MyrmidoNs , Cin Vs Suicide Squad

DeletedUser63757

Ziyaretçi
evet bende girecekmişim vazgeçmişim mesajın başını gördüğünüz üzere aslkfaşkls

DeletedUser

Ziyaretçi
evet bende girecekmişim vazgeçmişim mesajın başını gördüğünüz üzere aslkfaşkls
imam peki rakıp ekıpten oyuncuları aldıktan sonra,baska klanlara ana ekibime dokunmayın,onlara naparsanız yapın demek caiz mi?

neyse polemıklerden uzak duralım biz mübarek

DeletedUser62769

Ziyaretçi
Run klanının oyundaki amacı neydi sorarım size? İçimizdeki barbarları daha ne kadar toplayacaklardı ve bize daha ne kadar yardım etmeyeceklerdi? Rezerve kuralını kaç kere daha ihlal edeceklerdi? NEDEN BİZE YARDIM ETMİYORLARDI MAVİLİKTEKİ Bİ HARİTADA? ULAN NEDEN BU KADAR ÇOMARLIK? NEDEN KLANA KATILMAYIP ORADA ÖYLECE BARBAR KÖY TOPLAMA SAVAŞINA GİRDİLER? Neden her kahverengi köye zıpladılar. Bizden atılanlarda bile hak iddaa ettiler. ULAN BİZE NİYE YARDIM ETMEDİLER ŞUNUN Bİ MANTIGI VARMI YA?. Gereksiz gurur yapanlar şu oyunu artık oynamasın. Bi haritada dostun senden büyükse ve kapısını ardına kadar açmışsa sesini kesip geleceksin. Gelince bi yanlış görürsen yanlış yapacaksın. YOK BİZ BAŞKA KLANA KATILMAYIZ diyorsanda böyle yalan edilirsin işte. Allah çarpsın tam çomarlar klanı. Azıcık kafası calısan bi başkanları olsa beraber myryi vuruyorduk yapacak bişey yok:) Onlardan önce de davranmadık alenen myrimidonsa geçişler oldu. Dolayısyla aglama sızlama yok vurup kırıp parçalıyoruz run'u he nolacak yine kaybedecez ama olsun epey bi savaş dönecek başkaları bu haritada coktan hesap silmişti ama bir kişinin agzından suan bu cıkmıyor yenecez diyor millet bakalım neler olacak bekleyek görek.

DeletedUser45265

Ziyaretçi
Bi haritada dostun senden büyükse ve kapısını ardına kadar açmışsa sesini kesip geleceksin
Sen kibrista mi yasiyorsun cunku turkiyedeki alkol fiyatlari ile multimilyoner olsan bile bu kafaya ulasamazsin.su kafaya bak piril piril hic bisey dusunemiyor

DeletedUser62769

Ziyaretçi
Biz cinden büyüğüz , o zaman cin bize mi katılmak zorunda ? :) :) Hey Allah'ım
cin squada dalıyor peşpeşe op yapıyorsunuz run bize ne destek saglıyor ne size dalıyor sapla samanı ayırın moruk bu arada Blackpink pü senin sıfatına gücün banamı yetiyor abilerimi çagırıyorum onlara acıklarsın durumu

QuickSilver*

Baltacı
Kilit operasyonlar seyri değiştirir ama görünen myrmidons önde bu savaş uzarsa hücum kazanır hadi eyv :))

cin squada dalıyor peşpeşe op yapıyorsunuz run bize ne destek saglıyor ne size dalıyor sapla samanı ayırın moruk bu arada Blackpink pü senin sıfatına gücün banamı yetiyor abilerimi çagırıyorum onlara acıklarsın durumu

Demek ki ilişkinizi saglam temele dayamamıssınız . Bizim cin ile oyun basından beri müttefikliğimiz var cok sükür bugune kadar da bir sorun cıkmadı . Onlar bize gerekli yerlerde yardımcı oluyorlar , gerektiği yerde biz .

Siz müttefiğinize art niyet beslerseniz yukarda yazdıgın gibi . Biz daha yükseğiz sesini kesip gelecek dersen o adam da farklı bir yola girer .

DeletedUser62769

Ziyaretçi
birde saygı değer arkadaşlar run klanının köy sayısı tl nin değeriyle aynı orantıda ilerliyor halkımızı dolar bozdurmaya davet ediyorum doları düzeltirsek run kl
Demek ki ilişkinizi saglam temele dayamamıssınız . Bizim cin ile oyun basından beri müttefikliğimiz var cok sükür bugune kadar da bir sorun cıkmadı . Onlar bize gerekli yerlerde yardımcı oluyorlar , gerektiği yerde biz .

Siz müttefiğinize art niyet beslerseniz yukarda yazdıgın gibi . Biz daha yükseğiz sesini kesip gelecek dersen o adam da farklı bir yola girer .

kardeşim iş işten geçtigi için orada birazda agresif yazdım. Şimdi şöyle düşmanınız yok abi diyoruz savunma lazım bize 6-7 köy desteklenecek :D yok diyorlar :D ama her köyde ful savunma cıkıyor suan. Abi diyoruz ne yapıcaksınız abuk subuk eveleyip geveleyip cevaplar. Sizin dostlugunuz güzel laf söyleyen zaten yok usta. Üstün taraf oldugumuz halde bu yapıldı run biz olsak bunlar alarm hesap sildigi anda savaş açardı bize biz yine merhametliyiz bence. Korunacak klan var korunmayacak klan var. Dostlugun saglamlıgıyla ilgili bişey yok o destek istenildiginde run klanından gelseydi zaten bu ortam oluşurdu. Haritada grilik ve kahverengilik toplayan bi klandan düşmansız bi klandan yardım istiyorsun ve karşılıksız kalıyor. Bilmiyorum squad nefretinden bu klanın bomboş hareketler yaptıgını görmediginizi düşünüyorum. Gece de zaten hepsi online dı belliki hisler karşılıklıymış problem yok eğer cin siz savaşırken sizi hiç iplemeseydi eminim sizde aynısını yapacaktınız ama oyunu biliyorsunuz karakterli dostluk sergilediniz. Enteresan bi başkanları olduğu için iletişim kuramadıgımızdan kurupta geri dönüş alamadıgımızdan böyle oldu. Neyse yaşananları squad biliyor siz bilmiyorsunuz kendi vicdan muhasebemi yaptıgımda sadece geç kalmışız hayır dendigi anda savaş ilanı verilmeliydi diyor içim. Böyle bi olayda niye böyle oyuncuları kendinize alıp dikkat çekiyorsanız sizde bırakın myr bi olayda eksik kalsın. İlla milletten laf yiceniz duramıyonuz 1 oyuncunun sana ne faydası olacak desteklsen nolur desteklemesen nolur garip gurup hareketler yav.

birde saygı değer arkadaşlar run klanının köy sayısı tl nin değeriyle aynı orantıda ilerliyor halkımızı dolar bozdurmaya davet ediyorum doları düzeltirsek run kl

kardeşim iş işten geçtigi için orada birazda agresif yazdım. Şimdi şöyle düşmanınız yok abi diyoruz savunma lazım bize 6-7 köy desteklenecek :D yok diyorlar :D ama her köyde ful savunma cıkıyor suan. Abi diyoruz ne yapıcaksınız abuk subuk eveleyip geveleyip cevaplar. Sizin dostlugunuz güzel laf söyleyen zaten yok usta. Üstün taraf oldugumuz halde bu yapıldı run biz olsak bunlar alarm hesap sildigi anda savaş açardı bize biz yine merhametliyiz bence. Korunacak klan var korunmayacak klan var. Dostlugun saglamlıgıyla ilgili bişey yok o destek istenildiginde run klanından gelseydi zaten bu ortam oluşurdu. Haritada grilik ve kahverengilik toplayan bi klandan düşmansız bi klandan yardım istiyorsun ve karşılıksız kalıyor. Bilmiyorum squad nefretinden bu klanın bomboş hareketler yaptıgını görmediginizi düşünüyorum. Gece de zaten hepsi online dı belliki hisler karşılıklıymış problem yok eğer cin siz savaşırken sizi hiç iplemeseydi eminim sizde aynısını yapacaktınız ama oyunu biliyorsunuz karakterli dostluk sergilediniz. Enteresan bi başkanları olduğu için iletişim kuramadıgımızdan kurupta geri dönüş alamadıgımızdan böyle oldu. Neyse yaşananları squad biliyor siz bilmiyorsunuz kendi vicdan muhasebemi yaptıgımda sadece geç kalmışız hayır dendigi anda savaş ilanı verilmeliydi diyor içim. Böyle bi olayda niye böyle oyuncuları kendinize alıp dikkat çekiyorsanız sizde bırakın myr bi olayda eksik kalsın. İlla milletten laf yiceniz duramıyonuz 1 oyuncunun sana ne faydası olacak desteklsen nolur desteklemesen nolur garip gurup hareketler yav.

Anatol dağılırken , Eksik kaldınız mı biz kalalım :) . Bugune kadar kin güden de biz olmadık , düsmanlık besleyende , arkadan konusanda o konuda icimiz rahat . Savasımıza bakalım

ist1.jpg

DeletedUser31365

Ziyaretçi
arkadas hangi worldde oynuyorsun sen bizim orduları kullanıp kendinize aldıgınız köylerden haberin yok sanırım gelip konusuosun ama bos konusuyorsun rezerv olayındada kim haklıysa ona verdik köyü ama aynı haksızlıgı siz yapınca hemen susup kenara cekildiniz hakaretler ettiniz agzınızdan köpük sacıordunuz resmen biz niye iyiniyetli davrandık bana kendi oyuncumu klandan attırttınız sonra onu klana aldınız söyleyecek cok sey var ama anlayana anlamayana ne desen az savas ilanınız bile kendi acizliginizi gösteriyor

DeletedUser31365

Ziyaretçi
destek istediniz gün runa nasıl dalalım die konusuyordunuz bunu ögrenipde size destek atacak bir enayi göster bana abidin