Mutlu musunuz gerçekten ?

• Konuyu başlatan Deleted User - 848902262
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 5521173

Ziyaretçi
her şeyi strateji yapmışsın bakıyorum.

1- o kadar kalabalık gelmek strateji değil korkaklıktır.
2- hücüm oyuncularını alakadar eder demişsin bence kuralları da baya alakadar ediyor.
3- sor bakalım o pakt oyuncularına çoğu ne diyecek sana :)
4- bi de madem seni alakadar etmiyor niye bu kadar fazla büyük büyük kara kara yazı yazıyorsun ?

1- O kadar kalabalığız ki geliyoruz bunun neresi korkaklık :)
2- Oyuncumuzun yaptığı temizlik battı mı ne oldu ?
3- Buyrun ben paktın oyuncusuyum halimden memnunum.
4- Nedeen büyük kara kara yazdığını bende bilmiyorum :)
5- Son olarak siz kimsiniz? oynuyor musunuz 61'i ?

ToKaTL1

Acemi
Şimdi gelin W61'de olan bazı komik olaylardan bahsedelim.

VUSLAT-HÜCÜM-AİLE-ARTİZ-YASAL-WESPONT bir pakt olarak geldi. Bunu hepimiz biliyoruz ve 2 ay geçse bile hala aralarında bir sıkıntı yok. Bu zaten komik ama bu kadar pre harcayıp kamilerin köyde durması ve sadece barbar toplayıp köyleri kasmaktan dolayı gerçekten mutlu musunuz ?

Hızlı bitirebileceğiniz bir dünyaya bu kadar paktla gelip ortadaki köylerden niye farklı farklı klanlarla alıyorsunuz? Birbirinizi vuracağınız bu kadar belli ve hala saçma sapan işler yapmaktan gerçekten mutlu musunuz ?

Neyse hadi bu konuyu kapatalım. Asıl olayımıza gelelim. Yandan atmış. Kim bu arkadaş hücüm profilinde yazan kişi. Çok merak ediyorum bu kadar kalabalık dünyaya gelip, vira-akrep-artiz savaşı için multi hesaplar açıp sınırda, onları barbara düşürüp, o köyleri alınca kendinizi oyuncu mu sanıyorsun ? Bu kadar kalabalık dünyaya gelip doydoya temizlik yaptıracağına kami attırsan zaten o multileri boşuna açmaya gerek kalmayacaktı. bak sadece doydoy diyorum diğer pasifleştirdiğin 1000 kişiyi saymıyorum bile. böyle oyun oyun oynamaktan dolayı kendinizi çok iyi hissediyor musunuz ?

destek almak için 15 tane klan gezenler size de soralım gerçekten zevk alıyor musunuz ?

Peki oyunu yönetenler siz bu durumdan mutlu musunuz ? Pushing, anlaşmalı köy alımı, multi ne ararsan var. Ama ceza yok.

Hep beraber tüm bu saçmalıklar için soruyoruz: Mutlu musunuz gerçekten ?
kanka burası ağlama duvarımı ? hüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü

DeathRoll

Yasaklı
Ben bu arkadaşa hak veriyorum bunların hepsi korkak savasmaya yürekleri yok o profildeki yandan atmışta çöp kardeşim eger yüreği olsaydı pakt girmezfi sen boş ver baksın bunlar dalgadına alırız hesaplarını başka bir worldde bende aşireti toplatım elbet bingöl city is coming

VUSLAT-HÜCÜM-AİLE-ARTİZ-YASAL-WESPONT bir pakt olarak geldi. Bunu hepimiz biliyoruz ve 2 ay geçse bile hala aralarında bir sıkıntı yok. Bu zaten komik ama bu kadar pre harcayıp kamilerin köyde durması ve sadece barbar toplayıp köyleri kasmaktan dolayı gerçekten mutlu musunuz ?

Hızlı bitirebileceğiniz bir dünyaya bu kadar paktla gelip ortadaki köylerden niye farklı farklı klanlarla alıyorsunuz? Birbirinizi vuracağınız bu kadar belli ve hala saçma sapan işler yapmaktan gerçekten mutlu musunuz ?

Neyse hadi bu konuyu kapatalım. Asıl olayımıza gelelim. Yandan atmış. Kim bu arkadaş hücüm profilinde yazan kişi. Çok merak ediyorum bu kadar kalabalık dünyaya gelip, vira-akrep-artiz savaşı için multi hesaplar açıp sınırda, onları barbara düşürüp, o köyleri alınca kendinizi oyuncu mu sanıyorsun ? Bu kadar kalabalık dünyaya gelip doydoya temizlik yaptıracağına kami attırsan zaten o multileri boşuna açmaya gerek kalmayacaktı. bak sadece doydoy diyorum diğer pasifleştirdiğin 1000 kişiyi saymıyorum bile. böyle oyun oyun oynamaktan dolayı kendinizi çok iyi hissediyor musunuz ?

destek almak için 15 tane klan gezenler size de soralım gerçekten zevk alıyor musunuz ?

Peki oyunu yönetenler siz bu durumdan mutlu musunuz ? Pushing, anlaşmalı köy alımı, multi ne ararsan var. Ama ceza yok.

Yandan atmıştan sonrasını okumadım, sinirlendim çünkü, yandan atmışa takılman beni üzdü, çöp o, parmaklarına yazık, yazma..

foruma yazarsan sınırlı kişi görür. sana tavsiyem vuslat hucüm aile artiz yasal wespont klanlarının hepsine sirkü çekmen. yüzlerce kişi amele niyetine kullanılıyor. bir avuç kişi kapatacak sonuçta :)

ToKaTL1

Acemi
foruma yazarsan sınırlı kişi görür. sana tavsiyem vuslat hucüm aile artiz yasal wespont klanlarının hepsine sirkü çekmen. yüzlerce kişi amele niyetine kullanılıyor. bir avuç kişi kapatacak sonuçta :)
Bida söyle bakim ?

Eklentiler

• dsadsa.PNG
    dsadsa.PNG
    7,1 KB · Görüntüleme: 74
  • 7c6d4838-c150-47d5-91f7-0244715f7aef.jpg
    7c6d4838-c150-47d5-91f7-0244715f7aef.jpg
    181,4 KB · Görüntüleme: 77
  • gsagsagsaga.PNG
    gsagsagsaga.PNG
    6,7 KB · Görüntüleme: 79

Mönch*

Yasaklı
Canımız yata yata kapatmak istiyor ve bu lükse sahip olacak kadar büyük bir klanız
İtirazınız varsa dünya başında güneydoğuya gelseydiniz aylar geçmiş la neyin tatavası bu

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Korkak dedikleri klan savaş istatialiklerinde birelsel bazda herkesten daha iyi oyuncu sayısı bazında rmden daha az oyuncusu var bir not daha hucum paktı ile rm paktı kıyaslandıgında oyuncu sayıları eşit.

Kalite ve emek kazanıyor. Uzatacaksanız size bundan bir ay önce başladıgım bir kaç gün sonra paylaşacağım istatisliklere beklerim orada herşey harita ve istatislik bazında yer alacak.

Morted

Kılıç Ustası
Doydoy kami atsa bu seferde uzaktan kami attırıp yakından topluyorsunuz mutlumusunuz diyeceksin sanırım?