MULTİ HESAPA ÇÖZÜM

• Konuyu başlatan DeletedUser58526
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser58526

Ziyaretçi
Bir çok sitelerde artık IP Adresine Ban Atılmıyor. Direk HD Nolarına ( HARD DİSK Nolarına) ban atılıp yasaklayabilirsiniz...

DeletedUser45265

Ziyaretçi
veya kimse multi açmasın daha iyi olmaz mıydı.
bide sihirli bir değneğim olsaydı dünya barışı için kullanırdım

DeletedUser58526

Ziyaretçi
Keşke açmasalar ama malesef açıyorlar.
Dediğim Uygulamayı umarım yaparlar.

DeletedUser58526

Ziyaretçi
Yasaklandıgı dunyada süresiz ceza alır.
Örnek: Multi hesap diyelim yabancı ID Numarasını yöneticililer buldu diyelim . Bulduğu nickin HD numarasını yasaklıyacak HD yasaklanınca başka nickler otomatıkman giremiyecek. Yan nick banlanınca orjinal nickide giremiyecek.
Zamanla zaten vaz geçerler. :)

DeletedUser54786

Ziyaretçi
cmd den bir komutla onuda çok kolayca değiştirir bu milletin evlatları ,çözüm değil buda :rolleyes: cmd yi bilmeyen hard disk serial number isimli free programı aratır bulur yine değiştirir bizim vatan evlatları :confused: onu kullanamazsa gider volumeID programını bulur yine değiştirir bizim haşin geçler:p ama en kolayı cmd dir der 2 dakikada bu yoluda çöpe atar güzel memleketimin güzel insanları :D bir tanesi gelir derki abi sen bilgisayar mühendisisin böyle böyle bir durum var ya bana azıcık yardım et yol yordam öğret derler ,o abide seve seve yardımcı olur , burası TÜRKİYE :p

DeletedUser54786

Ziyaretçi
o0jDMk.jpg

bu kadar basit ve 2 dk lık bir çözümü olan yolu var,:cool: şimdiki hali daha iyi bundan boşverin karışmayın mayısın işene o_O

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Konu kapatılmıştır ve öneri uygun olmadığı gibi aynı zamanda da yararsızdır.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.