Muhabbet Köşesi

Meto.

Yasaklı
Ektir artık güzel işler yapan doktorlarımız var

Gerek yok ya işte müşteriye karşı saygısızlık görüyorum ondan sürekli kesiyorum, sözlümün ailesinin yanında yine saygısızlık olarak görüyorum kesiyorum derken zaten uzatmalık yer kalmıyor. Peki senin ortaokul cocuğu gibi köse muhabbeti yapmanı ne yapabiliriz.
Şahsen 30 yaşında olarak velevki sakalım bıyığım çıkmasa gram üzülmem hatta mutlu olurum. Ben sana bu ne ufak oğlan cocuğu gibi omuzların var desem sende üzülme mesela bunlar seçemediğimiz fiziki özelliklerimiz.

LaFleur01-

Baltacı
Gerek yok ya işte müşteriye karşı saygısızlık görüyorum ondan sürekli kesiyorum, sözlümün ailesinin yanında yine saygısızlık olarak görüyorum kesiyorum derken zaten uzatmalık yer kalmıyor. Peki senin ortaokul cocuğu gibi köse muhabbeti yapmanı ne yapabiliriz.
Şahsen 30 yaşında olarak velevki sakalım bıyığım çıkmasa gram üzülmem hatta mutlu olurum. Ben sana bu ne ufak oğlan cocuğu gibi omuzların var desem sende üzülme mesela bunlar seçemediğimiz fiziki özelliklerimiz.
LaFleur delikanlı gibi bıyığına bir kapışmaya hazır mısın. Benim bıyığım yok ama olan kadarıyla kesicem

Bak meto musun nesin kardeşim lafı sen atıyorsun bıyık muhabbetine giriyorsun sonra bıyığım yok diyorsun muhabbet ilerliyor daha sonra sanki ben seninle alay etmişim gibi konuşuyorsun, kardeş bak senin akıl yaşın hakkında şüpheliyim gerçekten ortaokul çocuğu gibisin benimle düzgün konuşursan seninle düzgün konuşurum ergen ergen hareketler yapma zaten şu saatten sonrada muhatap almama gerek yok karakterinin ne olduğunu öğrenmiş oldum....

Anarşist*

Yasaklı
Enes olmasa kime sallicaz olm saçmalamayın hiç bı kimse onunla atismak kadar zevk vermez. Enes Kosovalı yanlız değildir !!!

ZeRo54

Yasaklı
Yok onun kadar insanlarla atisipta kavgaya dondurmeyen adam görmedim ben. Başkasıyla azcik atışınca hemen kan davasına dönüyor. Enes açıklama yapmaktan kavga edemiyor seviyorum o huyunu. :D
Kardo adam nasıl biliyonmu adlında umurdamıyor ama vazds geçemiyor yani :D

Ama gerçkten iyi bir çocuk adaletli

ShexWear**

Mızrakçı
48024 adlı eklentiyi görüntüle

Bu rapordaki şahıs hamle için canını dişine takmış oynuyordu bu son giren ordu öncesinde büyük miktarda savunmalarını kestik ve adama daha fazla destek atmak yerine klandan attılar her hamle oyuncusunun zamanla başına gelebilecek olaydır.

Enesciğimin paylaştığı forum fotoğrafına gelirsek klanımızdaki oyunu oynamak isteyen her üyemizi eşit şekilde adam kayırmadan oynatacağız ve bunu asker bile basmayan hesapları yağmalatarak yapmak zorundayız bunun farklı yöntemi olduğunu söylemek isteyenler bana öneri verebilir bende uygularım ama barbardan gelen hammadde yetmiyor ve world açılalı 1 ay olmuş 200-300 puanda olan adamı yağmalamayacağız da ne yapacağız?

enesciğim senin o fotoğrafı aldığın hesabı yağmalatıyorum ve onun gibi diğer klanlardaki casus hesaplar var sen yine algı yapmaya geldin ama elinde patladı sen önce şu destekleyemediğin hamle oyuncularını neden klandan attığını açıkla ayrıca hala yönetim kadron banlanıyor artık sus kardeş sus cevap vermekten yoruldum her yaptığın harekette ağzının payını alıyorsun rezil oluyorsun ama hala buraya geliyorsun demek ki klanında işler iyi gitmiyor seni çözdüm, klanda işler iyi gidince enes sessiz sedasız oynuyorsun ama problemler olunca foruma gelip algı yapıyor klandaki oyuncuların moralini yüksek tutmaya çalışıyorsun.

Ve tüm klanlar oyuncularına o yazıyı gösterdiğin için teşekkür ederim. Oradaki yazı klanımıza pozitif anlamda etki etti sebebi ise herkesi kucaklayışımız ve tüm oyuncularımızın eşit olduğunu şahide ayrının gayrının olmadığını herkese gösterdin, bu worldden sonra o yazıyı gören senin gibi yöneticilerin zulmüne maruz kalmış oyuncu arkadaşlar bizimle oynayacaklar enes kardeş sağolasın her yaptığın harekette bize çalışıyorsun sena gönülden şükranlarımı sunuyoruz
Ekmek cıkmaz burdan sana. ilk önce konunun aslını bil sonra konuş. Konuşmak kötülemek vs için konuşma. üye cekebileceğin başka şeyler dene lafleur hadi canım hadi :D