Muhabbet kösesi

• Konuyu başlatan DeletedUser72279
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser69958

Ziyaretçi
Gelenler eğitim dünyamıza hoş geldi. Kiminiz acı tecrübelerle geldi, kiminiz daha fazla tecrübe kazanmak için geldi. Bu dünya sizin eğlenerek öğrenmeniz için var. Bu dünyanın amacı rekabet değil, oyun özellikleri konusunda eğitim almanız ve tecrübe kazanarak standart dünyalardaki zorlu rekabet koşullarına kendinizi hazırlamanızdır.

Kolay dünyalar hakkında daha fazla bilgi edinmeniz adına, forum ekibimizin, sizler için hazırladığı kılavuzu incelemek için tıklayın.

Herkese iyi dersler, iyi eğlenceler :) .

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Gönlüm oldu ama genede baltanız keskin olsun demedi :p

FARAZA

Süvari
Gelenler eğitim dünyamıza hoş geldi. Kiminiz acı tecrübelerle geldi, kiminiz daha fazla tecrübe kazanmak için geldi. Bu dünya sizin eğlenerek öğrenmeniz için var. Bu dünyanın amacı rekabet değil, oyun özellikleri konusunda eğitim almanız ve tecrübe kazanarak standart dünyalardaki zorlu rekabet koşullarına kendinizi hazırlamanızdır.

Kolay dünyalar hakkında daha fazla bilgi edinmeniz adına, forum ekibimizin, sizler için hazırladığı kılavuzu incelemek için tıklayın.

Reklam peşindesiniz @Jirachi :p

*Alpagu

Yasaklı

Casual ın anlamı bu değil. Türkçeleştirmenize saygı duydum fakat farklı bir türkçe kelime seçebilirdiniz. "Kolay" haksız bir atıf.

DeletedUser69958

Ziyaretçi
Casual ın anlamı bu değil. Türkçeleştirmenize saygı duydum fakat farklı bir türkçe kelime seçebilirdiniz. "Kolay" haksız bir atıf.

Açılma amacı, tanımı bu şekildedir. Bu dünyaya kendinize uygun tanımlar atfetmeniz, dünyanın amacını, şirketimizin koyduğu tanımı değiştirmemektedir.

Nigrum Cygnum

Çaylak
Şimdi bu dünyada iki gün içinde kullanabileceğimiz bir ışınlanma envanteri var. Bu iki günlük sürede köy alırsak iki köyü birden mi taşıyor, sadece birini mi taşıyor, yoksa köy alındığı gibi envanter kayıp mı oluyor? Cevap için şimdiden teşekkürler. :s