Muhabbet

DiOny SoS

Hafif Atlı
Tamam emekli modunda klasik kaldıramıcaklar için bir dünya klasikle birlikte bu özelliklerde dünya açılıp klanların kendi tercihine bırakılabilirdi ben açıkçası güzel standartlar için hızlı bir dünya bekliyordum klasikten elenenler adına ama sağlık olsun önümüzdeki dünyalara artık

Girecek klanlara başarılar

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Son zamanlarda yeni oyuncuların artışını zaten gözlemliyorduk. Ancak özellikle deneyimli oyuncular için tasarladığımız özelliklerden dolayı (hız, ms, başlangıç yönleri ve benzeri bazı zorlaştırıcı özellikler) tutunamayışlarının yüksek oranda olduğunu inceledik. Özellikle evde kaldığımız süre boyunca bu eğri yukarı doğru gitmeye başladı. Bu yüzden de temel ayarları bu dünyada uyguladık. Dolayısı ile hiçbir özelliği değiştirmeyeceğiz. Zaten deneyimli oyuncularımız için şu anda Classic 1 ve Classic 2 açık.

myw**

Dük
Son zamanlarda yeni oyuncuların artışını zaten gözlemliyorduk. Ancak özellikle deneyimli oyuncular için tasarladığımız özelliklerden dolayı (hız, ms, başlangıç yönleri ve benzeri bazı zorlaştırıcı özellikler) tutunamayışlarının yüksek oranda olduğunu inceledik. Özellikle evde kaldığımız süre boyunca bu eğri yukarı doğru gitmeye başladı. Bu yüzden de temel ayarları bu dünyada uyguladık. Dolayısı ile hiçbir özelliği değiştirmeyeceğiz. Zaten deneyimli oyuncularımız için şu anda Classic 1 ve Classic 2 açık.

Fake limitinin etkin olması oyunda neye yarıyor , fake limiti diye bir bir şey oyunda neden var açıklayabilirmisin ?

Arceus

Acemi
diğer özellikleri sabit tutsanız ama fake limiti özelliğini kaldırsak nasıl olur acaba? en azından bunu yapabilirsiniz diye düşünüyorum.

Deleted User - 5554764

Ziyaretçi
ilk baktığımda özelliklerde tapınak var kule yok diye belirtilmişti acaba ben mi yanlış okudum :)
aynen bende ilk baktığımda tapınak etkin,kule etkin değil diye yazıyordu.Sanırım bi yazım hatası olmuş,düzeltmişler.

gunays4

Mızrakçı
Yetkili birisi olduğunuz için, evet anlaşılabilir ve herhangi bir görgü kuralını aşmayan her soruya cevap vermek zorundasınız. Diğer sorulara mantıklı açıklamalar yapıyorken bu sorulara da mantıklı cevap duymak biz oynayanlar olarak hakkımız. Cevaplayacak kadar kendinizi iyi hissetmiyorsanız lütfen bu işi yapmayın...