır simdiye köy alman lazımdı .d

DeletedUser64699

Ziyaretçi
misler hazır kanka kendalı bekliyorum yoksa şuan 5 köy yapıp tüm worldu profilime abone etmiştim :p

DeletedUser54093

Ziyaretçi
Hazırlayanın emeğine sağlık.Karsi tarafta baya bir zahiyat var .Umarım devamında başarılı oluruz .En güzel yıkımlar w8 kabus oyuncusun da olmuş.

DeletedUser62930

Ziyaretçi
neyse ki oyunu oyun olarak görüyoruz, dostu düşmanı tanımış olduğumuz güzel bir op oldu elinize sağlık genel olarak :) sadece 3 gün önce mahcup oldum vs. diyen birisinin şimdi ise kami falan atması bonus olarak akıllarda yer edinecek :D oyun la bu oyun. sur mur yıkılsın sorun değil de dün kanka deyip bugün kami çıkmak nasıl bir insanlıktır bilemiyorum :D

Hocam oyunu biz de oyun olarak görüyoruz tabi. Ama yanlış anlama da dediğin gibi bu bir oyun ben kanka dediğim çok adama saldırdım onlar saldırdı raidcall'da muhabbet ede ede savaştık. Kendi klanına mis arası atıyordu benim hesabımdan bakıcılık alıp 2 gün sonra kendisi kami atıyordu :D Kendal'ın dediği gibi hedefi verdikten sonra atmak zorunda yapacak bir şey yok bu oyunu sonuçta klan için oynuyoruz hepimiz. Ben ona dalamam buna dalamam o benim arkadaşım diyen gitsin arkadaşının klanında oynasın bu oyunu :) Aynısı senin başına gelse ben ona dalamam dese öyle şey mi olur diyeceğine de adım kadar eminim :D

DeletedUser62930

Ziyaretçi
Yendiğin rakipler (Klanlar)
Saldırgan olarak Savunmacı olarak Toplam
Sıra Klan adı Yenildi
1 MyrmidonS 227.861
2 0*CLOCK 133.478
3 Myrmid0Ns1 114.499

Saldırgan olarak yenilen rakip listesidir. 1 hafta önce bütün Myrmdn savunma oynuyor diyorlardı sanırım korkuyorlar diyorlardı vs vs. Bende buraya gelip kendi aramızda koyduğumuz bir kural bu şimdilik askere başlamadık ama herkes 50-50 savunma bastı,her şey 1 haftaya belli olucak merak etmeyin dedim. Bizler sözümüzü tuttuk 1 hafta oldu ve görünen köy kılavuz istemiyor sanırım klanda vandal başarısını almayan kalmadı :)

PacmanBegins

Yasaklı
Yendiğin rakipler (Klanlar)
Saldırgan olarak Savunmacı olarak Toplam
Sıra Klan adı Yenildi
1 MyrmidonS 227.861
2 0*CLOCK 133.478
3 Myrmid0Ns1 114.499

Saldırgan olarak yenilen rakip listesidir. 1 hafta önce bütün Myrmdn savunma oynuyor diyorlardı sanırım korkuyorlar diyorlardı vs vs. Bende buraya gelip kendi aramızda koyduğumuz bir kural bu şimdilik askere başlamadık ama herkes 50-50 savunma bastı,her şey 1 haftaya belli olucak merak etmeyin dedim. Bizler sözümüzü tuttuk 1 hafta oldu ve görünen köy kılavuz istemiyor sanırım klanda vandal başarısını almayan kalmadı :)
vandalı bilmem ama herkes mimar başarısı aldı :)