Muhabbet & Sohbet

• Konuyu başlatan DeletedUser47380
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Onur niye kavga ediyorsunki adamlarla :p bu arada onur wp ye bak bugün yağmada senle kapışacak seviyeye geldim :D

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Sizsiniz low :p :D Pushingden destek ekibine sorduğumuzda bizede ban atılmıyor dendi ss sini foruma attım hatta peşine ban yedim :D Siz bir yapında görürsünüz mayıs atıyormu atmıyormu artık deposu yüksek köylere dalarken mayıstan izin alıyorum :p :D

DeletedUser63580

Ziyaretçi
Sizsiniz low :p :D Pushingden destek ekibine sorduğumuzda bizede ban atılmıyor dendi ss sini foruma attım hatta peşine ban yedim :D Siz bir yapında görürsünüz mayıs atıyormu atmıyormu artık deposu yüksek köylere dalarken mayıstan izin alıyorum :p :D

Senin için zor olsa gerek ;)

DeletedUser61627

Ziyaretçi
ayaz o değil clasık başlamadan önce buralarda çok geziniyodun açılsın artık falan filan kaan ban yedi adam yeniden başladı seni gene gecicek forumda takılcana git biraz yağma yap la :D ilerde rakibimiz olmıcak diye üzülüyorum bak :D

DeletedUser

Ziyaretçi
ayaz o değil clasık başlamadan önce buralarda çok geziniyodun açılsın artık falan filan kaan ban yedi adam yeniden başladı seni gene gecicek forumda takılcana git biraz yağma yap la :D ilerde rakibimiz olmıcak diye üzülüyorum bak :D

Ayaz kadar başınıza taş düşsün :)

Ya nasıl bi dert edinmişsiniz kendinize :D İyi ki bikaç laf söyledik :p Hiç sizle alakam yokken durduk yere alttan bi laf sokma çabası :D

upload_2016-12-23_22-37-49.png

Şöyle bi haritada oynamaya çalışın ondan sonra şey yaparız :p

---

Ha bide @KAHRAMAN2

upload_2016-12-23_22-38-48.png

Buda sizin haritanız yanlış görmüyorsam :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Ayaz kadar başınıza taş düşsün :)

Ya nasıl bi dert edinmişsiniz kendinize :D İyi ki bikaç laf söyledik :p Hiç sizle alakam yokken durduk yere alttan bi laf sokma çabası :D

3264 adlı eklentiyi görüntüle

Şöyle bi haritada oynamaya çalışın ondan sonra şey yaparız :p

---

Ha bide @KAHRAMAN2

3265 adlı eklentiyi görüntüle

Buda sizin haritanız yanlış görmüyorsam :)
savaşmaktan uyku uyuyamıyosun demek ki ayaz,kim olsa senın durumunda o puanda kalırdı :D:D:D
vXpg3A.png

DeletedUser

Ziyaretçi
Kişisel diyaloğa dönüşsün istemem :) Neden çok yağma atmadığımı söylemek istemiştim :p

Bu siz misiniz, değilseniz özür dilerim :p

upload_2016-12-23_23-1-30.png

Durum
Konu yanıtlara kapalı.