Muhabbet Köşesi

Gözlüklü Cani

Kılıç Ustası
Aylar önce de söyledim tanıdığı adamlar dışında hamlede kimse kalmaycak herkes sudan sebepler yüzünden toplanacak sürekli buraya operasyon videosu atıyorlar başlıyoruz diyorlar ama fake atmak dışında icraatları yok ula 3 ay oldu hala opa çıkamadılar ama baksan en kral kendileri hamle balondur
Beni de tanımıyorlar Ahmet bey söyleyeceğiniz bir şey var ise dinliyorum.

LaFleur01-

Baltacı
Selamlar. Özelden ağır ailevi hakaretler içeren mesajlar atan birinin hakarete uğrayan kişi tarafından kara listeye yazılması sizi hiç alakadar etmez diye düşünüyorum. Hammadde binalarını 30 seviye yapmak gibi bir şartımız olduğunu şuan sizden duyuyorum. Birisi sırf hammadde binalarını 30 yapmamış diye klandan atılmış gibi konuşuyorsunuz. Tüm bunlardan ayrı hazır lafı açılmışken ben de birkaç konuya değineyim. Hiçbir hakaret içermeyen mesajımı hakaretten rapor etmişsiniz. Ben herkese karşı iyi niyetli ve düzgün bir üslup kullanmaya çalışır iken siz de bana karşı aynı hassasiyeti gösterip sonra oyundan mesajımı raporlayarak bir yere varmaya çalışmanız kaybetmeye mahkum olduğunuzu kabullendiğinizin ilanından fazlası değildir. Bu dünyada ilk defa oynadığım için ne kendi klanımdan ne de rakip klanlardaki oyuncuların hiçbiri ile geçmiş bir mazim olmadığı için kimse ile de bir husumetim yoktur. Fakat siz anladığım kadarı ile kendi kendinizi benim ile hasım ilan etmişsiniz. Şahsımla bir probleminiz var ise buradan bana da açık açık söyleyin de ben de ona göre size boşu boşuna barış çubuğu uzatmayayım. Biz bu oyunda iki farklı klanda oynayan rakipler miyiz yoksa benden etiniz ile kemiğiniz ile nefret mi ediyorsunuz anlayamadım. Bunu açıklığa kavuşturursanız da sevinirim. Mesajımı raporladığınızı da inkar etmeye çalışmaz iseniz sevinirim zira mesajı gönderdiğim saatin kayıtları elimde duruyor. Teşekkürler ve iyi oyunlar dilerim.
Dostum sana ne oluyor konu ile alakan nedir ve ne şikayeti ne raporu? Sen admin misin şikayet eden kişileri görebiliyorsun? Amacın nedir? Daha dün oyuna girdin birşey bilmiyorum dedin yağmada kral oldun klan yönetimine girmişsin acemi biri olarak ve şimdi de millete posta mı koyuyorsun? Seninle alakası olamayan konulara atlama kendi işine bak...

Gözlüklü Cani

Kılıç Ustası
Dostum sana ne oluyor konu ile alakan nedir ve ne şikayeti ne raporu? Sen admin misin şikayet eden kişileri görebiliyorsun? Amacın nedir? Daha dün oyuna girdin birşey bilmiyorum dedin yağmada kral oldun klan yönetimine girmişsin acemi biri olarak ve şimdi de millete posta mı koyuyorsun? Seninle alakası olamayan konulara atlama kendi işine bak...
1713969900252.png

1713969946340.png

LaFleur01-

Baltacı
Ahmetciğim gereksiz konuyu uzatmayacağım. Bir kaç başlıkta daha can sıkıyorsun. Fazla tevazunun sonucunda seni dinlediğimizi düşünüyorum. Sana yeterince sert konuşmadığımızdan bunlara maruz kalıyoruz.

Muhtemelen bu konudaki son mesajım olur tek tek yazayım.
1- Dayıcığım kısmına takılmayacağım sana desem ağzından köpükler çıkmış vesikalık atmıştın. Neyse ulu orta konuştum arkandan konuşmadım doğrusu da bu aldığım yanıtta tarlada çalışıyorum bu da resmim dedin bunda da bir övgü bekledin anlıyorum. Maalesef çıta çok düşük ama ahlaklı adama aferin ahlaklısın diye tebrik mi etmeliyiz. Olması gereken bu değil midir ?

2- Bıyık konusunda genel olarak tıraş olarak işe gidiyorum. Çok düzgün veya bana tarz katan bir sakal bıyığa sahip değilim. Bunu 70.kez yazıyorum.

3- Kapkara olmayabilirsin ama bununla alakalı kompleksin var sanırım. Bu söylemim normal bir insanı bu kadar etkilemeyecekken seni mahvetti. Umarım kendinle barışırsın. Bu konuda da son mesajım.

Seni çok seven dostun,
Burak
Kusura bakma ama şuan bile ağzından köpükler çıkmış diyerek hala hakaret ediyorsun klavye arkasından insanlara atıp tutuyorsun sert konuşmadık derken neyi kastediyorsun? Bize eşek dediğin günleri unuttun mu? Foruma eşek resmi koydun hatta balıkesir den bahsettin? Bak aklıma birşey daha geldi dini değerlerimize bile hakaret ettin buraya yapay zeka ile camiye gözlük koyup metin ile beraber paylaştınız? Bence senin normal yaşantında sıkıntıların var çocukluk travması geçirmişsin ve kendini oyuna vermişsin burada insanlara salça olup hakaret ediyorsun. Benim yaşım 32 ben böyle lafları kaldıramam ona göre benimle düzgün konuşursan memnun olurum.

Uzun lafın kısası şu saatten sonra oyun makarası dışında şahsıma yönelik hakatette bulunmanı istemiyorum. Nasıl davranırsan öyle davranırım.

Gözlüklü Cani

Kılıç Ustası
Eğer tıklayıp girseydim öğrenirdim ama tıklamadım şikayet ettim var mı buna itirazın şikayetçi oldum kardeşim bana oyundan mesaj atma biz rakibiz seninle benim dolandırıcım var o bana yetiyor fazlasını istemiyorum.
Bunda herhangi bir kural ihlali olmamasına rağmen yöneticilerin benden ricası üzerine zaten kimseye herhangi bir şekilde bir daha bir mesaj atmadım. Merak ediyorsanız da forum yöneticisi Popeye eğer arzu eder ise bu durumu sizin için doğrulayabilir. Bakın ne güzel söylüyorsunuz alt tarafı oyun oynuyoruz. Oyunda rakip olmamız sohbet etmemize engel bir şey değil diye düşünüyorum. Ama siz beni rakip değil anladığım kadarı ile düşman bellemişsiniz. Oldu olacak gelip boğazımı da sıkın tam olsun... Benden neden bu kadar nefret ettiğinizi de halihazırda anlayabilmiş değilim. Var ise bir sebebi söyleyin de bileyim.

Meto.

Yasaklı
Ahmet, yeterince sert konuşmadık derken bunu kastediyorum. Bu cehaletinle sana az bile diyorum.
Gözlüklü Cami yazdı biri (Gözlüklü cani yerine) biz de gözlüklü cami nasıl olurdu görseli attık. Müftülük de onaylıydı hatta senin için buradan bir imama gösterdim güldü şapka da takar mısınız dedi.
Psikoloji msikoloji her konuyuda biliyorsun.... 32 yaşında kadar bomboş geçen bir hayat. Ne bilgi ne birikim. Paçalarından cehalet damlıyor Ahmet. Bu kadar teknolojiye erişimin var (youtube kanalı vs de açmışsın), ortalama bir mağara adamından nasıl daha bilgili değilsin şok ediyorsun adamı...

LaFleur01-

Baltacı
Bunda herhangi bir kural ihlali olmamasına rağmen yöneticilerin benden ricası üzerine zaten kimseye herhangi bir şekilde bir daha bir mesaj atmadım. Merak ediyorsanız da forum yöneticisi Popeye eğer arzu eder ise bu durumu sizin için doğrulayabilir. Bakın ne güzel söylüyorsunuz alt tarafı oyun oynuyoruz. Oyunda rakip olmamız sohbet etmemize engel bir şey değil diye düşünüyorum. Ama siz beni rakip değil anladığım kadarı ile düşman bellemişsiniz. Oldu olacak gelip boğazımı da sıkın tam olsun... Benden neden bu kadar nefret ettiğinizi de halihazırda anlayabilmiş değilim. Var ise bir sebebi söyleyin de bileyim.
Üstadım belli ki senin problemlerin var şikayet ettim geçti gitti haklıysan ceza yememişsindir bu kadar uzatmaya gerek var mı? . Klan olarak sizinle sohbet etmek istemiyoruz herkesin işi var gücü var zamanımız değerli boş vaktimiz yok sadece köylerinize talibiz o kadar. Hadi op ayarlayında ortalık şenlensin.

Gözlüklü Cani

Kılıç Ustası
Üstadım belli ki senin problemlerin var şikayet ettim geçti gitti haklıysan ceza yememişsindir bu kadar uzatmaya gerek var mı? . Klan olarak sizinle sohbet etmek istemiyoruz herkesin işi var gücü var zamanımız değerli boş vaktimiz yok sadece köylerinize talibiz o kadar. Hadi op ayarlayında ortalık şenlensin.
Ceza almadım. Sohbet etmek istemiyorsanız da olumsuz geri dönüşünüzü beklerdim. Bu duruma da kızmaz ya da sitem etmezdim. Fakat siz onun yerine beni rapor ettiğiniz için altında art niyet aramaktan kendimi alıkoyamıyorum. Ayrıca operasyon yapma işiyle de benim hiçbir ilgim yok. Klanda tarafıma tanınan yetkiler yönetici olduğum için değil yöneticilere yardımcı olmak için elimden geleni yapmaya çalışmam ile alakalı bir durum. Yoksa ben herkese söylediğim gibi size de söyleyeyim ben yönetici falan değilim. Böyle bir organizasyon istiyorsanız Enes Bey ile konuşmanız daha sağlıklı olacaktır. Ayrıca problemli birini arıyorsanız bence aynaya bakın. Bir oyunu bu kadar ciddiye aldığınıza göre profesyonel yardıma ihtiyacı olan kişi de sizsiniz gibime geliyor.

Popeye

Forum Destek Ekibi
Klanlar Takımı
Forum Görevlisi
Yardımcı olabilir misiniz?

Popeye

Size bu konu hakkında ki tecrübelerimi aktarmıştım. Az çok bu tarz olayların yaşanacağını bildiğimden, bizim tarafımızdan koordine ya da organize edilmemiş, tarafsız şekilde moderatör ya da yönetici gerektiren bir işe girmemeniz gerektiğinden bahsetmiştim. Hak verdiniz ve sonrasını getirmediniz diye biliyorum. Benim yardımcı olacağım konu buraya kadar :D

Ayrıca lütfen herkes kelimelerini daha dikkatli seçsin. Zaman zaman kimseye yakışmayacak kelimeler sarfediliyor. Saygı çerçevesinde tartışmalar yürütelim. 84.Dünya forumu için uzun zamandır bu kalite bozulmuyordu, bozmayalım :)

Herkese iyi oyunlar, iyi forumlar diliyorum..

Gözlüklü Cani

Kılıç Ustası
Size bu konu hakkında ki tecrübelerimi aktarmıştım. Az çok bu tarz olayların yaşanacağını bildiğimden, bizim tarafımızdan koordine ya da organize edilmemiş, tarafsız şekilde moderatör ya da yönetici gerektiren bir işe girmemeniz gerektiğinden bahsetmiştim. Hak verdiniz ve sonrasını getirmediniz diye biliyorum. Benim yardımcı olacağım konu buraya kadar :D

Ayrıca lütfen herkes kelimelerini daha dikkatli seçsin. Zaman zaman kimseye yakışmayacak kelimeler sarfediliyor. Saygı çerçevesinde tartışmalar yürütelim. 84.Dünya forumu için uzun zamandır bu kalite bozulmuyordu, bozmayalım :)

Herkese iyi oyunlar, iyi forumlar diliyorum..
Cevabınız için teşekkür ederim. "yolmak" ya da "dolandırıcı" gibi iftiralara ve ithamlara maruz kalmak hoşuma gitmedi sadece. Ayrıca sizin şahsi ricanızı da kırmadığımı belirtmek isterim.

Popeye

Forum Destek Ekibi
Klanlar Takımı
Forum Görevlisi
Cevabınız için teşekkür ederim. "yolmak" ya da "dolandırıcı" gibi iftiralara ve ithamlara maruz kalmak hoşuma gitmedi sadece. Ayrıca sizin şahsi ricanızı da kırmadığımı belirtmek isterim.
Son zamanlarda bu tarz atılan linkler, e-maillerden dolayı bir çok oyuncu, sosyal medya fenomeni hesapları, kanalları vs. çalındığı ve bilgilerine erişildiği için bazı oyuncuların buna benzer birşey olur tarzında düşünmeleri normal. Tabi topluluk forumunda elinde bir kanıt olmadan böyle bir yakıştırma yapmasını tasvip etmiyoruz.

Bu arada konusu açılmışken, sizler de her linke tıklamayın. Raporlamak doğru olan :)

Gözlüklü Cani

Kılıç Ustası
Son zamanlarda bu tarz atılan linkler, e-maillerden dolayı bir çok oyuncu, sosyal medya fenomeni hesapları, kanalları vs. çalındığı ve bilgilerine erişildiği için bazı oyuncuların buna benzer birşey olur tarzında düşünmeleri normal. Tabi topluluk forumunda elinde bir kanıt olmadan böyle bir yakıştırma yapmasını tasvip etmiyoruz.

Bu arada konusu açılmışken, sizler de her linke tıklamayın. Raporlamak doğru olan :)
Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Haklısınız dijital dolandırıcılık günümüzün en büyük problemlerinden bir tanesi. Fakat ben bir kullanıcı olarak bağlantı adresine bakarak hangi bağlantıların şüpheli hangilerinin güvenli olabileceğini söyleyebilecek durumdayım. Zaten benim de gönderdiğim mesaj şüpheli bir şey içeriyor olsa idi şuan ceza almış olurdum. Yine de herhangi bir şekilde malumat sahibi olmadan kimsenin kimseyi bir suç ile itham etmesini etik bulmuyorum. Umarım gelecekte kimse kimseye karşı böyle ithamlarda bulunmaz. Hassasiyetiniz ve vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.

joxim

Acemi
Yahu bu arada söyleyecektim araya kaynadı. Benim köyü başkasına verecektiniz köye 5 tane mis geliyor 4 farklı oyuncudan. Burayı kim alacak kardeşim aranızda anlaşsanıza klandaki herkes başımıza üşüştü eline kami, mis geçen üstüme atıyor.
1713976794325.png

joxim

Acemi
Klandan ihraç edildiyaen Atıldıysan hak etmişsindir.Hamlenn karşında ol sorun yok
Öncelikle HAMLE klanı beni ihraç edebilecek kapasitede oyuncuların olduğu bir topluluk maalesef ki değil. Klandan ben ayrıldım çünkü siz gece 5'de arkadaşlarınıza ''Burası saldırı köyü çık misleri al köyü'' yazacak kadar oynuyorsunuz bu oyunu. Sonrasında da ŞAHİ-hamle savaş raporları kısmına gerekli paylaşımı yaptığımı düşünüyorum. Sadece 2 kişiyle yıktığımız surları, kestiğimiz misleri, aldığımız köyleri, yıkılan çiftlik ve kil ocağını umarım bir haftadan kısa bir sürede tekrar basarsınız da yanık kremine olan ihtiyacınız bir an önce giderilmiş olur. Yanlış anlamayın art niyetli bir söylemde bulunmak istemedim köy yandı ya o yüzden yanık kremi demek istedim lütfen başka yerlere çekilmesin.

O yüzden yok biz seni ihraç ettik yok ordu yakalattın falan demeyin çünkü bugün sadece bana kestirdiğiniz orduyla ve yıkılan binalarla yeni bir hükümdarlık kurarım yanına da kestirdiğiniz mislerle bana kaptırdığınız köyü hediye paketine koyup önünüze bırakıveririm.

ZeRo54-

Kılıç Ustası
Öncelikle HAMLE klanı beni ihraç edebilecek kapasitede oyuncuların olduğu bir topluluk maalesef ki değil. Klandan ben ayrıldım çünkü siz gece 5'de arkadaşlarınıza ''Burası saldırı köyü çık misleri al köyü'' yazacak kadar oynuyorsunuz bu oyunu. Sonrasında da ŞAHİ-hamle savaş raporları kısmına gerekli paylaşımı yaptığımı düşünüyorum. Sadece 2 kişiyle yıktığımız surları, kestiğimiz misleri, aldığımız köyleri, yıkılan çiftlik ve kil ocağını umarım bir haftadan kısa bir sürede tekrar basarsınız da yanık kremine olan ihtiyacınız bir an önce giderilmiş olur. Yanlış anlamayın art niyetli bir söylemde bulunmak istemedim köy yandı ya o yüzden yanık kremi demek istedim lütfen başka yerlere çekilmesin.

O yüzden yok biz seni ihraç ettik yok ordu yakalattın falan demeyin çünkü bugün sadece bana kestirdiğiniz orduyla ve yıkılan binalarla yeni bir hükümdarlık kurarım yanına da kestirdiğiniz mislerle bana kaptırdığınız köyü hediye paketine koyup önünüze bırakıveririm.
Tamam sensin şimdi ahmet sana davet atsın oraya git